Ми раді Вас повідомити, що незважаючи на пандемію і карантинні заходи, вже стартує реєстрація на ІV Молодіжний профорієнтаційний бізнес-турнір «Київщина ― простір можливостей».

Турнір пройде 1-24 грудня 2020 року в он лайн режимі. Організаторами заходу є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).

Турнір вже вчетверте буде проведений у межах регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю та реалізації положень Концепції МОН України «Нова українська школа» у частині розвитку компетентності підприємливості і фінансової грамотності. У змаганні зможуть абсолютно безкоштовно взяти участь учні 7-11 класів усіх ЗЗСО області та студенти ЗПТО.

Cередовищем турніру, вже традиційно, є потужна українська бізнес-симуляція ViAL+, яка отримала гриф МОН України. Ця комп’ютерна програма реалістично моделює вітчизняне ринкове середовище та структуру виробничого підприємства.

Керуючи створеною у ViAL+ компанією, учасник організовує роботу шістьох її відділів: виробничого, маркетингу і збуту, кадрів, бухгалтерії, фінансового та аналітичного. Головне його завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками і мало провідні позиції на ринку.

Таке змагання обдарованої молоді дає можливість виявити представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, допомогти їм в особистісному становленні, спонукати до чіткого вибору професії, націлити на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду, постійне формування і підвищення економічної грамотності.

Реєстрація відкрита до 23:59 29 листопада 2020 року за посиланням: https://forms.gle/MABEtqYXpPdAUnrQ8.

Положення про турнір: скачати

Основні дедлайни бізнес-турніру:
до 29.11.2020 – реєстрація учасників;
1-19.12.2020 – он лайн відбірковий етап бізнес-турніру
21-24.12.2020 – он лайн фінал бізнес-турніру

Спробуй себе в ролі керівника компанії!
Не зволікай!

 

Шановні учасники, раді вітати Вас з початком участі в ІІІ Профорієнтаційному бізнес-турніру для старшокласників і студентства Київщини!

У суботу, 16 листопада, всі зареєстровані учасники включаться в запеклу і цікаву боротьбу за Київську обласну першість у бізнес-змаганні!

Найперше, обов'язково добавляємося в чат Телеграму: https://t.me/strategyfirm  для отримання оперативних відповідей щодо турніру і бізнес-симуляції ViAL+

А для того, щоб почати управляти своїм тренінговим підприємством і підкорювати ринок, обов'язково встановлюємо на свій комп’ютер середовише турніру -- бізнес-симуляцію ViAL+: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe
Обов'язково обновляємо версію програми. Всі старі версії не зможуть відкрити файлу-ключа і буде системна помилка.

Для інсталювання ViAL+, будь ласка:
1. Скачайте інсталятор за прямим посиланням: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe або зайдіть на сайт: http://kint.com.ua і в розділі "Бізнес-симуляція ViAL+"-->"Завантажити інсталятор ViAL+".
3. Запусти файл ViAL+_Setup.exe, обирайте будь-яку мову програми: українську, російську, англійську і йдіть далі за інструкцією.
4. Програма ViAL+ інсталюється ВИКЛЮЧНО на диск С:/ViAL згідно з інструкцією.
5. Керуйтеся зручною інструкцією установки та наприкінці перезавантажте комп’ютер для коректної роботи симулятора. 


Ось і все:). Чекаємо на правила участі і файли-«ключі» 18-19 листопада 2019 року з пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.!

З технічних питань зветайтеся за телефоном +38(050) 809-11-86, +38 (097)224-29-21 або по мейлу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


З повагою, Віталій Ярославович Паздрій
Голова організацйного комітету турніру

У жовтні-грудні 2019 року пройде ІІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір для учнівської молоді та студентів закладів освіти Київщини. Організаторами заходу є департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний комунальний позашкільний навчальний заклад «Мала академія наук учнівської молоді» та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ).


Турнір вже втретє буде проведений у межах регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю та реалізації положень Концепції МОН України «Нова українська школа» у частині розвитку компетентності ініціативності і підприємливості. У змаганні зможуть абсолютно безкоштовно взяти участь учні 7-11 класів усіх ЗЗСО області та студенти ЗПТО.
Cередовищем турніру стане потужна українська бізнес-симуляція ViAL+, яка отримала гриф МОН України. Ця комп’ютерна програма реалістично моделює вітчизняне ринкове середовище та структуру виробничого підприємства.
Керуючи створеною у ViAL+ компанією, учасник організовує роботу шістьох її відділів: виробничого, маркетингу і збуту, кадрів, бухгалтерії, фінансового та аналітичного. Головне його завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками і мало провідні позиції на ринку.
Таке змагання обдарованої молоді дає можливість виявити представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, допомогти їм в особистісному становленні, спонукати до чіткого вибору професії, націлити на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду, постійне формування і підвищення економічної грамотності.

Реєстрація відкрита до 23:59 17 листопада 2019 року за посиланням: https://forms.gle/tzBUDxgrvwVvLUm78 .

Положення про турнір: скачати

Основні дедлайни бізнес-турніру:
до 17.11.2019 – реєстрація учасників;
18.11.2019-07.12.2019 – відбірковий етап бізнес-турніру
11-13.12.2019 – фінал бізнес-турніру

Спробуй себе в ролі керівника компанії!
Не зволікай!

За матеріалами Київської обласної МАН учнівської області:

https://kyivobl-man.npu.edu.ua/8-holovna/1374-proforiientatsiinyi-biznes-turnir-rozpochynamo-poshuk-biznes-heniiv 

Успішно розпочалося регіональне онлайн-змагання з управління компаніями, яке проводиться Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київською обласною Малою академією наук учнівської молоді. Цього року на ІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір для молоді Київщини зареєструватися 502 учасника. Вони вже створили тренінгові підприємства та включилися в конкурентну боротьбу на ринку ViAL+ — середовища турніру, найпотужнішого українського бізнес-симулятора. Кожному вже надіслані їх перші файли-ключі.
Цей турнір принесе кожному його учаснику значно більше, ніж призи і грамоти. Він дасть можливість відчути бізнес “на смак”, спробувати себе в мистецтві управління, проявити й розвинути найкращі особистісні якості. Вміння досягати поставлених цілей, працювати на результат, знаходити ефективні рішення знадобиться у будь-якій діяльності.
Найбільш активними у цьому році стали учасники з Бориспільського, Білоцерківського, Васильківського, Києво-Святошинського, Бородянського, Рокитнянського районів. Маємо надію, що досвід Дівичівської ОТГ, коли на урочистому засіданні сільської ради було нагороджено переможця минулорічного турніру повторять вже наступні переможці. Можливість перемогти є у кожного.

 ІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір для молоді Київщини має на меті виявлення й підтримку майбутньої підприємницької еліти регіону. Він дасть школярам і студентству можливість спробувати себе в ролі керівників компаній, відкрити в собі хист до ведення бізнесу, розвинути ділові компетентності.

Завдяки досвіду практичної управлінської діяльності подальший вибір професії молоддю регіону буде більш свідомим. Участь у турнірі є дієвим кроком до формування передбаченої ст. 12 чинного Закону України «Про освіту» компетенції підприємливості і фінансової грамотності.

Організаторами заходу є Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ), Мала академія наук України.

До участі у ІІ Профорієнтаційному бізнес-турнірі для молоді Київщини запрошуються учні 7-11 класів ЗЗСО, студенти закладів професійно-технічної освіти, коледжів та інших закладів фахової передвищої освіти. Змагання з управління тренінговими компаніями проходитиме в чотирьох лігах:

  • для 7-9 класів;
  • для 10 класів;
  • для 11 класів;
  • для студентів закладів професійно-технічної освіти, коледжів тощо.

Можливе залучення до турніру учнів і студентів незалежно від наявності  і рівня економічної підготовки. Участь у заході є безкоштовною для учасників. Реєстрація для участі в турнірі відкрита до 5 грудня включно на сайті kint.com.ua.

Передбачені наступні етапи проведення змагання:

6 грудня — отримання листа з мотиваційним завданням, створення тренінгових компаній учасників.

7-8 грудня  навчально-тренувальний етап.

10-22 грудня — відбірковий етап.

27-28 грудня — очний фінал турніру.

Фіналісти й переможці турніру будуть відзначені призами від організаторів. Їм також будуть вручені сертифікати Компанії інтелектуальних технологій про проходження навчання-практики з управління підприємством.

Ознайомитися з положенням про турнір можна тут 

Інструкції по симуляції 

Реєстрація на V Профорієнтаційний бізнес-турнір для старшокласників і студентства Київщини

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Реєстрація для студентів І і ІІ курсу КНЕУ ім. В.Гетьмана

для участі у блоці бізнес-симуляії ViAL+

 

Контакт: вайбер +380972242921 (Віталій Ярославович)

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua