KIHT

Заходи
Барабанний бій перемоги (про фінал турніру Drump Up, Business!) PDF Друк
Заходи - Бізнес-турнір Drump Up Business

Бізнес у чомусь схожий на поле бою - треба досягати своєї мети, не здаючись до останнього, і наближатися до перемоги так же впевнено, як справжній боєць. Не випадково емблемою одного з наших молодіжних бізнес-турнірів став барабан - інструмент, під бій якого ідуть у військовий похід. І ця стаття - про те, чим завершилась битва, що тривала з 20.10 по 29.11 2014 року та називалась DRUMP UP, BUSSINESS!

В атаку на початку вступили 40 команд - талановитих гравців і сильних конкурентів - але до фіналу вистояли тільки 15. І саме вони зійшлися в останньому, вирішальному поєдинку, який відбувся 29.11 2014 року в офісі гіганта світового ринку техніки Samsung Electronix. 

Це було дійсно захопливе видовище. Майбутні бійці ділового фронту приємно дивували продуманою стратегією і влучною тактикою, так що до останнього лишалося загадкою, хто ж виграє. Серця журі, до складу якого увійшли представники компаній Promotion та Samsung й викладач школи онлайн-маркетингу DACourseUA, щиро вболівали за кожного фіналіста, але невблаганний рейтинг симуляції ViAL+ чітко відображав бали…   

І ось, прорвавшись через конкурентну блокаду й переможно тримаючи прапор своєї фірми, найсильніший боєць піднімається на стіну лідерства! Якої ж фірми? Funny Milk Farm, створеної Артемом Дев’яткіним - до речі, зіркою турніру «Стратегія фірми - 2014»  - та його братом Ратібором.

Почесне ІІ місце виборола в нелегкій запеклій сутичці компанія VAT Group (відважний і водночас чарівний жіночий бізнес-батальйон у складі Олени Каленської, Тетяни Мараєвої й Вікторії Кривонос).


І, нарешті, трофей ІІ місця завоювали блискучі, як мечі та списи, спільні рішення Богдана Білана, Олексія Балинського, Валерія Лося й Анатолія Пасічника - вони ж Wade Mecuum 2.

Окрім сертифікатів, адреналіну й заслужених оплесків переможці отримали ще декілька значних інвестицій у свою успішну кар’єру: знижки 20% на курс онлайн-маркетингу від DA Course UA й 50% - на участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «iLead 2014». До того ж, власники найуспішніших віртуальних компаній отримають рекомендації для своїх СV від досвідчених фахівців від досвідчених HR-менеджерів компанії Samsung та молодіжної організації JCI Youth (одного з організаторів турніру).

Drump, drump, drump - на честь найкращих!!! 

 
Можливості фіналістам проекту Drum Up Business? PDF Друк
Заходи - Бізнес-турнір Drump Up Business
I. Проведення фіналу в офісі нашого партнера, світового гіганта у сфері споживчої електроніки - компанії Samsung.
II. Розсилка резюме* від імені HR-менеджера компанії Samsung ряду вітчизняних та іноземних компаній.
* - для цього Ви маєте до 22 листопада надіслати своє резюме (CV) англійською мовою на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
III. Розвиток комунікаційних і презентаційних навичок.
На очну частину фіналу 29 листопада Ви маєте підготувати
презентацію по своїй віртуальній компанії англійською мовою. У Вас буде лише 3 хвилини для презентації своєї стратегії і результатів. Виступ необхідно провести англійською мовою.
У презентації потрібно висвітлити наступну інформацію:
- Чого Ваша команда хотіла досягнути?
- Що Ви для цього зробили?
- Який результат Ви отримали?
Виступ оцінюватимуть експерти за 100-бальною шкалою. Дана оцінка буде додана до оцінки рейтингу.
Невдовзі з Вами зв'яжеться Анна, для уточнення окремих моментів.

У разі виникнення будь-яких питань - звертайтесь:
Віктор Ласков +38 096 991 46 14
Дмитро Гаврищишин +38 063 752 85 20
Віталій Паздрій +38 097 224 29 21

 
Drump Up, майбутнє українського бізнесу! PDF Друк
Заходи - Бізнес-турнір Drump Up Business
Іти до першості кроками, впевненими й ритмічними, наче бій барабану (drump, drump)… Під таким гаслом  вступили в чергове змагання у симуляції ViAL+ понад 200 молодих, амбіційних і перспективних учасників із різних міст України. Двадцятого листопада 2014 року Компанія Інтелектуальних Технологій спільно з JCI YOUTH зібрала їх у Всеукраїнському молодіжному турнірі «Drump Up, Business!». І він обіцяє бути незабутнім!
60 команд, кожна із яких чимось виділяється, - яка ж буде першою? Покажуть тільки час і ділові таланти учасників!
 
Почато реєстрацію на Перший Всеукраїнський бізнес-турнір Drump Up Business від JCIYouth і КІНТ PDF Друк
Заходи - Бізнес-турнір Drump Up Business

Реєстрацію на перший Всеукраїнський бізнес-турнір Drump Up Business ВІДКРИТО!!

Якщо Ти молодий, повний енергії, знаєш або і не знаєш куди іти, але Тобі цікавий бізнес, бізнес-процеси, то відкрий нову сторінку життя вже сьогодні!

Якщо хочете змінити себе, побачити, що таке бізнес на рівнях техніки і комунікації, то запрошуємо до Drump Up Business.

Ви зможете отримати неоціненний досвід управління власною компанією, познайомитися віртуально і в "живу" зі своїми конкурентами у симуляції, які можуть стати ефектвними партнерами для реалізації найамбітніших проектів життя, знайти себе і своє місце у житті.

Ви не ризикуєте сьогодні, щоб отримати реальні результати завтра. Не бійтеся вкладати у себе. У цьому житті виграють ті, хто йдуть. А ми, JCI, KINT, Drump Up Business і симуляція ViAL+ відкриємо нову сторінку Твого життя!"

Більш детально...


 
Бізнес-турнір Drum up Business від JCI Youth і КІНТ PDF Друк
Заходи - Бізнес-турнір Drump Up Business

Бізнес-турнір "Drum up Business"

дає своїм учасникам можливість проявити та використати власні управлінські здібності, підприємницький хист та стратегічне мислення.

Реєстрація вже відкрита!!!

Отримавши під своє керівництво віртуальну компанію у найбільш реалістичному бізнес-симуляторі в Україні ViAL +. Ви матимете змогу відчути на собі усі тонкощі управління справжнім підприємством:
• Вивчення структури продажів, доходів та видатків.
• Планування виробництва продукції. 
• Встановлення цін та каналів продажу.
• Проведення рекламних заходів.
• Прийняття рішення щодо залучення кредитних коштів. 
• Розробка нових технологій та багато іншого.

Кожне рішення матиме вплив на подальший розвиток Вашої компанії у боротьбі за першість серед понад 30 команд!

Проект спрямований на формування таких професійних умінь, як аналіз вхідної і вихідної інформації, прийняття рішень із подальшою відповідальністю за їх реалізацію та наслідки, послідовне втілення в життя тактичних та стратегічних планів тощо.
• 1 тур Online – 20 жовтня – 7 листопада:
40 команд конкурують на 2 ринках
20 кращих команд переходять у 2 тур.

• 2 тур Online –10 – 27 листопада:
20 команд потрапляють на спільний ринок-конкуренція загострюється.

• 3 тур Offline – 29 листопада
Визначення 3 переможців. Презентації команд, нагородження.

РЕЄСТРУЙСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ!!!

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

В офіційній спільноті проекту ВКонтакті 

JCIYouth


 
Перші кроки від ліцею до еліти PDF Друк
Заходи - Від ліцею до еліти

Результати кожного бізнес-турніру у ViAL+ завжди радують організаторів, адже вони щоразу доводять одне: майбутньому українського підприємництва - бути. Турнір «Від ліцею до еліти», організований Компанією Інтелектуальних Технологій 27-30 листопада 2014 р. спільно з Київським ліцеєм бізнесу при Університеті «КРОК», порадував у подвійній мірі. Виявляється, навіть серед дітей шкільного віку є лідери, яким для успіху лишається тільки здобути вищу освіту й почати власну справу.

Якщо хтось колись сумнівався, що ліцеїсти можуть приймати зрілі рішення з управління компанією, варто було б тільки відвідати цей фінал, щоб увесь його скептицизм зник. Діти змагалися за першість на ринку з такою ж кмітливістю, азартом і стійкістю, як дорослі професіонали. І перемагали цілком серйозно. 

Ми щиро вболівали за всіх із перших рішень, а трохи згодом подумали - а можливо…

… у майбутньому не одна всесвітня корпорація захоче бачити серед своїх топ-менеджерів Владислава Кравця і Крістіну Ковальову, власників віртуальної компанії-переможця «МММ»


…колись престижні бізнес-журнали вишикуються в довгу чергу, щоб узяти інтерв’ю в «Акул» - Луки Романенко й Катерини Галушко -яким сьогодні належить ІІ місце. 


…імена Даніїла Івченка та Євгена Бойка, володарів ІІІ місця й керівників «Imperia of milk»,  будуть ставити в один ряд із Стівом Джобсом та Біллом Гейтсом.

Український бізнес тільки виграє від того, що в нього прийдуть всі учасники цього турніру. І, якщо вони захочуть, то з часом змінять нинішніх магнатів та відомих бізнес-леді. Звичайно, це тільки прогноз, і все залежить від них самих. Але - потенціал є!

Висловлюємо щиру вдячність дбайливим наставникам - директору ліцею Л.І. Паращенко й викладачу інформатики П.М. Андруховцю - які допомогли провести турнір «Від ліцею до еліти», давши змогу розкрити цей потенціал і заявити про нього. Він насправді величезний. 

Перегляньте ще раз яскраві фото, зроблені партнером турніру Олегом Івановичем,  - ті сьогоднішні діти, обличчя яких ви там побачите, можуть у майбутньому стати Вашими роботодавцями чи навіть творцями економіки України.

Cтаття про турнір на сайті Київського ліцею бізнесу.

 
ШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ КИЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ БІЗНЕСУ, СТАРШОКЛАСНИКИ ШКІЛ КИЄВА, БАТЬКИ! PDF Друк
Заходи - Від ліцею до еліти

Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ kint.com.ua) проводить для учнів ліцею бізнес-тренінг з управління виробничим підприємством і торговою мережею на базі бізнес-симулятора Vial+.

Запрошуємо майбутніх підприємців, а нині учнів 9-11 класів міста, взяти участь бізнес-баталіях.

Тренінг відбудеться у 210 та 223 аудиторіях Київського ліцею бізнесу за таким розкладом:

27-28 листопада з 11:30 до 16:00

30 листопада з 10:00 до 15:00

>> Реєструйся до 15:00 26 листопада <<

 
«Від ліцею до еліти»: турнір для майбутніх підприємців із Київського ліцею бізнесу PDF Друк
Заходи - Від ліцею до еліти

Про те, що успіх людини починається зі шкільної лави, говорять багато й повсюду. Швидше за все, це дійсно так, але як почати свої звершення в бізнесі, ще навчаючись у школі чи ліцеї? Відповідь - стати переможцем справжнього змагання підприємців у бізнес-симуляції ViAL+!

Турнір «Від ліцею до еліти» - це масштабний поєдинок за першість на ринку віртуальних компаній, власниками яких є учні Київського ліцею бізнесу при Університеті «КРОК». Мета турніру - виявлення серед молоді здібних майбутніх підприємців, спонукання її до чіткого вибору професії, націлення на ефективне навчання, подальшу самореалізацію й отримання життєвого результату в процесі живої конкурентної взаємодії.

У листопаді 2014 р. турнір пройде у ІІІ етапи:

Переможці будуть визначені за комплексним рейтингом віртуальних підприємств, що включає в себе багато показників:

 • загальний бал компанії;
 • прибуток, який вона отримала за весь час турніру;
 • долю ринку;
 • рентабельність;
 • продуктивність праці найманого персоналу;
 • коефіцієнт загальної та поточної ліквідності;
 • чистий грошовий потік фірми;
 • кількість та суму контрактів, підписаних з іншими учасниками (конкурентами);
 • суму активів;
 • асортимент доступної продукції;
 • ефективність використання власником фірми сировини й торгівельних площ тощо.

Запрошуємо Вас стежити за подіями на сайті КІНТ та вболівати за найкращих!

 
Від ліцею до еліти PDF Друк
Заходи - Від ліцею до еліти

"Від ліцею до еліти" -  таку назву отримав бізнес-турнір на базі симуляції ViAL+, який пройде в Київському ліцеї бізнесу при Університеті "КРОК" 24-26 листопада 2014 р.

Становлення майбутнього українського підприємництва - спільна мета КЛБ й Компанії Інтелектуальних Технологій (КІНТ). Ще нас об'єднують прагнення працювати на результат та європейський підхід до бізнес-освіти молоді. Тому КІНТ починає співпрацю з одним із найкращих загальноосвітніх закладів м. Києва, даючи шанс близько 50 ліцеїстам показати свої ділові таланти, стати best of the bests та отримати цінні практичні навики з управління власною фірмою.

Стежте за новинами турніру на сайті КІНТ!

 
Інтерактивний тренінг для вінницької молоді Сreate Your Business! PDF Друк
Заходи - CreateYourBusiness

Ти – молодий і перспективний, живеш у м. Вінниця й давно хочеш почати власну справу, але не знаєш, як? Повір: твій бізнес – це на 90% твої практичні ділові вміння й навички, від яких залежатиме все інше: спроможність пробитися на ринок товарів чи послуг, здатність виробляти ексклюзивний продукт або надавати унікальну послугу, рекламувати, просувати і продавати їх, домовлятися з партнерами, обходити конкурентів…

Цього можна навчитися! Можливості потужного українського симулятора ViAL+ дозволяють отримати практику управління компанією у віртуальному середовищі, максимально наближеному до реального. Його розробили професійні економісти та практики бізнесу, тому ринок комп’ютерної симуляції точно моделює й відтворює умови сучасної вітчизняної економіки.

Експериментуй в керівництві фірмою без ризику, вчися підприємництву безпечно. Зареєструйся на інтерактивний тренінг-практику «Create Your Business!», що організовується з ініціативи студентського самоврядування ВНТУ, та знайди свій шлях до успіху разом з Компанією Інтелектуальних Технологій!

Перша презентація тренінгу відбудеться 18.02.15, о 15:00, у Вінницькому національному технічному університеті.

Група події в «Контакті».

Орієнтовна вартість тренінгу – 250 грн. 
Тренінг КРОК до ТВОГО успіху в БІЗНЕСІ 22-24.07.2015 17:00-20:00 PDF Друк
Заходи - Тренінг КРОК до ТВОГО успіху в БІЗНЕСІ

Хочеш навчитись прогнозувати зміни та напрямок розвитоку ринку?

Набути навичок системного аналізу діяльності компанії?

Обирати найкращу статегію розвитку та ведення бізнесу?

Ініціювати успішні управлінські рішення?


Реєструйся на бізнес-тренінг: «Шлях до ТВОГО успіху в БІЗНЕСІ»


В процесі тренінгу Ви удосконалите навички та навчитесь:

- Визначати тенденції змін зовнішнього середовища і прогнозувати розвиток ринку;

- Аналізувати і оптимально використовувати існуючі ресурси;

- Оптимізувати зміст прогнозів і планів;

- Ефективно управляти витратами і доходами;

- Розробляти плани діяльності окремих підрозділів;

- Ефективно управляти людським ресурсом;

- Оцінювати економічну безпеку підприємства;

- Оцінити свої професійні вміння та навички.


Бізнес – тренінг буде проходити з використанням Віртуальної бізнес-симуляції ViAL+*

*Інтерактивної моделі економічного середовища, що по своїм характеристикам максимально наближена до реалій українського економічного середовища.

Бізнес-середовище створюється самим учасником в процесі прийнятих ним рішень, що максимально наближає до реальних умов підприємництва.


Вартість: 750 грн/чел

Місце проведення: 22-25 липня 2015 ( 17.00 - 20.00 )

Науково-інформаційний центр КНЕУ, м. Шулявка, проспект Перемоги, 54/1

При реєстрації до 17.07.2015 знижка 15%


 
Інтерактивний тренінг-практика "КРОК ДО ТВОГО БІЗНЕСУ" PDF Друк
Заходи - Тренінг КРОК до ТВОГО успіху в БІЗНЕСІ

Хочеш зробити впевнений і результативний крок до відкриття власної справи? Компанія Інтелектуальних Технологій та REGUS запрошують тебе на триденний інтерактивний тренінг-практику "КРОК ДО ТВОГО БІЗНЕСУ", що відбудеться наприкінці квітня.

Чому тобі варто пройти цей тренінг?

1. За допомогою інноваційного симулятора ViAL+ ти зможеш на практиці відчути, що таке управління фірмою, та освоїш основи:


 • організації виробничого процесу;
 • формування й управління основними фондами;
 • набору персоналу й управління ним;
 • розробки та освоєння нових видів продукції;
 • управління виробничими процесами;
 • управління споживчою якістю продукції;
 • вивчення ринків збуту й вироблення стратегії й тактики реалізації продукції (маркетинг);
 • організації збуту продукції;
 • управління фінансами компанії, у тому числі шляхом доступу до кредитних і депозитних інструментів;
 • підвищення ефективності виробництва;
 • організації ведення бухгалтерського обліку та формування балансу компанії.
2. Ти матимеш безцінну можливість повчитися діловій комунікації й конкуренції без жодного ризику для себе!

3. Основне завдання тренінгу - відкрити тобі твої сильні та слабкі сторони як підприємця й навчити працювати над ними. Ти зацікавлений у саморозвитку для власного успіху? Тоді це для тебе!

4. Теоретичний лікбез надається викладачем стратегії підприємтсв КНЕУ. 

5. Участь у симуляції розвиває прикладні компетентності - практичні ділові вміння та навички.

6. Ти отримаєш цінний Сертифікат про проходження тренінгу.

Ведучий тренінгу  - генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій Віталій Паздрій

Вартість трьох днів тренінгу + виготовлення Сертифікату - 500 грн. (за студентським квитком - 250 грн.).


Потрібна додаткова інформація про тренінг? Пиши на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду !

 
Літня економічна практика від Компанії Інтелектуальних Технологій PDF Друк
Заходи - Літня економічна практика онлайн

Як свідомій та активній людині старшого шкільного віку провести літо з максимальною користю для себе? Засмагання на пляжі, відпочинок на природі, спорт, спілкування із друзями - це все  дуже круто, але не варто забувати і про саморозвиток. Пора канікул, коли з'являється багато вільного часу - прекрасний спосіб інвестувати у  власне майбутнє. Зокрема, пройти літню економічну практику онлайн від Компанії Інтелектуальних Технологій!

На її проведення організаторів надихнув ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для школярів "Стратегія фірми-2015", що приємно здивував великою кількістю молодих економічних талантів. Ми зрозуміли: українська молодь дуже здібна до економіки й бізнесу, і наше завдання - навчити підприємництву тих, хто цього бажає.

Літню економічну практику від КІНТ можна пройти в будь-якому місті чи селі України. Для цього не треба нікуди їздити чи ходити - просто зареєструйся та приймай рішення у бізнес-симуляції ViAL+ там, де тобі зручно, хоч і на природі (головне, щоб поруч був Інтернет:)).

Чим корисна ця економічна практика онлайн? Вона дасть тобі змогу навчитися основам прикладної економіки, зокрема, стратегії керування компанією та підготуватися до майбутнього вступу в економічний ВНЗ.

Ти дізнаєшся, як:

- створити власну компанію та управляти виробничим підприємством;

- ефективно керувати власними й корпоративними коштами, щоб ніколи не  лишатися без грошей;

- раціонально використовувати наявні виробничі ресурси;

- просувати свої товари чи послуги на ринку, використовуючи ефективну рекламу;

- випереджати конкурентів і домовлятися з ними;

- оперативно контролювати власну справу. об'єктивно оцінювати її прибутковість; 

-презентувати себе на ринку праці та підбирати персонал для свого підприємства;

- створювати бізнес-проекти та доводити їх до бажаного результату.

І все це, включаючи практику у ViAL+, навчальні матеріали та вебінари - усього за 100 грн для учнів!

Для інших учасників ціна складає 200 грн.

- для студентів знижка 25%;
- для учасників попередніх заходів від КІНТ знижка 25%;

Знижки не сумуються.

Суперпропозиція для київських школярів - бізнес-табір "Практична економіка" у КНЕУ!

ХАЙ ЩАСТИТЬ!


 
Вінницький прорив ‒ перший студентський педагогіко-економічний турнір в Україні PDF Друк
Заходи - Бізнес-турнір для студентів ВДПУ

Проведення інтерактивного бізнес-турніру з управління підприємством серед майбутніх педагогів з Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського було сміливим кроком.

Виникало питання: чи справляться з вирішенням серйозних економічних задач студенти, які не вивчають економіку на фаховому рівні? Але, як показали результати, всі переживання виявилися марними. Не дивлячиcь на те, що майбутні вчителі, учасники цього турніру не володіли таким багажем теоретичних знань, як студентство економічних університетів, прекрасне логічне мислення, вміння передбачати обставини, інтуїція зробили свою справу. Змагання пройшло динамічно, цікаво й дуже ефективно. Особливого значення турніру надала присутність на заключному етапі керівників педуніверситету і особиста участь ректора Н.І.Лазаренко.

23-25 березня 2016 р. в інноваційному турнірі зустрілися 27 активістів із різних інститутів і факультетів університету. У складі 9 команд (по 3 учасники в кожній) вони боролися за першість своїх віртуальних компаній на ринку бізнес-симулятора ViAL+. Ця симуляція ‒ перший вітчизняний повномасштабний інструментарій для отримання економічних знань та навиків управління в умовах віртуального, але максимально наближеного до реальності ринкового середовища. Учасники отримали у повне розпорядження віртуальні компанії і стартовий капітал, керували роботою шести основних структурних підрозділів компанії ‒ виробничого, фінансового, маркетингу і збуту, аналітичного, персоналу і бухгалтерії.

Усі гравці виступили достойно, до останнього лишалося загадкою, хто ж із них переможе. Першість виборола команда Jew and сo у складі Олега Семенця, Дмитра Дякова і Олександра Романова (Інститут історії, етнології і права). Інші призові місця впевнено завоювали студенти Інституту математики, фізики, технологічної освіти. ІІ місце посіла команда Escobar (Олександр Войтенко, Родіон Романов, Дмитро Шайдовський), а ІІІ-тє ‒ Strange of Math (Олександр Михайлюк, Олена Чернухо і Марина Микитюк).

Окрім грамот і сертифікатів Компанії Інтелектуальних Технологій, всі учасники отримали смачне частування від виробника мінеральної води «Аляска» та науково-виробничого підприємства «Пірена» (м.Вінниця). А переможців відзначив спонсор заходу ‒ улюблена спортивна мережа вінничан «Максимус». Володарі трьох перших місць були нагороджені абонементами фітнес-клубу, а Jew and сo, лідери бізнес-турніру, ‒ подарунковими сертифікатами спортивного магазину.

Педагогіко-економічний турнір з управління процесами на підприємстві у ВДПУ ім. М. Коцюбинського ‒ один із перших кроків до виховання нової генерації педагогів. Це не тільки знавці свого предмету, а й економічно грамотні, ерудовані, цікаві для своїх учнів особистості. Тільки таким під силу зробити сучасну школу досконалою і ефективною.

 
Інноваційний педагогіко-економічний турнір від КІНТ і Вінницького ДПУ ім. М. Коцюбинського PDF Друк
Заходи - Бізнес-турнір для студентів ВДПУ

Наскільки добре сучасний педагог має розбиратися в економічних питаннях? Досконало! Адже мета школи нового покоління ‒ виховати пристосовану до життя молоду людину. Таке серйозне завдання під силу тільки наставникам з високим власним рівнем ділової та економічної грамотності.

Тому Компанія Інтелектуальних Технологій та Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського за підтримки улюбленої спортивної мережі вінничан "Максимус" започатковують інноваційний формат бізнес-змагання ‒ педагогіко-економічний турнір з управління процесами на підприємстві. Захід пройде 23-25 березня 2016 р. на базі Інституту історії, етнології і права ВДПУ.

Фото wikimedia.org

У ньому візьмуть командну участь близько 50 найактивніших студентів, зацікавлених у бізнесі й підприємництві. Створити й зареєструвати команду можна до 21 березня 2016 р. включно.

Середовищем проведення студентського змагання стане потужний вітчизняний бізнес-симулятор ViAL+. Це повноцінний аналог популярних на Заході навчальних комп’ютерних програм. Учасники отримають у повне розпорядження віртуальні компанії і стартовий капітал, керуватимуть роботою шести основних структурних підрозділів компанії ‒ виробничого, фінансового, маркетингу і збуту, аналітичного, персоналу і бухгалтерії.

Мета ‒ здобути першість на ринку на комплексним рейтингом симуляції. Він включає в себе: загальний бал компанії, прибуток, долю ринку, продуктивність праці, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість та суму контрактів, суму активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини й торгівельних площ.

Переможці турніру отримають сертифікати Компанії Інтелектуальних Технологій, а всі учасники ‒ свідоцтва про участь. Окрім цього, члени трьох команд-переможців будуть нагороджені безкоштовними абонементами у спортзали "Максимус", а володарі І місця - ще й сертифікатами на 100 грн від спортивного магазину спонсора.

Турнір з управління бізнес-процесами на підприємстві дасть студентству можливість у дуже стислі терміни оптимізуватися і в повній мірі проявити свої уміння й навики в результаті прийняття рішень. Це, у свою чергу, розвине здорові амбіції молоді, зацікавлюючи й мотивуючи її до продуктивної діяльності.

Про організаторів.

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського ‒ один з найбільших вищих навчальних закладів подільського регіону, діяльність якого спрямована на відродження й розбудову національної системи освіти як найважливішої ланки виховання особистості.

Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних благодійних бізнес-турнірів для дітей та молоді України.

Контактна інформація.

Реєстрація на турнір: http://goo.gl/forms/HCrvwohs9F

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Телефон оргкомітету: 097-023-86-79 (Олена Володимирівна Гринюк, координатор від ВДПУ).

 
Положення про Педагогіко-економічний турнір з управління процесами на підприємстві для студентів Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського PDF Друк
Заходи - Положення про турнір у ВінДПУ

Цим Положенням регулюються питання організації і проведення, участі в заході й визначення переможців педагогіко-економічного турніру з управління процесами на підприємстві для студентів Вінницького державного державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

1. Загальні положення

1.1. Педагогіко-економічний турнір з управління процесами на підприємстві для студентів Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського (надалі ‒ Турнір) є інтерактивним онлайн-змаганням з управління віртуальними компаніями в середовищі комп’ютерної програми – бізнес-симуляції ViAL+.

1.2. Турнір проходить за ініціативи і під патронатом Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського (зокрема, Інституту історії, етнології і права ВДПУ), Компанії Інтелектуальних Технологій, за спонсорської підтримки спортивної мережі «Максимус» (м. Вінниця).

2. Місія, мета, завдання Турніру

2.1. Місією проекту є підтримка представників майбутньої педагогічної еліти Вінничини через розкриття їхніх ділових талантів та виховання проактивної життєвої позиції.

2.2. Мета Турніру – підвищення рівня економічної і комунікативної грамотності студентів педагогічного університету, націлення їх на ефективне навчання протягом життя, подальшу соціалізацію, самореалізацію й отримання життєвого досвіду.

2.3. Завдання заходу:

 • навчання молоді застосовувати набуті знання з економічних дисциплін на практиці;
 • оперативне виявлення, вироблення та відточення практичних умінь і навичок з управління економічними процесами на підприємстві;
 • налаштування студентства на соціальну інтеграцію, вибір професії та майбутнє працевлаштування;
 • підвищення економічної грамотності молоді віком 17-23 років;
 • формування ініціативності, підприємливості та проактивної особистісної позиції;
 • розвиток творчості, інноваційності та вміння приймати на себе відповідальність за свої рішення, визначати й долати ризики, здатності планувати і досягти своїх цілей.

3. Учасники Турніру

3.1. У Турнірі можуть брати участь студенти всіх спеціальностей і курсів Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського.

4. Умови проведення й організація Турніру

4.1. Участь у Турнірі є виключно командною (по 3 члени в кожній команді, максимальна кількість команд ‒ 18) і безкоштовною для учасників.

4.2. Кожен учасник Турніру має пройти попередню реєстрацію на сайті Компанії Інтелектуальних Технологій за адресою: kint.com.ua в розділі «Педагогіко-економічний турнір у ВДПУ» (вкладка «Реєстрація»). Реєстрація відкрита до 21 березня 2016 р., 23:00, включно. Під час реєстрації необхідно вказати такі дані:

4.2.1. Прізвище, ім’я та ім’я по батькові капітана, другого і третього учасника.

4.2.2. Електронну адресу ‒ необхідна для обміну файлами-ключами (див. п.4.7). Зазначення електронної пошти є ОБОВ’ЯЗКОВИМ. Адреса має бути коректною, з повним доступом учасників до неї протягом усього часу.

4.2.3. Назву підприємства, яка придумується командою самостійно відповідно до бажань учасників, поглядів і намірів. Забороняється використовувати у назві нецензурні слова і/або терміни, які ображають людську, національну, релігійну, політичну, гендерну ідентичність.

4.2.4. Контактний телефон для уточнення окремих даних, якщо виникає необхідність у процесі реєстрації і запуску симуляції.

4.2.5. Факультет, курс, номер академічної групи.

4.3. Основними етапами проведення Турніру є:

4.3.1. Підготовчий етап ‒ 25.02.2016 ‒ 21.03.2016.

4.3.2. Вступна лекція для учасників ‒ 18.03.2016.

4.3.3. Очне змагання у вигляді одночасного прийняття бізнес-рішень у програмі-симуляції ViAL+ (приблизно по 6 рішень на день) ‒ 23-25.03.2016.

4.3.4. Підбиття підсумків, нагородження переможців турніру, вручення сертифікатів, свідоцтв та відзначення призами від спонсора учасників ‒ 25.03.2016.

4.4. Кожен період змагання  починається згідно з графіком проведення Турніру, якщо інше не вказане модераторами Турніру.

4.5. Завершення кожного періоду відбувається згідно з графіком проведення Турніру та після закінчення прийняття відповідного  рішення у цьому періоді. Після прийняття рішення та  закінчення відведеного у графіку проведення Турніру часу, учасники встають від комп’ютерів і переходять до столів з кавою та чаєм для спілкування на час опрацювання результатів періоду.

4.6. Остаточне  рішення команди в кожному періоді приймається тільки на одному з комп’ютерів, який закріплено за командою та визначено модераторами Турніру. 

5. Правила участі в Турнірі

5.1. Під час Турніру учасники дотримуються всіх рекомендацій, викладених в Інструкції з користування бізнес-симуляцією «ViAL+». 

5.2. Усі учасники дотримуються принципів взаємоповаги до інших учасників, коректності у відносинах з іншими учасниками Турніру та модераторами і організаторами турніру.

5.3. Учасники Турніру зобов'язані виконувати настанови модераторів. Забороняються дії, які можуть завдати шкоди іншим учасникам Турніру та не передбачені Правилами участі у турнірі  і настановами модераторів.

6. Визначення переможців Турніру

6.1. Визначення трьох команд-переможців Турніру відбувається на основі показників комплексного автоматичного рейтингу бізнес-симуляції ViAL+. Показниками зазначеного рейтингу є загальний бал, прибуток, частка ринку, продуктивність праці, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість та сума контрактів, сума активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини й торгівельних площ.

7. Фінансове забезпечення Турніру

7.1. Фінансування заходу здійснюється за рахунок організаторських та спонсорських коштів, інших легітимних джерел відповідно до чинного законодавства України.

8. Прикінцеві положення

8.1. Організатори, за наявності консенсусу, можуть вносити незначні зміни у правила Турніру, які не порушують загальну процедуру проведення Турніру і не ставлять у дискримінаційне становище хоча б одного учасника.

8.2. Про внесені зміни всі учасники Турніру інформуються шляхом надсилання листа на електронну адресу, вказану при реєстрації.

8.3. Усі зареєстровані учасники, які беруть участь у Турнірі, приймають усі пункти даного Положення та погоджуються з ними в повній мірі.

8.4. Це Положення діє до закінчення Турніру 25 березня 2016 р.

 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники