KIHT

Бізнес-турнір для студентів ВДПУ
Вінницький прорив ‒ перший студентський педагогіко-економічний турнір в Україні PDF Друк

Проведення інтерактивного бізнес-турніру з управління підприємством серед майбутніх педагогів з Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського було сміливим кроком.

Виникало питання: чи справляться з вирішенням серйозних економічних задач студенти, які не вивчають економіку на фаховому рівні? Але, як показали результати, всі переживання виявилися марними. Не дивлячиcь на те, що майбутні вчителі, учасники цього турніру не володіли таким багажем теоретичних знань, як студентство економічних університетів, прекрасне логічне мислення, вміння передбачати обставини, інтуїція зробили свою справу. Змагання пройшло динамічно, цікаво й дуже ефективно. Особливого значення турніру надала присутність на заключному етапі керівників педуніверситету і особиста участь ректора Н.І.Лазаренко.

23-25 березня 2016 р. в інноваційному турнірі зустрілися 27 активістів із різних інститутів і факультетів університету. У складі 9 команд (по 3 учасники в кожній) вони боролися за першість своїх віртуальних компаній на ринку бізнес-симулятора ViAL+. Ця симуляція ‒ перший вітчизняний повномасштабний інструментарій для отримання економічних знань та навиків управління в умовах віртуального, але максимально наближеного до реальності ринкового середовища. Учасники отримали у повне розпорядження віртуальні компанії і стартовий капітал, керували роботою шести основних структурних підрозділів компанії ‒ виробничого, фінансового, маркетингу і збуту, аналітичного, персоналу і бухгалтерії.

Усі гравці виступили достойно, до останнього лишалося загадкою, хто ж із них переможе. Першість виборола команда Jew and сo у складі Олега Семенця, Дмитра Дякова і Олександра Романова (Інститут історії, етнології і права). Інші призові місця впевнено завоювали студенти Інституту математики, фізики, технологічної освіти. ІІ місце посіла команда Escobar (Олександр Войтенко, Родіон Романов, Дмитро Шайдовський), а ІІІ-тє ‒ Strange of Math (Олександр Михайлюк, Олена Чернухо і Марина Микитюк).

Окрім грамот і сертифікатів Компанії Інтелектуальних Технологій, всі учасники отримали смачне частування від виробника мінеральної води «Аляска» та науково-виробничого підприємства «Пірена» (м.Вінниця). А переможців відзначив спонсор заходу ‒ улюблена спортивна мережа вінничан «Максимус». Володарі трьох перших місць були нагороджені абонементами фітнес-клубу, а Jew and сo, лідери бізнес-турніру, ‒ подарунковими сертифікатами спортивного магазину.

Педагогіко-економічний турнір з управління процесами на підприємстві у ВДПУ ім. М. Коцюбинського ‒ один із перших кроків до виховання нової генерації педагогів. Це не тільки знавці свого предмету, а й економічно грамотні, ерудовані, цікаві для своїх учнів особистості. Тільки таким під силу зробити сучасну школу досконалою і ефективною.

 
Інноваційний педагогіко-економічний турнір від КІНТ і Вінницького ДПУ ім. М. Коцюбинського PDF Друк

Наскільки добре сучасний педагог має розбиратися в економічних питаннях? Досконало! Адже мета школи нового покоління ‒ виховати пристосовану до життя молоду людину. Таке серйозне завдання під силу тільки наставникам з високим власним рівнем ділової та економічної грамотності.

Тому Компанія Інтелектуальних Технологій та Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського за підтримки улюбленої спортивної мережі вінничан "Максимус" започатковують інноваційний формат бізнес-змагання ‒ педагогіко-економічний турнір з управління процесами на підприємстві. Захід пройде 23-25 березня 2016 р. на базі Інституту історії, етнології і права ВДПУ.

Фото wikimedia.org

У ньому візьмуть командну участь близько 50 найактивніших студентів, зацікавлених у бізнесі й підприємництві. Створити й зареєструвати команду можна до 21 березня 2016 р. включно.

Середовищем проведення студентського змагання стане потужний вітчизняний бізнес-симулятор ViAL+. Це повноцінний аналог популярних на Заході навчальних комп’ютерних програм. Учасники отримають у повне розпорядження віртуальні компанії і стартовий капітал, керуватимуть роботою шести основних структурних підрозділів компанії ‒ виробничого, фінансового, маркетингу і збуту, аналітичного, персоналу і бухгалтерії.

Мета ‒ здобути першість на ринку на комплексним рейтингом симуляції. Він включає в себе: загальний бал компанії, прибуток, долю ринку, продуктивність праці, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість та суму контрактів, суму активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини й торгівельних площ.

Переможці турніру отримають сертифікати Компанії Інтелектуальних Технологій, а всі учасники ‒ свідоцтва про участь. Окрім цього, члени трьох команд-переможців будуть нагороджені безкоштовними абонементами у спортзали "Максимус", а володарі І місця - ще й сертифікатами на 100 грн від спортивного магазину спонсора.

Турнір з управління бізнес-процесами на підприємстві дасть студентству можливість у дуже стислі терміни оптимізуватися і в повній мірі проявити свої уміння й навики в результаті прийняття рішень. Це, у свою чергу, розвине здорові амбіції молоді, зацікавлюючи й мотивуючи її до продуктивної діяльності.

Про організаторів.

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського ‒ один з найбільших вищих навчальних закладів подільського регіону, діяльність якого спрямована на відродження й розбудову національної системи освіти як найважливішої ланки виховання особистості.

Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних благодійних бізнес-турнірів для дітей та молоді України.

Контактна інформація.

Реєстрація на турнір: http://goo.gl/forms/HCrvwohs9F

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон оргкомітету: 097-023-86-79 (Олена Володимирівна Гринюк, координатор від ВДПУ).

 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники