Після незабутніх регіональних учнівських турнірів з управління віртуальними компаніями Кропивницький став для Компанії інтелектуальних технологій особливим містом. Тому запрошення на Другу регіональну (не)конференцію mini-EdCamp Kropyvnytskyi «HUB SCHOOL відчиняє двері» , що відбулася в цьому гостинному місті 1 квітня 2017 р., щиро порадувало. Було надзвичайно приємно побачитися й поспілкуватися із 120 інноваційними педагогами регіону. З деякими із них ми активно співпрацювали під час проведення «Стратегії фірми» та регіональних учнівських змагань.

Незвична (не)конференція на базі Кропивницької СЗШ І-ІІІ ст. №6 включила в себе експертні та вчительські сесії.

Сесії експертів були присвячені освітнім інноваціям та успішному досвіду їх впровадження, учительські – створенню, презентації та просуванню бренду педагога й навчального закладу. Адже важлива умова для оновлення вітчизняної освіти – ексклюзивність підходу кожного вчителя і всебічно розвиваючої школи.

Дуже вдячні організаторам mini-EdCamp Kropyvnytskyi за можливість поділитися напрацюваннями інтерактивного навчання підприємництву в бізнес-симуляції ViAL+ на одній із панелей експертної сесії Сподіваємося, що наш досвід був корисним для її учасників.

Інтегрування ключової компетентності з підприємливості в освітній процес ‒ цьому важливому питанню був присвячений виступ представника Компанії Інтелектуальних Технологій на Міжнародній літній школі з розвитку академічної мобільності педагогів у м. Ужгород (27-30 червня 2016 р.).

Захід під егідою Інституту модернізації змісту освіти МОН України й Закарпатського ОІППО зібрав педагогічних, науково-педагогічних працівників навчальних закладів не лише з України, але й із сусідньої Польщі. Люди, які творять європейський освітній простір, мали змогу обмінятися досвідом, подискутувати та ще більше розвинути власну академічну мобільність для відмінних результатів у роботі.

Доповідь генерального директора КІНТ Віталія Паздрія стосувалася професійної орієнтації старшокласників ‒ одного з першочергових завдань і вчителя, і директора ЗНЗ. Організатор турніру «Стратегія фірми-2016» розповів та продемонстрував, як у цьому може допомогти симулятор підприємства ViAL+ ‒ розробка українських учених та практиків-економістів. За багатьма показниками ця програма нічим не поступається зарубіжним симуляторам.

Європейський простір освіти й науки має постійно розширюватися і вдосконалюватися. Освітянам України у цьому відведена не остання роль. Тож будемо робити все можливе для розвитку компетентностей молоді Європи!

26-27 червня Компанія Інтелектуальних Технологій відгукнулася на гостинне запрошення Асоціації «Відроджені гімназії України». Генеральний директор КІНТ Віталій Паздрій взяв участь у роботі VII Літньої управлінської школи з ІКТ «Закарпаття-2016» в м. Рахів.

Асоціація стала партнером Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірм-2016». Її члени, досвідчені та інноваційні освітяни, протягом багатьох років дбають про розбудову національної системи освіти в Україні як важливого засобу творення держави.

У числі сучасних освітніх інновацій були обговорені й нові перспективи навчання у бізнес-симуляції ViAL+. Зокрема, всіх учасників заходу, керівників та педагогів навчальних закладів з усіх регіонів України, запросили до співорганізації турніру «Стратегія фірми-2017». Наступного року він пройде масштабніше та відкриє школярам і, можливо, студентству ВНЗ всіх рівнів акредитації більше можливостей для інтерактивного навчання економіці й бізнесу.

Щиро дякуємо «Відродженим гімназіям України» та особливо Президенту Асоціації, пану Ярославу Турянському, за прекрасну нагоду поспілкуватися з елітою українського вчительства та запропонувати йому співпрацю. Маємо за честь бути в Колі друзів ВГУ!

Кам’янець-Подільський – українське місто-перлина, що може похвалитися як вражаючою історією (форпост Римської імперії часів імператора Траяна, шестисотрічний статус адміністративного й культурного центру Поділля, поєднання різних світів і національних культур), так і прагненням до конструктивних змін. І міська влада, і корпоративний сегмент та громадськість зовсім не проти апробації та впровадження корисних інновацій. Саме тому в Кам’янці-Подільському народжуються й успішно реалізовуються такі проекти, як «Інтеграція активного населення міста в процес планування майбутнього. Спрощення та розширення комунікацій».

16-18 вересня Компанії Інтелектуальних Технологій в особі її гендиректора В.Я. Паздрія випала приємна нагода поспілкуватися з активними громадянами Кам’янця. У теплому дружньому колі з представниками освітян, медичних кіл, корпоративного сегменту і громадських організацій міста Віталій Паздрій і доцент кафедри стратегії підприємств КНЕУ Оксана Мельник провели декілька тренінгів з питань лідерства і влади.

Учасники творчо міркували над тим, що є влада та якою вона має бути, які міфи про лідерів і лідерство побутують в нашому суспільстві та що з цим робити, чому не кожен керівник може назвати себе лідером і як найефективніше працювати з колективом. Зіграли в цікаву й популярну гру «Щаблі влади» та повчилися правильно робити SWOT-аналіз громади. Змогли просто поговорити й подискутувати на теми, цікаві та актуальні для кожного. Що теж дуже суттєво!

Цього року стратегічна сесія з розвитку міста в межах проекту «Інтеграція активного населення міста в процес планування майбутнього. Спрощення та розширення комунікацій» за три дні зібрала близько 150 активістів корпоративного і громадського секторів Кам’янця-Подільського. Щиро бажаємо їм успіху в роботі на благо рідного міста!

Школа Успіху Фонду братів Кличко – відомий захід, який уже третій рік поспіль збирає талановитих дітей. Нестандартна літня школа, яка цього року проходить в м. Буча Київської області, дає підліткам 12-14 років змогу не тільки добре відпочити й весело провести час, а й розвинути свої обдарування, пройти цікаві майстер-класи, зустрітися з відомими людьми. 

Тому Компанія Інтелектуальних Технологій мала за честь 9 липня погостювати в літньому освітньому таборі Школи Успіху та провести для 30 її учасників майстер-клас «Підприємництво і працевлаштування». Під керівництвом генерального директора КІНТ Віталія Ярославовича Паздрія  молодь пізнавала, як ставити цілі в бізнесі, перетворювати свої мрії на плани, вибирати професію та презентувати себе майбутнім роботодавцям. 

Для закріплення набутих знань учасники Школи Успіху Фонду братів Кличко виконали низку вправ із формування цілей. Окрім цього, всі вони отримали запрошення взяти участь у бізнес-турнірі «Стратегія фірми-2016», де можна представити свої обдарування на всеукраїнському рівні та здобути перше визнання в діловому світі.

 

Чарівне Закарпаття, де не так давно відбулася перша презентація ViAL+ місцевим освітянам, знову зустріло представника КІНТ вдячними слухачами та справжньою українською гостинністю. Цього разу ми презентували інноваційну навчальну технологію — авторську бізнес-симуляцію ViAL+ — учасникам VІ Літньої управлінської школи з інформаційно-комунікаційних технологій "Закарпаття-2015". Школа зібрала на Рахівщині 83 членів Асоціації керівників закладів освіти ВГУ з різних куточків України: Києва, Львова, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Полтавської, Сумської та інших областей. І всі вони — сміливі і творчі люди, які прагнуть використовувати у педагогічній практиці передовий міжнародний досвід та кращі інтерактивні технології.

Управлінська школа проходила з 15 по 22 червня. Ми мали прекрасну можливість у дружній неформальній обстановці обговорити перспективи ViAL+ та дізнатися про інші ІКТ, які активно використовуються у школах, ліцеях та гімназіях України; побувати у прекрасній і найбільш високогірній школі України в с. Лавренщина Рахівської області. Запам'яталися цікаві й корисні тренінги від пані Наталії Гущиної,  начальника відділу інноваційних і інформаційних технологій Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, та Наталії Саражинської — сертифікованого тренера Google (Google Certified Teacher and Education).

"Закарпаття-2015" надихнуло  кінтівців на подальше вдосконалення свого освітнього продукту та розробку нових, Який ефект може бути кращим:)?

Освіта України твориться невпинно, стрімко й динамічно – такий висновок дали змогу зробити підсумки стратегічної сесії «Зони розвитку освіти в Київській області», що відбулася 25 червня, з 11.00 до 17.00, в Українському домі. З ініціативи першого заступника голови Київської облдержадміністрації Льва Парцхаладзе вона продовжила творення модель розвитку освіти і науки в Київській області, яке активно здійснюється Проектним офісом реформування освіти і науки. 

Масштабний захід зібрав провідних управлінців офісу реформування освіти в Київській області, фахівців департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації, освітян із дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

Також у сесії взяли участь батьки, студентське та учнівське самоврядування, представники громадських організацій, консультанти у сфері освіти та бізнесмени. В числі останніх був і генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій Віталій Паздрій, якому випала честь бути хранителем столу (фасилітатором і модератором) секції з вищої освіти.

Коло обговорених питань було достатньо широким, але найбільш гостро перед учасниками постала проблема прикладної підготовки майбутніх спеціалістів у ВНЗ. Не секрет, що не всі випускники можуть бути достатньо ефективними працівниками одразу після закінчення університету чи академії.  

Тому те, до чого прагнуть освітяни вищої школи – здійснення підготовки фахівців за актуальними на ринку праці професіями та партнерству з бізнесом, майбутніми роботодавцями. Надзвичайно важливими стають бізнес-підходи в управлінні ВНЗ, наявність бізнес-освіти у ВНЗ. Над цим, власне і працюють проактивні компанії-виробники освітніх продуктів, у тому числі КІНТ.

У ході плідної дискусії була напрацьована ціла низка реальних шляхів удосконалення вищої освіти в Україні. Це й відкритість університетів громадськості (не тільки українській, а й міжнародній), і реальний аудит ринку праці для ВНЗ, і розробка єдиної профорієнтаційної політики (від дитячого садку до бізнесу) і проведення професійно орієнтаційних заходів. Важливим є також ґрантове забезпечення вищої школи, що дозволить активніше впроваджувати авторські навчальні програми. 

Прикладні результати стратегічної сесії щодо реформування вищої школи будуть застосовуватися вже завтра. А сьогодні була написана ще одна сторінка української історії. Надзвичайно вагома для майбутнього держави.

Клуб Економістів, тренінг Active Citizens (British Council)Компанія Інтелектуальних Технологій була створена для блага українського суспільства — і це не пафос, а те, що надихає нас працювати. Саме тому ми охоче відгукнулися на пропозицію Британської Ради взяти участь у її програмі "Активні громадяни". 

Мета цієї програми — міжкультурний діалог та сприяння розвитку суспільно корисних проектів, розроблених активістами різних країн.  Головною рушійною силою соціального розвитку виступають самі громади - під таким девізом відбувається підготовка українських фасилітаторів — людей, що вміють забезпечувати ефективну групову комунікацію.

У межах Active Citizens Ukraine 3-5 червня КІНТ і ГО “Клуб економістів” провели триденний тренінг для зареєстрованих у програмі учасників у КНЕУ ім. В. Гетьмана. Вибір партнера по тренінгу для нас не випадковий, адже Клуб економістів уже не перший рік налагоджує професійний діалог між фахівцями економічних спеціальностей та активно залучає їх до суспільної роботи.

Коло питань, яке  охопив тренінг, було досить широким: від стабілізації вітчизняної економіки до бесід на тему: "“Взаємозв’язок конфлікту та миру” й “Як ми розуміємо конфлікт, і які шляхи його вирішення”. У перший день тренінгу (середу) також відбулася презентація ГО "Поруч", що має реальний досвід у консолідації волонтерів для реалізації масштабних благодійних проектів.

Четвер і п'ятниця були присвячені вирішенню глобальних проблем громадськості, нейтралізації конфліктів у форматі міні-тренінгу "Світове кафе" та просвітницьким лекціям на теми: “Картування проблем і можливостей громади”, “Планування соціальної дії”. Як взаємодіяти із владою й консолідувати громадян для співпраці, а не протистояння з нею? Учасники тренінгу шукали відповіді  на ці питання найефективнішим методом — з допомогою практичних вправ.

Проект "Активні громадяни" впроваджується в Україні вперше й не обмежується навчальними заходами. Реалізовуючи набуті на тренінгах знання про ведення соціальної роботи, кожен учасник має право подати до Британської Ради власний проект із заявкою на його фінансування. Цілком можливе отримання суттєвої допомоги для втілення ініціативи в життя.

У результаті наших тренінгових занять була розроблена ціла низка цікавих проектів. Вони стосувалися будівництва дитячих майданчиків, профілактиці насильства над тваринами, популяризації фізики (навіть глобальніше — пошуку нового Тесли!), "вулику КНЕУ" для плідного спілкування й дозвілля науковців-економістів. Якщо ці проекти не лишаться ідеями  - Україні дуже пощастить.

Тож бажаємо удачі всім, хто взяв участь у тренінгу від Компанії Інтелектуальних Технологій та Клубу економістів!

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+