Умови використання сайту Компанії Інтелектуальних Технологій kint.com.ua (Користувацька Угода)

  1. Загальні положення

1.1. Дана Угода визначає умови використання Користувачами матеріалів і сервісів сайту www.kint.com.ua (далі — «Сайт»).

1.2. Використання матеріалів і сервісів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

1.3. Дана Угода у відповідності до  ст. ст. 633, 641 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) та адресована необмеженому колу осіб, незалежно від статусу (фізична особа, фізична особа-підприємець, юридична особа), що хочуть замовити будь-які платні чи безоплатні послуги Компанії інтелектуальних технологій через сайт kint.com.ua.

1.4. Адміністрація Сайту має право у будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни набувають чинності після закінчення 3 (трьох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача із внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

1.5. Користувач (Замовник) погоджується з даною публічною офертою повністю і без застережень при оформленні послуги Компанії інтелектуальних технологій через Сайт.

1.6. Користувач погоджується з тим, що всі умови даної Користувацької Угоди йому зрозумілі, він приймає їх повністю і без застережень.

  1. Зобов’язання Користувача

2.1. Користувач погоджується не робити дій, які можуть розглядатися такими, що порушують українське законодавство або норми міжнародного права, у тому числі у сфері інтелектуальної власності, авторських і/або суміжних правах, а також будь-яких дій, які приводять або можуть привести до порушення нормальної роботи Сайту і сервісів Сайту.

2.3. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі і моральності.

2.4. Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на Сайті.

2.5. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або реальними втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким змістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними на Сайті або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

2.6. Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їхня частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе якої-небудь відповідальності і не має жодних зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

  1. Реєстрація на сайті

3.1. Для формування Замовлень на Сайті Користувач (Замовник) може пройти процедуру реєстрації і внести необхідні дані, згідно з анкетою.

3.2. При реєстрації на Сайті Користувач зобов’язується надати точну і повну інформацію про себе і свої контактні дані, для виконання Адміністрацією Сайту зобов’язань перед Користувачем і виконання Замовлення у повному обсязі.

3.3. У процесі Реєстрації на сайті Користувач вказує логін (його e-mail) і пароль, за безпеку яких відповідає. Користувач Сайту зобов’язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані при реєстрації, зберігати ці дані в недоступному для сторонніх місці. За дії, що здійснюються від його імені, тобто з використанням зазначених на Сайті логіну і паролю, відповідальність несе виключно Користувач.

  1. Конфіденційність і персональні дані

4.1. Інформація, що надається Користувачем (Замовником), є конфіденційною. Адміністрація Сайту використовує інформацію про Користувача (Замовника) з метою виконання Замовлень, якщо інші цілі не зазначені в даній Угоді.

4.2. Заповнюючи будь-які форми на Сайті чи за прикріпленими до Сайту посиланнями, Користувач тим самим добровільно дає згоду на збір і обробку власних персональних даних Адміністрацією Сайту з подальшими цілями: обробки Замовлень послуг Компанії інтелектуальних технологій, отримання інформації про Замовлення, відправка телекомунікаційними засобами зв’язку (поштою, електронною поштою, інтернет-мессенджерами, через мобільний зв’язок) рекламних і спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші чи будь-якої іншої діяльності Сайту, в інших комерційних цілях.

4.3. Для реалізації цілей, передбачених пунктом 3.3 даної Угоди, Адміністрація Сайту має право направляти листи, повідомлення і матеріали на поштову адресу, e-mail Користувача, а також відправляти SMS і телефонувати на будь-які внесені у форму Сайту чи за прикріпленими до Сайту посиланнями номери Користувача, якщо це необхідно для виконання Замовлення. Адміністрація Сайту має право робити запис телефонних розмов із Користувачем з метою покращення якості обслуговування останнього, на що Користувач дає безумовну згоду.

  1. Порядок оформлення й відміни Замовлення, повернення коштів

5.1. Користувач (Замовник) може оформити замовлення платної чи безкоштовної послуги Компанії інтелектуальних технологій через кнопку або форму замовлення на сторінці послуги, прикріплену до сторінки Сайту посиланням Google Form, зазначені на Сайті номери телефонів чи електронну пошту. Після оформлення Замовлення Користувач повідомляється про стан його виконання  за вказаними на Сайті чи за прикріпленими до сторінки Сайту посиланнями контактами. При оформленні послуги по телефону повідомлення Користувача здійснюється через телефонний зв’язок.

5.2. За відсутності можливості надати послугу, наявності технічних ускладнень та інших причин, які не залежать від Адміністрації Сайту, Замовлення анулюється повністю чи частково, а Користувач (Замовник) повідомляється про це за вказаними на Сайті контактами.

5.3. Приймаючи дану Угоду та оформлюючи Замовлення, Користувач (Замовник) підтверджує, що повністю ознайомлений з умовами надання замовленої послуги Компанії інтелектуальних технологій, описаними у відповідному розділі, і приймає їх безумовно.

5.4. Адміністрація Сайту лишає за собою право коригувати умови надання будь-якої послуги, що замовляється через Сайт, з обов’язковим повідомленням про це Користувача (Замовника) за вказаними ним контактами на Сайті чи за прикріпленими до сторінки Сайту посиланнями та за його згодою на це.

5.5. Користувач (Замовник) має право добровільно скасувати Замовлення з поверненням коштів не пізніше ніж за 3 (три) календарні дні до узгодженої за наданими на Сайті чи за прикріпленими до сторінки Сайту посиланнями контактами дати надання послуги.

5.6. При добровільній відмові Користувача (Замовника) від замовлення послуги Адміністрація повертає йому суму, сплачену Користувачем (Замовником), за винятком банківських витрат на проведення вхідного й вихідного платежів.

5.7. Користувач (Замовник) має право на повне відшкодування вартості послуги за неможливості її надати з причин, які лежать в зоні відповідальності Адміністрації Сайту (Компанії інтелектуальних технологій), у будь-який час після скасування Замовлення, окрім вихідних і святкових днів.

  1. Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту

6.1. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за висловлювання і думки Користувачів, залишені у будь-якій формі.

6.2. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за збитки чи витрати (реальні чи можливі), що виникли у зв’язку з використанням даного Сайту чи неможливістю його використання.

6.3. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до облікового запису на Сайті (логіну, паролю, іншої інформації).

6.4. Адміністрація Сайту лишає за собою право видаляти розміщену на сайті інформацію і вживати технічних чи юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють проблеми у використанні Сайту іншим Користувачам чи будь-яким іншим чином порушують умови даної Угоди.

  1. Виключні права.

7.1. Всі об՛єкти, розміщені на Сайті, у тому числі елементи дизайну, тексти, графічні зображення, ілюстрації, програмне забезпечення, бази даних, музика, звуки та ін. (далі — наповнення сервісів), а також будь-який контент, розміщений на сайті kint.com.ua, є об’єктами виключних прав Адміністрації, Користувачів та інших правовласників.

7.2. Будь-який контент Сайту може бути використаний за умови надання активного посилання на kint.com.ua.

7.3. З усіма питаннями відносно прав, іншими питаннями та пропозиціями відносно роботи Сайту Користувачі можуть звертатися на електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Останні новини КІНТ

Положення про бізнес-чемпіонат “Бос.ViAL”

Даним Положенням регулюються питання організації, проведення, участі та визначення переможців бізнес-чемпіонату “Бос.ViAL”.

Детальніше...

Бізнес-чемпіонат “Бос.ViAL” — стань босом свого життя!

Cпробуй бізнес, економіку, управління “на смак”. Розпоряджайся ресурсами, твори свій бренд, вчися приймати ефективні рішення й отримувати прибуток. Стань учасником бізнес-чемпіонату “Бос.ViAL”!

Положення про чемпіонат.

Змагання з управління тренінговими компаніями почнеться 17 червня 2019 року. Кожен учасник отримає у своє розпорядження підприємство в бізнес-симуляторі ViAL+ та стартовий капітал. Кожен зможе поборотися за першість на ринку, перемогти й отримати грошову інвестицію від КІНТ у свій майбутній бізнес.

Жодних обмежень за віком, соціальним статусом, освітою, місцем проживання!

Індивідуальна участь у чемпіонаті коштує 490 грн. Розкажи про “Бос.ViAL” друзям і знайомим, збери свою команду і отримай суттєву знижку. Можлива кількість учасників у команді — від двох до чотирьох. Чим більша в тебе команда, тим дешевша участь у бізнес-чемпіонаті для кожного її члена.

Лідери чемпіонату автоматично стають півфіналістами бізнес-турніру "Стратегія фірми" у 2020 році.

Реєстрація на “Бос.ViAL”.

Будь першим. Будь успішним. Будь босом cвого життя з ViAL+!

 

Нові досягнення бізнес-освіти: про завершення VI Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2019”

В кінці квітня 2019 року в залі засідань колегії Міністерства освіти і науки України відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського бізнес турніру “Стратегія фірми-2019”. Наймасштабніший волонтерський проект Турніру спрямований на формування у молоді, школярів і студентів нового, сучасного мислення, отримання відповідних компетентностей, вміння аналізувати навколишню ситуацію та прораховувати наслідки рішень, які приймаються. Бізнес-турнір у 2019 р. охопив 1930 учасників з усіх регіонів країни, які представляли більше 1200 закладів середньої, професійно-технічної і вищої освіти з 415 міст, 145 селищ міського типу та 318 сіл України.

Детальніше...

Програма урочистої церемонії нагородження переможців в МОН України

Увага! У програму внесено корективи!

Шановні фіналісти бізнес-турніру "Стратегія фірми-2019", учасники бізнес-турніру "Стратегія фірми-2019".

Вже наблизилося 19 квітня-- день урочистої церемонії нагородження переможців VI Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2019".

Програма урочистого нагородження:

10:25 -- збір біля входу з колонами у І корпус Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, за адресою: просп. Перемоги, 54/1, ст.м. Шулявська.

10:30-10:50 -- майстер-клас від декана факультету економіки та управління Олександра Володимировича Вострякова на тему: "Тонкощі вибору і навчання в університеті". 246 ауд. (2-ий поверх).

10:50-11:00 -- зустріч з деканами факультетів Міжнародної економіки і менеджменту Юрієм Мечиславовичем Солодковським, Обліку і податкового менеджменту Миколою Івановичем Бондар , 305 ауд. (3-ій поверх).

11:00-12:00 -- майстер-клас "Як приймати управлінські рішення" від доцента кафедри психології і педагогіки, канд.пед.наук Юлії Олексіївни Матвієнко.

12:30-13:00 -- збір біля Міністерства освіти і науки України за адресою: просп. Перемоги, 10.

13:30-14:30 - урочисті заходи у залі колегії МОН України за участю Заступника Міністра освіти і науки України Карандія В.А.

14:30-15:00-- вручення всім фіналістам Дипломів лауреата, сертифікатів півфіналістам.

Для не фіналістів очного етапу обов'язкова реєстрація до 22:00 18 квітня 2019 року: https://forms.gle/SiemJ85e9TTUFPjn7

 

Реєстрація на бізнес-чемпіонат "Бос.ViAL"

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста турніру "Стратегія фірми-2019"

Замовити сертифікат за посиланням

Детальніше

Деталі за телефоном:
+38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович).

Положення про турнір

Замовлення Сертифікату про проходження курсу управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про Компанію інтелектуальних технологій

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

Компанія інтелектуальних технологій на Facebook

 

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Завантажити безкоштовну демо-версію ViAL+

Ключі для демо-версії

Для безкоштовної апробації ViAL+ завантажте і відкрийте дані файли-ключі:

Ключ для першого періоду

Ключ для другого періоду

Якщо ви берете участь в одному з наших турнірів, на його початку будуть надіслані подібні ключі для вашої компанії.

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Апробація ViAL+ у Flash-форматі

Ігровий формат апробацї симуляції:

ЗАПУСТИТИ

Flash-відео:

У pdf-форматі: