Перехід у повністю дистанційний формат не завадив цьогорічній "Стратегії фірми" пройти досить динамічно. Умови змагання були наближені не просто до ринкових. Вони практично змоделювали ту "коронавірусну" кризу,  яка зараз панує у світі бізнесу за вікном. І фінал, без перебільшення, став найважчим в історії "Стратегії фірми". Учасники мали утримати показники cвоїх підприємств високими в непередбачуваному економічному середовищі.

Споживацький попит різко знизився, як завжди буває під час надзвичайних ситуацій. Умови ринку постійно мінялися. І майбутні підприємці на повну відчули, наскільки бізнесу важливо заручатися підтримкою держави, громадськості, споживачів, щоб вижити. Жорстоко? Можливо. Але, разом із тим, життєво й корисно.

З іншого боку, не все так трагічно, як може здатися на перший погляд. Деякі переможці Сімейної ліги навіть збанкротували, проте це не завадило їм знову "стати на ноги" й таки завоювати першість у комплексному автоматичному рейтингу симулятора ViAL+. Що зайвий раз підтверджує народну мудрість: здаватися не варто ніколи.

Лідером Учнівської ліги стала Вікторія Астаф'єва, учениця 11-го класу Кропивницького наукового ліцею. Разом із нею на п'єдестал бізнес-тріумфу піднялися дев'ятикласник Михайло Шубер із Тетіївського природничо-математичного ліцею (ІІ місце) та одиннадцятикласник Валентин Куля з Одеської ЗОШ №27 (ІІІ місце).

Власником найпотужнішої компанії Студентської ліги виявився другокурсник КПІ імені Ігоря Сікорського Максим Ландо. ІІ місце завоювала Карина Бурлай, студентка ІІІ курсу Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області, ІІІ — першокурсник КНЕУ імені Вадима Гетьмана Ярослав Овчинников.

Переможці Сімейної ліги — Алла і Ярослава Кадук із Чернівців (І місце), Катерина і Людмила Шубер із Тетіїва (ІІ місце), Еміль і Карен Аталяни з Кропивницького (ІІІ місце). Перемогу в Лізі наставників здобула вчителька Дмитрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Слов"янського району Донецької області Ольга Плахотя. Другою в рейтингу найкращих стала її колега Наталія Твердохліб зі Жмеринської гімназії. Третє місце посів викладач Рівненського коледжу економіки та бізнесу Валерій Данилов.

Щиро вітаємо переможців і фіналістів, які зовсім скоро отримають сертифікати від головного організатора "Стратегії фірми", Компанії інтелектуальних технологій. І бажаємо нових досягнень скрізь, де вони зможуть себе проявити!

На численні прохання майже 64% учасників турніру ще 4 дні триватиме півфінал. Через форс-мажорні обставини карантину, які відкоригували формат фінальної частини змагання, оргкомітет пішов назустріч бізнес-спільноті ViAL+. Додаткового часу достатньо для несподіваних змін у рейтингу підприємств-лідерів. Тому, як писав класик, "борітеся — поборете"! Шанси пройти у фінал є у всіх.

Для цього кожен учасник прийматиме по 4 рішення на день. Етап проходження періоду симулятора триватиме годину (40 хвилин відводиться на прийняття рішення, 15 хвилин на його обробку). Файли-ключі приходитимуть на пошту з 09:00 до 13:00, у залежності від ліги. 

Орієнтовний початок фіналу — 13 квітня. Триватиме він по 17 квітня включно, в онлайн-форматі. Після цього ми зустрінемося на урочистій Facebook-конференції, де будуть відзначені найкращі.

Сертифікати півфіналістів, фіналістів і переможців приїдуть до власників, як тільки буде можливість після завершення загальнонаціонального карантину. Цього року учасникам півфіналу буде зараховано 20 годин тренінгу (0,66 кредиту ICTS), а фіналістам — 30 годин (1 кредит ICTS).

Ніколи не здавайтеся, завжди перемагайте!

Ось і півфінал! Вражень вистачає, і нових відкриттів турніру теж.

Раніше у "Стратегії фірми" в основному брали участь представники різних регіонів України. У 2020-му до змагання із прийняття управлінських рішень долучилися 11 іноземців, і більшість стала півфіналістами. Наш бізнес-баттл поступово і впевнено переходить у міжнародний формат.

Приблизно 45% учасників відбіркового етапу вперше спробували себе в турнірі. Будемо раді їхнім враженням і відгукам.

Дуже енергійно стартувала цьогорічна Ліга наставників. У півфінал вийшли 66 учителів і викладачів, які продемонстрували неабиякий діловий хист.

16 команд-півфіналістів Сімейної ліги грали енергійніше, ніж у минулі роки. Традиційно старше й молодше покоління діяли трохи окремо. Тепер же командна взаємодія гравців, батьків і дітей, стала активнішою й цілеспрямованішою. Звичайно, на користь cпільних smart-підприємств.

Приємно здивувало, що серед півфіналістів Учнівської ліги є п'ятикласники, шестикласники, семикласники й восьмикласники. Якщо вони вже сьогодні успішно витримують конкуренцію з без п'яти хвилин випускниками ЗЗСО, то потенціал у них величезний.

Отже, нові компанії створено, новий капітал отримано (а переможці нашого конкурсу в Інстаграм заслужили ще й додаткові кошти). Переможці регіональних турнірів у межах "Стратегії фірми", які автоматично стають учасниками півфіналу, виходять на поле битви. Далі буде!

 

 

 

Ми не хочемо, що учасники "Стратегії фірми" повторювали одні й ті ж прикрі помилки, які можуть коштувати позиції в рейтингу. Тому зібрали топ-7 таких огріхів, щоб ви були обережні й не припускалися їх.

Отже, які дії гравців можна вважати нераціональними і чому це небезпечно для їхніх smart-підприємств?

1. Не дочитують листи розсилки до кінця, інколи навіть не відкривають їх.

У результаті файл-ключ не запускається у старій версії програми, рішення надходить не на той мейл і не опрацьовується або виникають інші проблеми. А все могло б бути гаразд, якби гравець був уважнішим і читав необхідну інформацію.

2. Рекламують продукцію тільки в одному сегменті.

Цим самим втрачаючи потенційну аудиторію клієнтів, на яку впливають інші види. Старе правило "не клади яйця в один кошик" діє практично завжди. Пам'ятайте про те, що, як і в реальному житті, у споживачів smart-ринку ViAL+ різні смаки й переконання. Хтось дивиться телевізор, а хтось вважає його "брехунцем". Для когось переконлива реклама в метро, а хтось її ігнорує. Усе як насправді.

3. Анулювання рекламного бюджету в цілому сегменті.

Що б ви подумали про компанію, яка раніше фігурувала скрізь, а потім різко "зникла з радарів"? Мабуть, як мінімум те, що в неї проблеми. А від проблем споживачі прагнуть триматися якнайдалі. І їхній лояльності до продукції аж ніяк не сприяє те, що ви пішли по-англійськи.

4. Закупляють обладнання по максимуму, у тому числі на кредитні кошти.

Скажемо відверто: така тактика у 95% зі ста веде до банкрутства. Тому що потім може елементарно бракувати коштів на модернізацію цих активів, закупівлю сировини тощо. А кредит доведеться виплачувати незалежно від того, яким був збут у попередньому періоді.

5. Будують декілька невеликих магазинів замість одного великого.

І таким чином переплачують за земельні ділянки, які у ViAL+ недешеві (як і в більшості українських мегаполісів, до речі). Розвинену мережу дрібних фірмових магазинів може собі дозволити досить багата компанія, яка закріпилася на ринку. Аж ніяк не новачок із обмеженим бюджетом.

6. Не використовують до кінця власні торгівельні площі.

Магазини, які не заповнюються продукцією і не працюють на повну силу, починають приносити збитки. Англійці недаремно говорять: use it or lose it (використовуй, або втратиш).

7. Не організовують доставку в магазини всіх видів продукції.

Кожна вироблена партія певного продукту (молока, сиру, простокваші, кефіру і т. д.) доставляється окремо. Утім, достатньо користуватися підказками програми, періодично заходити на вкладку оперативного контролю і перевіряти параметр розміщення продукції, щоб збут вашого товару був налагоджений відмінно.

Удачі вам у турнірі й мінімуму помилок!

Розпочалося сьоме масштабне змагання з керівництва smart-підприємствами та прийняття управлінських рішень "Стратегія фірми–2020". Як і завжди, Учнівська, Студентська, Сімейна ліги та Ліга наставників зібрали близько 2000 гравців з усієї України.  Є учасники з 12 європейських країн, переважно з Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Норвегії, Словаччини, Чехії, а також з США. З-поміж українських регіонів до турніру цього року найактивніше долучилися з Києва і Київської, Полтавської, Тернопільської, Кіровоградської, Вінницької, Донецької, Житомирська, Закарпатська і Запорізька області. Серед зареєстрованих є як ті, хто вперше керуватиме інтерактивним підприємством, так і досвідчені "бійці віалу", переможці всеукраїнської й регіональної "Стратегії фірми".

Найбільше бажаючих позмагатися за лідерство на ринку бізнес-симуляції ViAL+ знайшлося серед українських школярів. Трохи більше половини учасників цьогорічного турніру — учні шкіл, гімназій, колегіумів, державних і приватних ліцеїв. Окрім старшокласників (10-11-і класи), учнів 8 і 9-х класів, яких традиційно найбільше, свої сили спробують 9 п'ятикласників,  6 шестикласників і 84 семикласника. Респект за сміливість і удачі їм у боротьбі зі старшими й досвідченішими конкурентами.

Студентів-гравців ненабагато менше за школярів — їхня кількість склала 39,4% всіх зареєстрованих. Серед учасників Студентської ліги "Стратегії фірми–2020" є студенти провідних закладів вищої освіти у сфері економіки й бізнесу — Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торгівельно-економічного університету і Тернопільского національного економічного університету — та багатьох інших.

Найактивніше для участі в турнірі реєструвалося студентство Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Вінницького національно-технічного університету, Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, Києво-Могилянської академії, Львівської політехніки, Львівського національного університету імені Івана Франка,Черкаського навчально-наукового інституту Університету банківської справи, Херсонського національного технічного університету.

Значну цікавість до "Стратегії фірми" проявили студенти технікумів і коледжів, особливо Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя, Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки, Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу, Кременчуцького вищого професійного училища №7, Новокаховського приладобудівного фахового коледжу, Богуславського гуманітарного коледжу імені Івана Нечуя-Левицького і Мукачівського кооперативного торгівельно-економічного коледжу.

На старті цьогорічної "Стратегії фірми" — 40 команд Сімейної ліги і 123 інноваційних педагоги. 44 учасники Ліги наставників викладають економічні дисципліни. Дуже приємно, що й учителі та викладачі інших спеціалізацій прагнуть освоїти сучасні інструменти бізнес-освіти, розвинути власні компетентності.

Вболіваємо за всіх і віримо у ваші сили!

 

Шановний учаснику, раді вітати Вас з практичним початком участі в VІІ Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2020"!

Якщо зараз Ви читаєте цього листа, значить, можна привітати: Ви включаєтеся в запеклу і цікаву боротьбу за всеукраїнську першість у бізнес-змаганні!

Щоб почати участь у турнірі й управляти своїм тренінговим підприємством обов'язково встановлюємо на свій комп’ютер безкоштовну програму -- бізнес-симуляцію ViAL+: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe

Для інсталювання ViAL+:
1. Скачайте інсталятор за прямим посиланням: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe
або зайдіть на сайт: http://kint.com.ua і в розділі "Бізнес-симуляція ViAL+"-->"Завантажити інсталятор ViAL+".
3. Запустіть скачений файл ViAL+_Setup.exe, обирайте будь-яку мову програми: українську, російську, англійську і йдіть далі за інструкцією.
4. Програма ViAL+ інсталюється ВИКЛЮЧНО на диск С:/ViAL згідно з інструкцією.
5. Після установки можете запустити демо-версію, щоб побачити, як працює програма.

Відео-інструкції доступні за посиланням:
першого періоду: https://www.youtube.com/watch?v=MXuajrzvVOk
другого періоду: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=MlA4-ng6gAU
А для тих, хто любить почитати: скачати повну інструкція по симулятору

Для оперативного інформування, обов'язково добавляємося в чат Телеграму: https://t.me/strategyfirm для отримання оперативних відповідей щодо турніру і бізнес-симуляції ViAL+

Найперше, обов'язково добавляємося в чат Телеграму: https://t.me/strategyfirm  для отримання оперативних відповідей щодо турніру і бізнес-симуляції ViAL+

В середу 26ого лютого на пошту з електронної скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. будуть надіслані ключі.
Прийняття рішень до 07 березня 2020 року (включно).
Якщо не побачите листа з файлом-ключем, то обов'язково перевірте спам. Якщо і так немає, то напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на сайті kint.com.ua заповніть форму щодо не отриманого ключа (пряме посилання)

Основні правила участі у турнірі:


1. VІІ Всеукраїнський бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2020" є змаганням з управління компанією використанням бізнес-симуляції ViAL+.

2. Вам необхідно бути активними й увійти як мінімум в 5-ку лідерів для проходження у півфінал. При невеликій різниці у балах можуть пройти і більше учасників. Тому змагайтеся до останнього дня.

3. Кожного дня (з понеділка до суботи) зранку будуть приходити файли ключі формату ViAL_enter_file_номер_period_kompany_(номер Вашої компанії).enc. Він є доступом до результатів діяльності компанії.

4. Рішення періодів приймаються в день отримання файлу-ключа до 23:59 цього ж дня. Якщо Ви не встигли прийняти й надіслати рішення до 23:59 поточного дня, то потрібно запускати необхідно НОВИЙ, отриманий наступного дня, файл-"ключ".
ПРОПУЩЕННЯ ПЕРІОДУ ЗОВСІМ НЕ ОЗНАЧАЄ ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ В ТУРНІРІ! Просто втрачаєте бали у рейтингу.

5. Файли з готовими рішеннями мають відправлятися через сайт kint.com.ua (модуль--надіслати своє рішення) або за прямим посиланням: https://goo.gl/forms/R96uenc7nwQggKYc2 або по пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ДО 23:59 ЦЬОГО Ж ДНЯ.

6. Якщо у Вас є питання, будь ласка, пишіть до нас в Telegram: https://t.me/strategyfirm

7. Додатково можна звертатися на наш email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Листи, відправлені на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., обробляються системою автоматично і НЕ ЧИТАЮТЬСЯ адміністраторами.
Працює гаряча лінія (з 15:00 до 23:00) : +38(050) 809-11-86, +38 (097)224-29-21

Положення про турнір доступне за посиланням: скачати
 
Повна текстова інструкція по симулятору: скачати із сайту kint.com.ua

З повагою, Вiталiй Паздрiй,

Голова організаційного комітету VІІ Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2020",

 

Всеукраїнське змагання з управління smart-підприємствами почнеться 21 лютого. Однак до 24 лютого включно ви можете дореєструватися для участі в турнірі, який уже сім років поспіль відкриває світ бізнесу й підприємництва всім бажаючим. Якщо впевнені у власних силах, можна одразу долучатися до основного етапу інтерактивного бізнес-баттлу. Учнівська, Студентська, Сімейна ліги та Ліга наставників чекають на своїх гравців! 

Немає значення, скільки Вам років, маєте Ви економічну освіту чи ні. "Стратегія фірми" єднає всіх, хто хоче спробувати управління виробничим підприємством у живому конкурентному середовищі "на смак". Середовище турніру, бізнес-симулятор ViAL+, описує ринкові процеси доступною мовою та подає реалістичну модель економічного середовища. Уже наявні знання з економіки й менеджменту, безумовно, стануть у пригоді. Однак їх можна швидко набути і в процесі запеклої конкурентної боротьби з конкурентами.

"Стратегія фірми" ламає шаблон "бізнес тільки для обраних". Бізнес-компетентності та підприємницькі навики знадобляться в будь-якій професії, якщо вміти ними користуватися.  І найкраще розвивати і вдосконалювати їх ще зі шкільної чи студентської лави. Проте навіть якщо Ви досвідчений учитель-пенсіонер сільської школи, ніколи не пізно підвищувати власну економічну грамотність і відкривати нові грані власної особистості.

Фіналісти і переможці будь-яких ліг регіональних турнірів "Стратегії фірми" 2019-го і 2020 року автоматично проходять у півфінал всеукраїнського змагання. Вони можуть за бажанням потренуватися перед ним і у відбірковому етапі, однак будь-який результат цієї гри не вплине на заслужений допуск у півфінал.

Вірте у себе й реалізуйте власні підприємницькі таланти у "Стратегії фірми–2020"! 

Запрошуємо учнів шкіл, профтехів, коледжів, студентів, вчителв і викладачів всієї України до участі у VІІ Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2020", який стартуватиме 21 лютого 2020 року. 
На переможців, як завжди, чекають цінні подарунки й інвестиція, як завжди.
Реєстрація доступна за посиланням: https://forms.gle/JUECrbBjWhqYJmWu5

 

 

Реєстрація на VІII Всеукраїнський бізнес-турнір "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2021"

Запрошуємо учнів, студентів, батьків, педагогів до участі

РЕЄСТРАЦІЯ 

триває до 23:00 20 лютого 2021 року

перший ключ 23 лютого після 08:00

Контакти: 050-809-11-86, 097-224-29-21

Інформаційний лист

Положення

Детальніше

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+