Умови використання сайту Компанії Інтелектуальних Технологій kint.com.ua (Користувацька Угода)

  1. Загальні положення

1.1. Дана Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту www.kint.com.ua (далі — «Сайт»).

1.2. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

1.3. Дана Угода у відповідності до  ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) та адресована необмеженому колу осіб, незалежно від статусу (фізична особа, фізична особа-підприємець, юридична особа), що хочуть замовити будь-які платні чи безоплатні послуги Компанії інтелектуальних технологій через сайт kint.com.ua.

1.4. Адміністрація Сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни набувають чинності після закінчення 3 (трьох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача із внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

1.5. Користувач (Замовник) погоджується з даною публічною офертою повністю і без застережень при оформленні послуги Компанії інтелектуальних технологій через Сайт.

1.6. Користувач погоджується з тим, що всі умови даної Користувацької Угоди йому зрозумілі, він приймає їх повністю і без застережень.

  1. Зобов’язання Користувача

2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися такими, що порушують українське законодавство або норми міжнародного права, у тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських і/або суміжних правах, а також будь-яких дій, які приводять або можуть привести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту.

2.3. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі і моральності.

2.4. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

2.5. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або реальними втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким змістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними на Сайті або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.6. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їхня частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе якої-небудь відповідальності і не має жодних зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

  1. Реєстрація на сайті

3.1. Для формування Замовлень на Сайті Користувач (Замовник) може пройти процедуру реєстрації і внести необхідні дані, згідно з анкетою.

3.2. При реєстрації на Сайті Користувач зобов’язується надати точну і повну інформацію про себе і свої контактні дані, для виконання Адміністрацією Сайту зобов’язань перед Користувачем і виконання Замовлення у повному обсязі.

3.3. У процесі Реєстрації на сайті Користувач вказує логін (його e-mail) і пароль, за безпеку яких відповідає. Користувач Сайту зобов’язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані при реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх місці. За дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням зазначених на Сайті логіну і паролю, відповідальність несе виключно Користувач.

  1. Конфіденційність і персональні дані

4.1. Інформація, що надається Користувачем (Замовником), є конфіденційною. Адміністрація Сайту використовує інформацію про Користувача (Замовника) з метою виконання Замовлень, якщо інші цілі не зазначені в даній Угоді.

4.2. Заповнюючи будь-які форми на Сайті чи за прикріпленими до Сайту посиланнями, Користувач тим самим добровільно дає згоду на збір і обробку власних персональних даних Адміністрацією Сайту з подальшими цілями: обробки Замовлень послуг Компанії інтелектуальних технологій, отримання інформації про Замовлення, відправка телекомунікаційними засобами зв’язку (поштою, електронною поштою, інтернет-мессенджерами, через мобільний зв’язок) рекламних і спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші чи будь-якої іншої діяльності Сайту, в інших комерційних цілях.

4.3. Для реалізації цілей, передбачених пунктом 3.3 даної Угоди, Адміністрація Сайту має право направляти листи, повідомлення і матеріали на поштову адресу, e-mail Користувача, а також відправляти SMS і телефонувати на будь-які внесені у форму Сайту чи за прикріпленими до Сайту посиланнями номери Користувача, якщо це необхідно для виконання Замовлення. Адміністрація Сайту має право робити запис телефонних розмов із Користувачем з метою покращення якості обслуговування останнього, на що Користувач дає безумовну згоду.

  1. Порядок оформлення й відміни Замовлення, повернення коштів

5.1. Користувач (Замовник) може оформити замовлення платної чи безкоштовної послуги Компанії інтелектуальних технологій через кнопку або форму замовлення на сторінці послуги, прикріплену до сторінки Сайту посиланням Google Form, зазначені на Сайті номери телефонів чи електронну пошту. Після оформлення Замовлення Користувач повідомляється про стан його виконання  за вказаними на Сайті чи за прикріпленими до сторінки Сайту посиланнями контактами. При оформленні послуги по телефону повідомлення Користувача здійснюється через телефонний зв’язок.

5.2. За відсутності можливості надати послугу, наявності технічних ускладнень та інших причин, які не залежать від Адміністрації Сайту, Замовлення анулюється повністю чи частково, а Користувач (Замовник) повідомляється про це за вказаними на Сайті контактами.

5.3. Приймаючи дану Угоду та оформлюючи Замовлення, Користувач (Замовник) підтверджує, що повністю ознайомлений з умовами надання замовленої послуги Компанії інтелектуальних технологій, описаними у відповідному розділі, і приймає їх безумовно.

5.4. Адміністрація Сайту лишає за собою право коригувати умови надання будь-якої послуги, що замовляється через Сайт, з обов’язковим повідомленням про це Користувача (Замовника) за вказаними ним контактами на Сайті чи за прикріпленими до сторінки Сайту посиланнями та за його згодою на це.

5.5. Користувач (Замовник) має право добровільно скасувати Замовлення з поверненням коштів не пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до узгодженої за наданими на Сайті чи за прикріпленими до сторінки Сайту посиланнями контактами дати надання послуги.

5.6. При добровільній відмові Користувача (Замовника) від замовлення послуги Адміністрація повертає йому суму, сплачену Користувачем (Замовником), за винятком банківських витрат на проведення вхідного й вихідного платежів.

5.7. Користувач (Замовник) має право на повне відшкодування вартості послуги за неможливості її надати з причин, які лежать в зоні відповідальності Адміністрації Сайту (Компанії інтелектуальних технологій), у будь-який час після скасування Замовлення, окрім вихідних і святкових днів.

  1. Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту

6.1. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлювання і думки Користувачів, залишені у будь-якій формі.

6.2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збитки чи витрати (реальні чи можливі), що виникли у зв’язку з використанням даного Сайту чи неможливістю його використання.

6.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до облікового запису на Сайті (логіну, паролю, іншої інформації).

6.4. Адміністрація Сайту лишає за собою право видаляти розміщену на сайті інформацію і вживати технічних чи юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють проблеми у використанні Сайту іншим Користувачам чи будь-яким іншим чином порушують умови даної Угоди.

  1. Виключні права.

7.1. Всі об՛єкти, розміщені на Сайті, у тому числі елементи дизайну, тексти, графічні зображення, ілюстрації, програмне забезпечення, бази даних, музика, звуки та ін. (далі — наповнення сервісів), а також будь-який контент, розміщений на сайті kint.com.ua, є об’єктами виключних прав Адміністрації, Користувачів та інших правовласників.

7.2. Будь-який контент Сайту може бути використаний за умови надання активного посилання на kint.com.ua.

7.3. З усіма питаннями відносно прав, іншими питаннями та пропозиціями відносно роботи Сайту Користувачі можуть звертатися на електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Останні новини КІНТ

Перші тренінги курсу "Ефективний Наставник" презентовані освітянам столиці

30 жовтня відбулася перша успішна презентація двох тренінгів курсу КІНТ «Ефективний Наставник» «Вступ до підприємливості» і «Бізнес-симулятори в навчанні підприємливості». Тренінги були проведені для вчителів столиці на запрошення Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Відповідно до ст. 12 чинного Закону України «Про освіту», підприємливість — одна із ключових компетентностей людини, які мають бути сформовані під час навчання в закладі загальної середньої освіти. Однак що це насправді означає — бути підприємливим у сучасному світі? І як розвинути якості ділової людини у школяра, мотивуючи його на особистісний розвиток?

Цим питанням і були присвячені тренінги генерального директора КІНТ, доцента КНЕУ імені Вадима Гетьмана Віталія Паздрія для освітян м. Києва. Обговорювалася підприємливість як життєва стратегія відповідальності за себе й долю інших людей, громадянська активність і проактивність у професійному житті, здатність ставити цілі і досягати їх.

Діти й підлітки покоління Z зовсім інші, аніж їхні батьки. Вони не будуть навчатися чомусь тільки тому, що «сказано, треба». Для постійної мотивації до навчання їм потрібно розуміти, яку саме користь воно принесе, і бачити себе в цьому.

Лише за умови наявності практики теоретичні знання з економічних дисциплін стануть інвестицією в майбутню кар’єру. І тут на допомогу вчителям приходять навчальні симуляції — програми, де школяр може спробувати певну діяльність «на смак», зануритися в неї і отримати перший професійний досвід у цікавому ігровому форматі.

Наприклад, перший і найпотужніший український бізнес-симулятор ViAL+ відкриває старшокласникам світ економіки, бізнесу й підприємництва. Як показав багатолітній досвід проведення Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми», такий формат прикладного навчання розкриває неабиякі організаторські і підприємницькі таланти молоді.

Інтерактивні ділові ігри і бізнес-симулятори — найкоротший і найефективніший шлях до формування підприємливості юної особистості. І перші тренінги курсу «Ефективний Наставник» відкрили київським учителям основні шляхи впровадження таких технологій в освітній процес. Бажаємо наставникам столичної молоді успіхів у застосуванні інновацій!

Наступний тренінг курсу "Ефективний Керівник" , "Практикум ознайомлення молоді з вітчизняними бізнес-симуляціями"відбудеться 09.11.18, о 14:40,  в ауд. 265 КНЕУ імені Вадима Гетьмана (корпус 1, пр-т Перемоги, 54/1, ст. м. Шулявська).

Усе про тренінговий курс КІНТ "Ефективний Наставник" і можливості його замовлення. 

Перший тренінг інноваційного курсу КІНТ "Ефективний Керівник" у Кропивницькому

Результати діяльності освітніх закладів можна суттєво поліпшити з використанням звичних для бізнесу інструментів. Тому Компанія інтелектуальних технологій розробила тренінги для керівників закладів загальної середньої, професійно-технічної і фахової передвищої освіти. Відтепер здобутки економіки й підприємництва стануть у нагоді і директорам-освітянам.

Експериментальний тренінг курсу "Ефективний Керівник" пройшов у флагманському для КІНТ місті — Кропивницькому. Разом з його креативними педагогами ми впроваджуємо інновації навчання бізнесу й підприємництву, організовуємо регіональні турніри, проводимо науково-дослідну роботу всеукраїнського рівня.

Тренінг з упровадження економічних підходів в управління закладами освіти пройшов з ініціативи та на замовлення Управління освіти міської ради міста Кропивницького. Під керівництвом генерального директора Компанії інтелектуальних технологій Віталія Паздрія керівники аналізували стан освітніх закладів методами SWOT-, PEST-  і VRIO-аналізу. Визначалися ключові ресурси організації з оптимальними шляхами їхнього використання, дієві методи стратегічного і тактичного планування.

Цікавою була розмова про підприємливість директора закладу освіту. Адже підприємницький підхід стосується не лише прибутковості, заробітку. У першу чергу, йдеться про здатність втілювати в життя наявні ідеї, інтегративну компетентність і вміння створювати робочі місця. Ці якості вкрай важливі і для керівника підприємства, і для директора школи.

Окрема увага приділялася проектному підходу, який дозволяє творити інновації, ефективніше управляти ризиками, удосконалювати комунікацію в педагогічному колективі і мотивувати його на суттєві досягнення.

Тренінг пройшов дуже плідно й конструктивно і для кропивницьких освітян, і для організаторів заходу. Недаремно Управління освіти міської ради Кропивницького знаходиться на вулиці Велика Перспективна:). Вважаємо це добрим знаком!

Чи хотіли б ви пройти подібний тренінг чи курс тренінгів “Ефективний Керівник” від Компанії інтелектуальних технологій?

Якщо так, читайте про нього детальніше та реєструйтесь на будь-які тренінги! Будемо раді допомогти зробити ваш освітній заклад ще більш сучасним і ефективним.

 

Реєстрація на VI Всеукраїнський бізнес-турнір "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2019"

Запрошуємо учнів, студентів, батьків, педагогів до участі

РЕЄСТРАЦІЯ 

до 23:00 16 лютого 2019 року

Контакти: 050-809-11-86, 097-224-29-21

Детальніше

Реєстрація на ІІ Регіональний турнір для молоді "Юні бізнес-зірки Полтавщини"

Запрошуємо учнів і студенті Полавщини до участі у бізнес-турнірі

для участі у турнірі  

Останній термін: 23:00 27 січня 2018 року

Контакт: +380 95 861 2911 

Замовлення Сертифікату про проходження курсу управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Детальніше ТУТ.

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Про КІНТ

Інформація про Компанію інтелектуальних технологій

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

Компанія інтелектуальних технологій на Facebook

 

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Завантажити безкоштовну демо-версію ViAL+

Ключі для демо-версії

Для безкоштовної апробації ViAL+ завантажте і відкрийте дані файли-ключі:

Ключ для першого періоду

Ключ для другого періоду

Якщо ви берете участь в одному з наших турнірів, на його початку будуть надіслані подібні ключі для вашої компанії.

Апробація ViAL+ у Flash-форматі

Ігровий формат апробацї симуляції:

ЗАПУСТИТИ

Flash-відео:

У pdf-форматі: