KIHT

Турнір для молоді Приірпіння "Business PROFI"
Як молоді ірпінці перетворилися на Business Profi PDF Друк

Зважаючи на те, як жваво й азартно ірпінська молодь долучилася до участі у І Регіональному турнірі для молоді Приірпіння «Business Profi», ми розраховували на ефектний фінал і не помилилися у своїх очікуваннях.

24 квітня найкращі гравці турніру збиралися у стінах Університету державної фіскальної служби України, щоб поборотися за першість своїх компаній. Понеділок та два наступні дні були сповнені цікавих і хвилюючих моментів змагання. А після того, як лідери були визначені, на фіналістів і переможців молодіжного турніру «Business Profi» чекала урочиста церемонія нагородження та сертифікати від Компанії інтелектуальних технологій.


П’ять віртуальних підприємств з найкращими показниками за автоматичним комплексним рейтингом бізнес-симуляції ViAL+ були відзначені не тальки сертифікатами, а й реальними грошовими інвестиціями від Ірпінської міської ради.

Серед переможців були як підприємці-індивідуалісти, так і цілі міні-колективи – участь у турнірі могла бути як індивідуальною, так і колективною.

І місце та винагороду 2000 грн. від місцевого самоврядування, яке всіляко підтримує обдаровану молодь, отримав першокурсник Ірпінського державного коледжу економіки і права Вадим Ключ.

Відносно команди-володаря ІІ місця можна сміливо процитувати відому фразу: «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Big Ukranian Boss, яким керували Нікіта Макогон, Антон Луцков та Даниїл Квашук з Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст. №9, розбагатів на 1500 грн.

На ІІІ місці – знову талановитий і наполегливий індивідуаліст. ІІІ місце та премію 1000 грн. виборола третьокурсниця Ірпінського державного коледжу економіки і права Олександра Шевченко.

Фінансовим заохоченням (по 500 грн.) були відзначені й компанії, що посіли IV і V місце: ВВС у складі Владислава Зайченка, Владислава Скришевського та Олександра Ситника (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. №18) та JK – підприємство студента ІІ курсу Ірпінського державного коледжу економіки і права Євгена Перекрестова.

Вітаємо переможців і бажаємо не зупинятися на досягнутому. Адже турнір ясно показав – вони здатні на серйозні звершення!

 
Юні Вusiness Profi вже на старті запеклої битви за лідерство PDF Друк

Саме таке враження виникло після проведення ознайомчого тренінгу перед початком І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business Profi». Тренінг відбувся 31 березня в Ірпінській міській раді. Його учасниками стали сорок вісім школярів і студентів практично з усіх навчальних закладів міста, які 3 квітня розпочнуть своє змагання в турнірі.


Дві години тренінгу пролетіли як декілька хвилин. Його перша частина була присвячена етапам проведення онлайн-турніру з управління компаніями та роботі в середовищі віртуальної бізнес-баталії – комп’ютерному симуляторі підприємства ViAL+. Майбутні суперники дізналися, як виглядає структура виробництва та ринку в бізнес-симуляції, як оцінити показники компанії в певному періоді, розробляти, виробляти і поставляти в торгову мережу власні інноваційні продукти.

Не обійшлося й без корисних лайфхаків, наприклад, порад щодо проведення ефективної рекламної кампанії та роботи з сировиною. Але наскільки ці рекомендації будуть втілені в життя, залежить від креативності молодих підприємців.

Судячи з того, як учасники тренінгу жваво сприймали й обговорювали інформацію, вона їм точно знадобиться у процесі прийняття вирішальних рішень. Подивимося, що в кого вийде!

 
Запрошуємо майбутніх Business Profi на безкоштовний ознайомчий тренінг PDF Друк

Ти – молода амбітна людина, цікавишся підприємництвом і збираєшся взяти участь у І Регіональному турнірі для молоді Приірпіння «Business Profi»? Управління освіти і науки Ірпінської міської ради, Компанія інтелектуальних технологій, ГО «Ірпінська агенція розвитку» запрошують тебе відвідати безкоштовний тренінг для майбутніх учасників, який відбудеться 31 березня, об 11:00, в залі Ірпінської міської ради.


На тебе чекають:

  • знайомство із середовищем онлайн-змагання – комп’ютерною програмою ViAL+, яка реалістично відтворює середовище виробничого підприємства й вітчизняного ринку;
  • багато актуальної інформації про бізнес та корисні лайфхаки з управління власною фірмою;
  • обговорення перспектив, які відкриє для тебе участь у І Регіональному турнірі для молоді Приірпіння «Business Profi»;
  • відповіді на всі питання, які виникли в тебе у зв’язку з організацією, проведенням турніру та участю в ньому.

Приходь, слухай, спілкуйся та отримуй конкурентні переваги!


 
Ірпінська молодь готується стати Business PROFI PDF Друк

Березень динамічно проходить у підготовці до І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business PROFI». Перші тренінги для майбутніх учасників інтерактивного змагання відбулися 15 березня в Ірпінських ЗОШ №1, №3 і №17. Вони пройшли у форматі цікавої бесіди про сучасне підприємництво, стереотипи про нього та реальний успіх.

Як уявляє собі світ бізнесу сучасна молодь? Дуже по-різному. Хтось переконаний, що можливо заробити купу грошей без особливих зусиль. У інших старшокласників бачення бізнесу більш реалістичне: вони чітко усвідомлюють, наскільки необхідні висока відповідальність, розвинуті практичні компетентності, вміння приймати креативні рішення. І турнір «Business PROFI» допоможе цілеспрямованим майбутнім підприємцям отримати цінні уміння й навички з управління компанією на практиці.

Після цього була зустріч з активним студентством Ірпінського державного коледжу економіки та права (велика подяка його директору О. А. Пілевич за прекрасну організацію). Сказати, що питання від студентів приємно вразили бізнес-тренера – це нічого не сказати! Молодих економістів цікавило геть усе: від загальних питань до сировини, обладнання та рекламної кампанії підприємства в середовищі потужної бізнес-симуляції ViAL+. І достойно показати себе у бізнес-баталії онлайн вони точно готові.


17 березня на підготовчий тренінг І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business PROFI» прийшли учні 8-11 класів ЗОШ №2 і №12. Більшість присутніх школярів виявила щире бажання пізнати світ бізнесу й економіки зсередини. Живе зацікавлення й актуальні питання від майбутніх учасників турніру радують своєю перспективністю.

Того ж дня відбувся тренінг для педагогів Ірпінської ЗОШ №2. Було цікаво обговорити інноваційні технології навчання економіці й бізнесу з досвідченими наставниками молоді. Окрім цього, вчителі отримали можливість оцінити інструментарій симуляції ViAL+ на практиці й висловити власну експертну думку про середовище молодіжного турніру «Business PROFI».

Як сказав колись Е. Абу, чим більше знаєш, тим більше можеш. Ми прагнемо дати ірпінській молоді саме ті практичні знання з економіки й бізнесу, які відкриють їй максимум можливостей у професійному житті. І віримо в кожного!

 
Презентація І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business PROFI» PDF Друк

13 березня І Регіональний турнір для молоді Приірпіння «Business PROFI» був презентований педагогам і активній громаді м. Ірпінь. У гостинних стінах Ірпінської міської ради зібралися всі, кого щиро цікавить інтерактивна підприємницька освіта й та користь, яку вона може принести обдарованій молоді.

Голова оргкомітету турніру, директор Компанії інтелектуальних технологій Віталій Паздрій, представив аудиторії концепцію інтерактивного заходу з метою формування підприємливості й навчання основам ведення бізнесу.


Середовищем турніру стане бізнес-симуляція ViAL+ – потужна комп՛ютерна програма, що реалістично відтворює структуру виробничого підприємства та ринкове середовище. В живій конкурентній боротьбі учасники зможуть освоїти економічні закони на практиці, приймати ефективні бізнес-рішення й налагоджувати ділову комунікацію. Ці вміння й навички неодмінно знадобляться їм у майбутньому професійному житті.

Зустріч, організацією якої ми завдячуємо першому заступнику голови Ірпінської міської ради Д. В. Христюку, голові громадської спілки «Ірпінська агенція розвитку» О. І. Чернявській, начальнику Управління освіти і науки Ірпінської міської ради Г. Ю. Король та головному спеціалісту управління з питань загальної середньої освіти О.А. Ковтун, зібрала керівників усіх навчальних закладів міста.

Вони мали змогу дізнатися більше про використання економічних освітніх інновацій у навчальному й позанавчальному процесі, переваги участі школярської і студентської молоді в бізнес-турнірах, сучасні методи формування підприємницької компетентності зі шкільної лави.

І Регіональний турнір для молоді Приірпіння «Business PROFI» зможе відкрити підприємницький потенціал багатьох талановитих школярів і студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Тому запрошуємо їх долучитися до участі в турнірі (зареєструватися можна за цим посиланням), проявити себе, перемогти й отримати фінансову винагороду за найкращі досягнення!

 
Опис І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business PROFI» (3-28 квітня 2017 року) PDF Друк

Ірпінь – місто парків і здоров’я – відомий підтримкою молодіжних проектів та підприємницьких ініціатив. Його молодь – активна, рішуча, готова досягати успіхів у власному житті та розвивати економіку країни. Тому багатьох ірпінських школярів і студентів порадувала можливість взяти участь у І Регіональному турнірі для молоді Приірпіння «Business PROFI»», повчитися підприємництву на практиці та поборотися за призи від організаторів і спонсорів змагання.

Інтерактивний бізнес-турнір, який розпочнеться 3 квітня 2017 р., матиме на меті популяризацію і формування компетенції підприємливості, профорієнтацію і спонукання молоді до чіткого вибору професії. Його організатори – Ірпінська міська рада, Управління освіти і науки Ірпінської міської ради, Компанія інтелектуальних технологій, ГС «Ірпінська агенція розвитку», керівники навчальних закладів міста.

Фото - vgo-kraina.org

Основне завдання заходу – націлення школярів старших класів і студентства на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду, постійне формування і підвищення економічної грамотності.

Кожен учасник турніру отримає у своє розпорядження віртуальну компанію та стартовий капітал для підприємства у потужній вітчизняній бізнес-симуляції ViAL+. Протягом трьох тижнів молоді підприємці боротимуться за лідерство на ринку, демонструючи показники діяльності своїх компаній. Кращі з кращих (за результатами автоматичного комплексного рейтингу програми-симулятора) зустрінуться в очному фіналі 26-28 квітня та будуть урочисто нагороджені.

Народна мудрість говорить про те, що найдовший шлях починається з першого кроку. Можливо, для когось із сьогоднішніх старшокласників і студентів таким кроком стане турнір з управління компанією «Business PROFI». Перші перемоги у віртуальному підприємницькому змаганні цілком можуть привести до немалих звершень у майбутньому.

 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники