Сміливими кроками в майбутнє — тренінги з лідерства в Кам’янці-Подільському

Кам’янець-Подільський – українське місто-перлина, що може похвалитися як вражаючою історією (форпост Римської імперії часів імператора Траяна, шестисотрічний статус адміністративного й культурного центру Поділля, поєднання різних світів і національних культур), так і прагненням до конструктивних змін. І міська влада, і корпоративний сегмент та громадськість зовсім не проти апробації та впровадження корисних інновацій. Саме тому в Кам’янці-Подільському народжуються й успішно реалізовуються такі проекти, як «Інтеграція активного населення міста в процес планування майбутнього. Спрощення та розширення комунікацій».

16-18 вересня Компанії Інтелектуальних Технологій в особі її гендиректора В.Я. Паздрія випала приємна нагода поспілкуватися з активними громадянами Кам’янця. У теплому дружньому колі з представниками освітян, медичних кіл, корпоративного сегменту і громадських організацій міста Віталій Паздрій і доцент кафедри стратегії підприємств КНЕУ Оксана Мельник провели декілька тренінгів з питань лідерства і влади.

Учасники творчо міркували над тим, що є влада та якою вона має бути, які міфи про лідерів і лідерство побутують в нашому суспільстві та що з цим робити, чому не кожен керівник може назвати себе лідером і як найефективніше працювати з колективом. Зіграли в цікаву й популярну гру «Щаблі влади» та повчилися правильно робити SWOT-аналіз громади. Змогли просто поговорити й подискутувати на теми, цікаві та актуальні для кожного. Що теж дуже суттєво!

Цього року стратегічна сесія з розвитку міста в межах проекту «Інтеграція активного населення міста в процес планування майбутнього. Спрощення та розширення комунікацій» за три дні зібрала близько 150 активістів корпоративного і громадського секторів Кам’янця-Подільського. Щиро бажаємо їм успіху в роботі на благо рідного міста!


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+