Нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016» у МОН України

16 квітня 2016 року в Міністерстві освіти і науки відбулося нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016».

У заході взяли участь заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Сергій Дятленко, заступник директора Інституту змісту освіти МОН України Марія Богуслав, генеральний директор компанії Інтелектуальних Технологій (КІНТ) Віталій Паздрій, декан факультету економіки та управління Київського національного економічного університету іменні Вадима Гетьмана Олександр Востряков, представники компаній Сoca-Cola, ГО «Поруч», учасники бізнес-турніру та їхні батьки.

НА ФОТО: Урочиста мить відзначення кращих із кращих.

Як зазначив генеральний директор компанії КІНТ Віталій Паздрій, у конкурсі взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів з усіх регіонів України та студенти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. (коледжів, технікумів, училищ) віком від 14 до 18 років. Для участі в турнірі зареєструвалося понад 2500 учасників з усіх регіонів України. У цьому році серед них були діти з Криму, Донецької та Луганської областей. Двадцять фіналістів і переможців турніру визначили за комплексним автоматичним рейтингом симуляції ViAL+. «Це ті діти, які не просто знають, що таке економіка і підприємництво, а показали, що вони можуть будувати власну компанію у віртуальному середовищі бізнес-симуляторів», - повідомив Віталій Паздрій.

Вітаючи фіналістів і переможців турніру, заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Сергій Дятленко наголосив на важливості розвитку навичок підприємництва для школярів, адже саме талановитій молоді доведеться розбудовувати країну та робити її кращою, сильнішою й економічно стабільною.

За словами заступника директора Інституту змісту освіту МОН Марії Богуслав, у сучасному світі необхідно розвивати навички підприємництва та здобувати знання з економіки, фінансової грамотності, а участь у таких турнірах допоможе навчитися досягати максимального результату й проявити себе в житті.

Декан факультету економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, один із ініціаторів проведення турніру Олександр Востряков повідомив, що проект "Стратегія фірми" спрямований на допомогу школярам в їхній орієнтації у виборі професії, щоб вони спробували себе в ролі підприємця, економіста. «Чим більше таких проектів у нас в Україні, тим більше буде допомоги школярам у складний період вибору майбутньої професії», - додав декан.

НА ФОТО: Обговорення підсумків турніру.

За результатами комплексного автоматичного рейтингу бізнес-турніру «Стратегія фірми-2016» І місце виборов учень 11-го класу фізико-математичної гімназії №17 Вінницької міської ради Бакута Владислав, ІІ місце здобув учень 10-го класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Котов Денис, ІІІ місце отримав учень 11-го класу спеціалізованої школи № 112 імені Т. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва Девяткин Артем.

Фіналісти й переможці турніру отримали призи та заохочення від організаторів і спонсорів, зокрема, компанії Сoca-Cola, міжнародної консалтингової компанії KPMG, компанії «Аскольд»,  агентства ІСЕА (сертифікати на навчання  у Лондонській школі бізнесу та фінансів, в одному з канадських коледжів), а також призи від ГО «Поруч».

НА ФОТО: Вони стали "зірками" "Стратегії фірми-2016"

Турнір «Стратегія фірми» відбувається втретє. Бізнес-змагання має на меті відкрити молоді старшого шкільного віку світ економіки й підприємництва на прикладі реалістичної моделі компанії в бізнес-симуляторі ViAL+; сформувати практичні ділові компетентності учасників та допомогти їм у майбутньому професійному самовизначенні.

За завданням турніру кожен із учасників отримав віртуальну компанію з певним стартовим капіталом та повний доступ до управління шістьома її відділами: виробничого, маркетингу і збуту, персоналу, фінансів, бухгалтерії, аналітики. Головним завданням учасника було налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку. І це їм вдалося

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

Ключі для демо-версії

Для безкоштовної апробації ViAL+ завантажте і відкрийте дані файли-ключі:

Ключ для першого періоду

Ключ для другого періоду

Якщо ви берете участь в одному з наших турнірів, на його початку будуть надіслані подібні ключі для вашої компанії.

Апробація ViAL+ у Flash-форматі

Ігровий формат апробацї симуляції:

ЗАПУСТИТИ

Flash-відео:

У pdf-форматі: 

 

 

Завантажити безкоштовну демо-версію ViAL+

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+