Запрошуємо учнів шкіл міста Кропивницького, до участі у VІІІ Міському бізнес-турнірі "Стратегія фірми.Кропивницький-2023", який стартує у понеділок 13 листопада 2023 року.
На переможців, як завжди, чекають цінні подарунки й інвестиція, як завжди.
Реєстрація доступна до 12.11.2023 за посиланням: https://forms.gle/AqeLZxzLEzBk3RnT8

У понеділок, 13 листопада 2023 року о 20:00 онлайн відбудеться офіційне відкриття і вступна зустріч для учасників турніру. Посилання буде надіслане всім зареєстрованим учасникам.

Положення про турнір доступне за посиланням. Лист від Управління освіти Кропивницької міської ради про турнір доступний за посиланням.

 

Шановні учасники, раді вітати Вас з початком V Міського бізнес-турніру "Стратегія фірми.Кропивницький-2019"!

У понеділок, 25 листопада, всі зареєстровані учасники включилися в запеклу і цікаву боротьбу за першість у місті Кропивницькому!

Нагадуємо,  обов'язково добавляємося в чат Телеграму: https://t.me/strategyfirm  для отримання оперативних відповідей щодо турніру і бізнес-симуляції ViAL+

А для того, щоб почати управляти своїм тренінговим підприємством і підкорювати ринок, обов'язково встановлюємо на свій комп’ютер середовише турніру -- бізнес-симуляцію ViAL+: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe
Обов'язково обновляємо версію програми. Всі старі версії не зможуть відкрити файлу-ключа і буде системна помилка.

Для інсталювання ViAL+, будь ласка:
1. Скачайте інсталятор за прямим посиланням: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe або зайдіть на сайт: http://kint.com.ua і в розділі "Бізнес-симуляція ViAL+"-->"Завантажити інсталятор ViAL+".
3. Запусти файл ViAL+_Setup.exe, обирайте будь-яку мову програми: українську, російську, англійську і йдіть далі за інструкцією.
4. Програма ViAL+ інсталюється ВИКЛЮЧНО на диск С:/ViAL згідно з інструкцією.
5. Керуйтеся зручною інструкцією установки та наприкінці перезавантажте комп’ютер для коректної роботи симулятора. 

Турнір проходить за незмінної підтримки Управління освіти міської ради міста Кропивницького, Кіровоградської Регіональної торгово-промислової палати, Економіко-технологічного інституту імені Роберта Ельворті, Регіонального відділення ПАТ АБ «Південний», швейного виробництва «Мрія Є», ТДВ «Інтерресурси».


З технічних питань зветайтеся за телефоном +38(050) 809-11-86, +38 (097)224-29-21 або по мейлу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні учасники турнірів.
Інформуємо Вас про те, що поштовий сервіс ukr.net, абсолютно несподівано для менеджменту Компанії інтелектуальних технологій, заблокував надсилання листів з Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. на всі свої скриньки.

Спілкування із службою підтримки не принесли позитивного результату.
Просимо Вас заповнити альтернативну електронну адресу за посиланням: https://forms.gle/ZpXWhA79RuZ6gn5n9

З технічних питань звертайтеся за телефоном +38(050) 809-11-86, +38 (097)224-29-21
або по мейлу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

20 листопада 2018 року на базі ПАТ НВП «Радій» відбувся Кропивницький освітній форум-2018 «Освіта, бізнес, влада – стратегічне партнерство», який об’єднав представників місцевого самоврядування, бізнесу, ділових, освітніх, наукових кіл, фінансових організацій та установ.

Мета форуму: об’єднання представників органів місцевого самоврядування, бізнесу, ділових, освітніх, наукових кіл, фінансових організацій та установ для побудови партнерської мережі освіти, науки та бізнесу для розв’язання спільних завдань розвитку сучасної громади та ефективної економічної діяльності в місті Кропивницькому.

Форум було проведено у форматі трьох панельних дискусій (публічні дебати на тему «Освіта, бізнес, влада – стратегічне партнерство») та екскурсії на виробництві для учнів, студентів.

На заході були присутні: міський голова Андрій Райкович, секретар Міської ради міста Кропивницького Андрій Табалов, начальник управління освіти Міської ради міста Кропивницького Лариса Костенко, директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького Андрій Паливода, голова наглядової ради ЗАТ НВП «Радій» Євгеній Бахмач, співвласник і голова Наглядових рад компаній «Гідросила ГРУП» і «Ельворті ГРУП» Павло Штутман, президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко, виконавчий директор Кіровоградського обласного відділення УСПП Сергій Бедзай, генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій, доцент кафедри стратегії підприємств Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Віталій Паздрій, представники підприємницької діяльності міста Кропивницького, директори, заступники директорів, учні закладів загальної середньої освіти, керівники та студенти професійно-технічних навчальних закладів, представники ВНЗ міста Кропивницького та запрошений доповідач – доцент Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, менеджер проекту «ACTIVE CITIZENS» Британської ради в Україні Ганна Скитьова.

Захід спрямований на визначення пріоритетних напрямків, розробку механізму стратегічного партнерства, реалізацію, активізацію напрямків «освіта-бізнес-влада» органами виконавчої влади Міської ради міста Кропивницького.

Вищевказаний захід проводився у форматі трьох панельних дискусії та однієї рухомої панельної дискусії (екскурсії для учнів, студентів на виробництво ЗАТ НВП «Радій»).

Урочисто освітній форум відкривали керманичі міської влади – Андрій Райкович та Андрій Табалов, освіти – Лариса Костенко та голова наглядової ради ЗАТ НВП «Радій» Євгеній Бахмач .

Перша панельна дискусія – обговорення теми «Підприємницька освіта в Кропивницькому: Успішний досвід взаємодіїї освіти і бізнесу»

В обговоренні брали участь міський голова Андрій Райкович, секретар Міської ради міста Кропивницького Андрій Табалов, голова наглядової ради ЗАТ НВП «Радій» Євгеній Бахмач, співвласник і голова Наглядових рад компаній «Гідросила ГРУП» і «Ельворті ГРУП» Павло Штутман. Розглядались питання щодо актуальності та перспективності підприємницької освіти в Кропивницькому, чи є співпраця бізнесу й освіти успішною.

Доповідачем стала Аліна Пахаєва – випускниця НВК «Кіровоградський колегіум», нині студентка Інституту міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка, яка є реальним прикладом того, як підприємницькі проекти, міський бізнес-турнір «Стратегія фірми» допомогли обрати майбутню професію і навчаючись ще в школі отримувати змістовні знання та практично їх застосовувати.

Друга панельна дискусія – обговорення теми «Кропивницький – перспективне бізнес-середовище»

В обговоренні брали участь начальник управління освіти Міської ради міста Кропивницького Лариса Костенко, керівник філіалу в м. Кропивницькому «Банк Південний» Алла Гайдерова, керівник ТОВ «Інтерресурси» Кирило Москаленко, президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко, виконавчий директор Кіровоградського обласного відділення УСПП Сергій Бедзай. Розгорталися питання щодо активізації розвитку бізнесу у місті Кропивницькому, як зацікавлювати молодь бути саморозвитку, до конкурентоспроможностіна кадровому ринку.

Лариса Костенко висвітлила статистичні дані про подальше навчання випускників шкіл міста за останні три роки, про введення в шкільний курс предметів із підприємницької діяльності, економіки, про дуальну освіту в місті, про співпрацю з підприємствами, організацію профорієнтаційної роботи, про успіхи учнів-випускників, які здобувають першість у бізнес-турнірі «Стратегія фірми», акцентувала увагу на завданнях форуму та очікуваних результатах. Спікером був доцент кафедри економіки Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Віталій Паздрій, який є безпосереднім учасником та співорганізатором міського бізнес-турніру «Стратегія фірми».

Після другої панельної дискусії п᾿ять щасливчиків, які брали участь у лотереї, виграли брендові книги про рідне місто Кропивницький від місцевого видавництва «Імекс ЛТД».

Найактивніша, третя панельна дискусія – обговорення теми «Освітній підприємницький кластер – тріада розвитку: освіта, бізнес, влада»

В обговоренні брали участь директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького Андрій Паливода, керівник школи програмування «Ша++» Анатолій Книщук, кандидат економічних наук, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Ольга Павлова, заступник директора з навчально-наукової роботи Кропивницького інституту державного та муніципального управління Ганна Шаркова.

Усі спікери донесли до аудиторії реальну глобальну проблему – виїзд випускників шкіл міста за межі області та України. Закликали не покидати рідне місто, показали усі переваги та перспективи Кропивницького як підприємницького міста, як міста з багатою інфраструктурою, як міста із бізнесом, який продовжують династії.

До обговорення жваво долучилися учні, які надавали свої пропозиції та ідеї щодо того, як зробили уроки цікавими, а екскурсії на підприємства не тільки пізнавальними, а й з практично цінними – використання в подальшому житті. Під час обговорення виникали нові ідеї, ставилися цілі та завдання щодо покращення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді. Вихованці закладів освіти висловлювали власні думки щодо того, яким вони бачать місто через 5 років і що потрібно для цього робити.

Панельна рухома дискусія – це екскурсії для учнів, студентів на виробництво ЗАТ НВП «Радій», після якої діти із величезним захватом поділилися із спікерами та глядачами. А після питання «Чи хотіли б ви працювати на такому підприємстві?» підняті руки рясніли в глядацькій залі.

Таким чином, Кропивницький освітній форум-2018 «Освіта, бізнес, влада – стратегічне партнерство» започаткований за ініціативи начальника управління освіти – Лариси Костенко. Разом із колом однодумців форум існуватиме й далі, продовжуватиме діяти в нашому місті.

Джерело статті

19 листопада 2018 р. розпочнеться регіональний бізнес-турнір для підприємницьких талантів "Стратегія фірми. Kropyvnyckyi-2018". Цього року масштабне онлайн-змагання з підприємництва пройде в чотирьох лігах: Учнівській, Студентській, Лізі наставників і Лізі закладів освіти.

Участь у трьох перших лігах буде індивідуальною. У Лізі закладів освіти змагатимуться команди шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних закладів, коледжів міста та Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Як проходитиме турнір

У боротьбі за першість свого підприємства на ринку бізнес-симуляції ViAL+ учасники поринуть у світ економіки й бізнесу, відчують смак “живої” конкуренції та навчаться досягати високих результатів. Вони зможуть відкрити для себе всі секрети ефективного управління виробничим підприємством.

Лідери відбіркових груп Учнівської, Студентської ліги і Ліги наставників, визначені автоматичним комплексним рейтингом програми-симулятора, турніру.  Гравці команд закладів освіти пройдуть у фінал, якщо увійдуть у десятку лідерів ліги.

Етапи проведення змагання

  1. Реєстрація —  до 19 листопада 2018 р. включно.
  2. Відбірковий етап — з 21 листопада до 10 грудня.
  3. Фінал — з 13 по 15 грудня.

Переможці і фіналісти будуть нагороджені призами та Сертифікатами Компанії інтелектуальних технологій.                                                          

РЕЄСТРАЦІЯ ДЛЯ УЧАСТІ В БІЗНЕС-ТУРНІРІ “СТРАТЕГІЯ ФІРМИ: "KROPYVNYCKIY-2018”.

Не втрачайте свій шанс почати шлях до успіху в підприємництві й бізнесі вже сьогодні!
Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+