Підприємницькі "зірки" з коледжів КНЕУ: підсумки бізнес-турніру

2017 рік стає для Всеукраїнського турніру «Стратегія фірми» по-справжньому проривним. І не лише тому, що стартували нові ліги бізнес-змагання (відтепер участь у турнірі можуть брати всі бажаючі, незалежно від віку й соціального статусу) та були проведені нові регіональні етапи. 23-25 лютого відбувся перший турнір для студентства із коледжів м. Києва, Ромен і Кривого Рогу.

Інформаційна кампанія тривала з 6 лютого, і менш ніж за місяць вдалося сформувати 17 сильних студентських команд, що зустрілися у справжній битві підприємств. Змагання проходило в середовищі бізнес-симулятора ViAL+ – комп’ютерній програмі, що реалістично моделює реальний ринок. І в руках молоді були саме ті інструменти, якими користуються керівники справжніх виробничих підприємств.

Юні підприємці користувалися цими інструментами досить креативно та досягали непоганих результатів. Були несподівані повороти: наприклад, лідер змагань – команда з Київського економічного коледжу КНЕУ ім. В. Гетьмана «ФоксіБест» у складі Дмитра Лещенка, Антона Павлюка і Арсентія Савченка – зуміла пробитися з одинадцятого місця у ІІІ етапі турніру (періоді симуляції ViAL+) до першого у фіналі. Лише завдяки знанням з економіки підприємства, вмінню застосовувати їх на практиці, кмітливості та готовності до ризиків! Як і в реальному бізнесі, можливості нічим не обмежувалися.

Приємно дивували й інші лідери турніру, що мали найкращі показники діяльності підприємства за автоматичним рейтингом ViAL+. Володарями ІІ місця стали учасники команди Київського економічного коледжу КНЕУ ім. В. Гетьмана EconoMix – Сергій Чирва, Наталія Бузинська та Дарина Рудік. ІІІ місце завзято вибороли «Бульбашки» – чарівні дівчата з Київського коледжу економіки та управління КНЕУ ім. В. Гетьмана Анастасія Гром, Ксенія Орлова й Аліна Пономарьова.

Три команди-переможниці автоматично увійдуть у півфінал всеукраїнського етапу турніру. До них приєднаються ті команди, що посіли IV місце (Hein з Київського коледжу інформаційних систем та технологій КНЕУ ім. В. Гетьмана) і V-те (Milka, Криворізький коледж економіки та управління КНЕУ ім. В. Гетьмана).

Коли напружене, цікаве й захоплююче змагання завершилося, хотілося поаплодувати кожній команді. І висловити найщирішу подяку деканові факультету економіки та управління КНЕУ О.В. Вострякову – за мудре наставництво та всебічне сприяння заходу, директорам коледжів – за значну допомогу в організації, ГО «Поруч» – за безцінну спонсорську допомогу, асистенту кафедри стратегії підприємств КНЕУ М.Ю. Поліщук – за організаторський талант і немалий ентузіазм.

Разом ми творимо нову українську бізнес-еліту. І ці сьогоднішні студенти цілком здатні стати її представниками в майбутньому!


Замовити сертифікат учасника/півфіналіста турніру "Стратегія фірми-2020"

Замовити сертифікат за посиланням

Детальніше

Деталі за телефоном:
+38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович).

Положення про турнір

Інфодошка VII Всеукраїнського бізнес-турніру "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2020" фінал

Вітаємо наших фіналістів: скачати тут
УВАГА! Перші ключі фіналістам будуть 13 квітня
онлайн фінал проходить з 13 до 17 квітня по 4 рішення в день

+38 (050) 561-61-12, +38 (063) 508-08-66 (Служба підтримки турніру), +38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович, якщо критичні і особливо складні питання).

Детальніше

Положення про турнір

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua