KIHT

Турнір для коледжів КНЕУ
Підприємницькі "зірки" з коледжів КНЕУ: підсумки бізнес-турніру PDF Друк

2017 рік стає для Всеукраїнського турніру «Стратегія фірми» по-справжньому проривним. І не лише тому, що стартували нові ліги бізнес-змагання (відтепер участь у турнірі можуть брати всі бажаючі, незалежно від віку й соціального статусу) та були проведені нові регіональні етапи. 23-25 лютого відбувся перший турнір для студентства із коледжів м. Києва, Ромен і Кривого Рогу.


Інформаційна кампанія тривала з 6 лютого, і менш ніж за місяць вдалося сформувати 17 сильних студентських команд, що зустрілися у справжній битві підприємств. Змагання проходило в середовищі бізнес-симулятора ViAL+ – комп’ютерній програмі, що реалістично моделює реальний ринок. І в руках молоді були саме ті інструменти, якими користуються керівники справжніх виробничих підприємств.

Юні підприємці користувалися цими інструментами досить креативно та досягали непоганих результатів. Були несподівані повороти: наприклад, лідер змагань – команда з Київського економічного коледжу КНЕУ ім. В. Гетьмана «ФоксіБест» у складі Дмитра Лещенка, Антона Павлюка і Арсентія Савченка – зуміла пробитися з одинадцятого місця у ІІІ етапі турніру (періоді симуляції ViAL+) до першого у фіналі. Лише завдяки знанням з економіки підприємства, вмінню застосовувати їх на практиці, кмітливості та готовності до ризиків! Як і в реальному бізнесі, можливості нічим не обмежувалися.

Приємно дивували й інші лідери турніру, що мали найкращі показники діяльності підприємства за автоматичним рейтингом ViAL+. Володарями ІІ місця стали учасники команди Київського економічного коледжу КНЕУ ім. В. Гетьмана EconoMix – Сергій Чирва, Наталія Бузинська та Дарина Рудік. ІІІ місце завзято вибороли «Бульбашки» – чарівні дівчата з Київського коледжу економіки та управління КНЕУ ім. В. Гетьмана Анастасія Гром, Ксенія Орлова й Аліна Пономарьова.

Три команди-переможниці автоматично увійдуть у півфінал всеукраїнського етапу турніру. До них приєднаються ті команди, що посіли IV місце (Hein з Київського коледжу інформаційних систем та технологій КНЕУ ім. В. Гетьмана) і V-те (Milka, Криворізький коледж економіки та управління КНЕУ ім. В. Гетьмана).

Коли напружене, цікаве й захоплююче змагання завершилося, хотілося поаплодувати кожній команді. І висловити найщирішу подяку деканові факультету економіки та управління КНЕУ О.В. Вострякову – за мудре наставництво та всебічне сприяння заходу, директорам коледжів – за значну допомогу в організації, ГО «Поруч» – за безцінну спонсорську допомогу, асистенту кафедри стратегії підприємств КНЕУ М.Ю. Поліщук – за організаторський талант і немалий ентузіазм.

Разом ми творимо нову українську бізнес-еліту. І ці сьогоднішні студенти цілком здатні стати її представниками в майбутньому!

 
Бізнес-турнір для коледжів – початок Студентської ліги «Стратегії фірми-2017» PDF Друк

«Стратегія фірми» виходить на новий рівень, і черговим етапом започаткованої у 2017 р. Студентської ліги стане змагання з управління компаніями між студентами економічних коледжів. Його мета досить глобальна – сприяння професійному становленню і посиленню практичної підготовки молоді за економічними й управлінськими спеціальностями. Інші, не менш вагомі, завдання цього турніру – визначення кращих із кращих майбутніх фахівців, поглиблення спілкування між студентами різних спеціальностей і курсів, мотивація до створення й реалізації власних підприємницьких проектів.

Середовище змагання – удосконалений реалістичний симулятор підприємства ViAL+ – може суттєво допомогти сьогоднішньому студентству коледжів стати практиками бізнесу. Кожен із них зможе відчути себе у кріслі директора та застосувати на практиці свої уміння і навики з управління економічними процесами на підприємстві.

Фото firestock.ru

Для цього учасникам надається створена у бізнес-симуляції віртуальна компанія та стартовий капітал. Використавши всі доступні ресурси, вони мають налагодити виробництво й розвинути компанію, щоб вона стала лідером за прибутками і мала провідні позиції на ринку, в живому конкурентному середовищі.

Переможці будуть визначатися за автоматичним рейтингом бізнес-симуляції ViAL+, що включає в себе низку ключових економічних показників діяльності компанії учасника. Це загальний бал, прибуток, частка ринку, продуктивність праці, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість та сума контрактів, сума активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини й торгівельних площ.

Перший турнір для коледжів у межах Студентської ліги «Стратегії фірми-2017» відбудеться 23-25 лютого 2017 р. У ньому візьме участь студентство коледжів з Києва, Ромен (Сумська область), Кривого Рогу (Дніпропетровська область). П’ять найкращих команд автоматично стануть півфіналістами всеукраїнского етапу турніру.

Бажаємо удачі та вдалих прибуткових рішень у ViAL+!

 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники