Успішно розпочалося регіональне онлайн-змагання з управління компаніями, яке проводиться Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Київською обласною Малою академією наук учнівської молоді. Цього року на ІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір для молоді Київщини зареєструватися 502 учасника. Вони вже створили тренінгові підприємства та включилися в конкурентну боротьбу на ринку ViAL+ — середовища турніру, найпотужнішого українського бізнес-симулятора. Кожному вже надіслані їх перші файли-ключі.
Цей турнір принесе кожному його учаснику значно більше, ніж призи і грамоти. Він дасть можливість відчути бізнес “на смак”, спробувати себе в мистецтві управління, проявити й розвинути найкращі особистісні якості. Вміння досягати поставлених цілей, працювати на результат, знаходити ефективні рішення знадобиться у будь-якій діяльності.
Найбільш активними у цьому році стали учасники з Бориспільського, Білоцерківського, Васильківського, Києво-Святошинського, Бородянського, Рокитнянського районів. Маємо надію, що досвід Дівичівської ОТГ, коли на урочистому засіданні сільської ради було нагороджено переможця минулорічного турніру повторять вже наступні переможці. Можливість перемогти є у кожного.

 ІІ Профорієнтаційний бізнес-турнір для молоді Київщини має на меті виявлення й підтримку майбутньої підприємницької еліти регіону. Він дасть школярам і студентству можливість спробувати себе в ролі керівників компаній, відкрити в собі хист до ведення бізнесу, розвинути ділові компетентності.

Завдяки досвіду практичної управлінської діяльності подальший вибір професії молоддю регіону буде більш свідомим. Участь у турнірі є дієвим кроком до формування передбаченої ст. 12 чинного Закону України «Про освіту» компетенції підприємливості і фінансової грамотності.

Організаторами заходу є Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ), Мала академія наук України.

До участі у ІІ Профорієнтаційному бізнес-турнірі для молоді Київщини запрошуються учні 7-11 класів ЗЗСО, студенти закладів професійно-технічної освіти, коледжів та інших закладів фахової передвищої освіти. Змагання з управління тренінговими компаніями проходитиме в чотирьох лігах:

  • для 7-9 класів;
  • для 10 класів;
  • для 11 класів;
  • для студентів закладів професійно-технічної освіти, коледжів тощо.

Можливе залучення до турніру учнів і студентів незалежно від наявності  і рівня економічної підготовки. Участь у заході є безкоштовною для учасників. Реєстрація для участі в турнірі відкрита до 5 грудня включно на сайті kint.com.ua.

Передбачені наступні етапи проведення змагання:

6 грудня — отримання листа з мотиваційним завданням, створення тренінгових компаній учасників.

7-8 грудня  навчально-тренувальний етап.

10-22 грудня — відбірковий етап.

27-28 грудня — очний фінал турніру.

Фіналісти й переможці турніру будуть відзначені призами від організаторів. Їм також будуть вручені сертифікати Компанії інтелектуальних технологій про проходження навчання-практики з управління підприємством.

Ознайомитися з положенням про турнір можна тут 

Інструкції по симуляції 

Реєстрація на бізнес-чемпіонат "Бос.ViAL"

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста турніру "Стратегія фірми-2019"

Замовити сертифікат за посиланням

Детальніше

Деталі за телефоном:
+38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович).

Положення про турнір

Замовлення Сертифікату про проходження курсу управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про Компанію інтелектуальних технологій

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ