KIHT

ДЕБЮТ МОЛОДОЇ БІЗНЕС-ЕЛІТИ КІРОВОГРАДА PDF Друк

Всеукраїнський бізнес-турнір для школярів «Стратегія фірми», що був успішно проведений Компанією Інтелектуальних Технологій у 2014 і 2015 рр. спільно з Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Coca-Cola і KPMG, поклав початок регіональним змаганням молоді у бізнес-симуляції ViAL+. 

Першими стали кіровоградці: для участі в дистанційному бізнес-турнірі для учнів 8-11 класів м. Кіровоград  зареєструвалося 215 школярів з цього промислового й культурного центру Центральної України. Організаторами цього заходу виступили Компанія Інтелектуальних Технологій, Управління освіти м. Кіровоград (особлива вдячність начальнику управління Л.Д. Костенко) й Центр методичної та соціально-психологічної служби м. Кіровоград (окрема подяка – методисту центру В.В. Богачук). Спонсорська й організаційна підтримка була надана Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою та особисто її керівником І.А. Саєнко.

Найбільше майбутніх перспективних економістів і підприємців, що не побоялися проявити свої ділові таланти, виявилося у ЗОШ «Сучасник» №34, НВО № 32, Кіровоградській гімназії нових технологій навчання, ЗОШ № 11 –  НВК «Кіровоградський Колегіум», ЗОШ № 4, НВО «Школа-ліцей №19». 

29 вересня розпочався й досі триває онлайн-етап змагання. Учасники турніру активно просувають створені ними віртуальні компанії на ринку симулятора, вивчають закони бізнесу й економіки,  наочно знайомляться з виробничою сферою, яка може стати професійним середовищем багатьох із них. Адже одне із стратегічних завдань такого бізнес-змагання – допомога молоді в особистісному самовизначенні та правильному виборі майбутнього фаху.

30-31 жовтня молоді бізнесмени, чиї віртуальні підприємства досягнуть найкращих показників за комплексним рейтингом ViAL+, зустрінуться в очному фіналі та боротимуться не лише за першість, а й за цінні призи від організаторів турніру. Побажаємо їм успіхів!

Про організаторів. Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних бізнес-турнірів для дітей та молоді України. 

Управління освіти м. Кіровоград – державна установа, діяльність якої спрямована на удосконалення системи освіти, створення механізму її стабільного розвитку, забезпечення відповідності швидкозмінним вимогам ХХІ століття, соціальним і економічним потребам розвитку України, запиту особистості, суспільства, держави. 

Центр методичної та соціально-психологічної служби м. Кіровоград – структурний підрозділ управління освіти Кіровоградської міської ради, основними завданнями якого є методичне забезпечення системи загальної середньої та дошкільної освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.


Контактна інформація: 

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/8-11/blog

Телефон оргкомітету: 097-224-29-21, 050-809-11-86

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+