«Стратегія фірми-2021»: рекорди і досягнення: офіційна інформація

VІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2021", який проводиться під егідою Міністерства освіти і науки України та за підтримки Київського національного економічного університету ім.В.Гетьмана, вже другий рік поспіль проходив в умовах карантинних обмеженнях, пов’язаних з пандемією короновірусу. Попри ці складнощі, на цьогорічному Турнірі було встановлені своєрідні  рекорди по кількості учасників. Учасниками Турніру стали 3 674 учасника та 2 438 команд з 25 регіонів України і 5-ти зарубіжних країн (Латвія, Литва, Німеччина, Польща, Словаччина).

Турнір абсолютно безкоштовно відкриває для учасників спектр знань, в якому головними компетентностями є вміння аналізувати, приймати рішення та прораховувати наслідки прийнятих рішень. Усі етапи Турніру, відбірковий, півфінал та фінал проходили в дистанційному форматі.

Учасниками турніру стали учні шкіл (2218 чол.), студенти (1089 чол.), вчителі і викладачі (272 чол.), сім’ї (115 чол.) з понад 118 міст, 38 селищ міського типу та 166 сіл України, які представляють 1075 закладів освіти: середньої, професійно-технічної і вищої освіти, у тому числі провідні університети країни.

Змагання інтелектуалів відбувалися протягом двох місяців в  чотирьох лігах:

  • учнівська ліга (1501 команда і 2201 учасників);
  • студентська ліга (707 команд і 1087 учасників);
  • ліга наставників (вчителі та викладачі) (202 команд і 271 учасника);
  • сімейна ліга (командна участь дитини і батьків/родичів 55 команд і 115 учасників).

Необхідно відмітити, що Компанією інтелектуальних технологій, яка є організатором Турніру, в рамках своєї освітньої діяльності та підготовки до Турніру було проведено:

  • Регіональні турніри, в яких прийняло участь більше 2 700 учасників;
  • IV Всеукраїнський вернісаж практикум для керівників закладів середньої освіти, методистів і вчителів, в яких прийняло участь більше 1 100 учасників;

Найбільша кількість учасників Турніру була з міста Києва, Кіровоградської, Київської, Дніпропетровської, Харківської, Львівської, Черкаської, Одеської, Миколаївської, Рівненської областях.

На відміну від минулих років в Турнірі помітно зросла кількість учасників з сільської місцевості Тернопільської, Харьківської, Чернівецької, Вінницької, Херсонської та інших областей, які продемонстрували високий рівень знань та гарні результати.

Переможцем Учнівської ліги став 11-класник Олександр Шаповал, Київська область, Ташанське НВО. Друге місце посів Олексій Джус (Чернівецька область,  11 клас, Заставнівська гімназія), а третє Ернест Федотов (Дніпропетровська область, 9 клас КЗ Знаменівський ЗЗСО-ДЗ).

Кращий учасник Студентської ліги цього року  — студент І курсу КНЕУ імені Вадима Гетьмана Дмитро Сотніченко. Другим у рейтингу став Максим Ландо з КПІ імені І. Сікорського. Третє місце виборов Нікіта  Хвастунов і  Анна Колосінська із КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Найкращим наставником став вчитель НВО№25 з м.Кропивницького Онищенко Євген Вячеславович. На другій позиції стала команда новачків—заступників ЗОСШ фізико-математичного профілю №12 м.Чернігова Гірчак Наталія Леонідівна та Хрол Наталія Петрівна. Третє місце виборола Кривенко Оксана Іванівна (вчитель Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10).

У Сімейній лізі найкраще зіграли родина Рубанова Данила Артемовича з м.Київ; сім’я Гуршалів з м.Світловодськ (Кіровоградська обл.)― подружжя Олександр й Оксана та їх донька Дар'я; і родина Сахарових з м.Одеса ― брат Андрій і сестра Софія та їх батько  Олексій Сергійович.

28 квітня 2021 року відбулося урочисте підведення результатів і нагородження переможців в онлайн режимі.

Учасників VIII Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми 2021» привітали Перший заступник Міністра освіти і науки України Микола Кизим і Президент Турніру Володимир Грищенко та Голова Оргкомітету Турніру Віталій Паздрій.

На урочистостях було озвучено про нагородження переможців відповідними дипломами Міністрства освіти і науки України та Оргкомітету і цінними призами.

Змагання за позиції лідерів ринку в потужному вітчизняному бізнес-симуляторі ViAL+ підвищує економічну грамотність українців, розвиває їхні особистісні й ділові компетентності, вчить досягати поставленої мети й високих результатів. А це необхідно для успішної особистості будь-якого віку, професії і соціального статусу.

 Скачати офіційну статистику про VІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2021" 


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+