KIHT

Пам'ятка для тих, хто починає участь у "Стратегії фірми-2016" PDF Друк

Дорогі учасники "Стратегії фірми-2016"!

У зв'язку з численними зверненнями нагадуємо, що:

1. Програма ViAL+ інсталюється ВИКЛЮЧНО на диск С:/ViAL згідно з інструкцією.

2. Рішення періодів приймаються з понеділка по суботу (включно) з 14:00 до 23:00 цього ж дня.

3. Якщо Ви не встигли прийняти й надіслати рішення до 23:00 поточного дня, запускати необхідно НОВИЙ, отриманий наступного дня, файл-"ключ".

ПРОПУЩЕННЯ ПЕРІОДУ ЗОВСІМ НЕ ОЗНАЧАЄ ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ В ТУРНІРІ!4. Якщо програма не відкриває файл-"ключ", видаючи повідомлення про його застарілість, видаліть файл Files.gdb з папки С:/ViAL. У випадку, коли файл не видаляється, припиніть процес vial.exe у Диспетчері задач (запускається натисканням правої клавіші мишки на панелі робочого столу).

5. Листи файлів періодів ("ключів") приходять з пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а службові повідомлення - із Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

6."Ключ" із розширенням *.enc (вхідний файл періоду) одразу після загрузки з пошти повинен зберігатися на робочому столі Вашого комп'ютера або в іншій, спеціально створеній, папці. Якщо файл автоматично загрузився в папку браузера, його необхідно дістати з папки "Загрузки" та помістити в обране місце.

7. Вхідні файли періоду відкриваються ТІЛЬКИ описаним нижче способом.

1) Запускаєте ярлик програми ViAL+ - "чоловічка" на робочому столі ПК;

2) Вибираєте опцію програми Start Simulation - "Вибрати файл";

3) Визначаєте перший варіант загрузки - НАВЧАЛЬНИЙ ЕТАП - і НІЯКИЙ ІНШИЙ.

8. Збереження файлу відбувається так: меню "Файл" - "Зберегти та надіслати рішення" - відсотки збереження - вікно вибору способу збереження - "Ні, я відправлю пізніше". Після цього файл з рішенням за поточний день зберігається у зручне для користувача місце ("Робочий стіл" чи спеціально створена папка). Файли з готовими рішеннями мають відправлятися Вами ТІЛЬКИ на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ДО 23:00 ЦЬОГО Ж ДНЯ. Якщо файл не зберігається, надішліть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду листа З ТЕМОЮ "НЕ ЗАПУСКАЄТЬСЯ ФАЙЛ".

9. Для оперативного обміну інформацією вступіть до нашої групи VK: vk.com/strategyfirm

10.Якщо у Вас є питання, будь ласка, пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Листи, відправлені на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , обробляються системою автоматично і НЕ ЧИТАЮТЬСЯ адміністраторами.

Удачі та вдалих ефективних рішень!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Реєстрація на практичну складову тренінгу "Економічні засади управління ЗНЗ"

Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+