Перехід у повністю дистанційний формат не завадив цьогорічній "Стратегії фірми" пройти досить динамічно. Умови змагання були наближені не просто до ринкових. Вони практично змоделювали ту "коронавірусну" кризу,  яка зараз панує у світі бізнесу за вікном. І фінал, без перебільшення, став найважчим в історії "Стратегії фірми". Учасники мали утримати показники cвоїх підприємств високими в непередбачуваному економічному середовищі.

Споживацький попит різко знизився, як завжди буває під час надзвичайних ситуацій. Умови ринку постійно мінялися. І майбутні підприємці на повну відчули, наскільки бізнесу важливо заручатися підтримкою держави, громадськості, споживачів, щоб вижити. Жорстоко? Можливо. Але, разом із тим, життєво й корисно.

З іншого боку, не все так трагічно, як може здатися на перший погляд. Деякі переможці Сімейної ліги навіть збанкротували, проте це не завадило їм знову "стати на ноги" й таки завоювати першість у комплексному автоматичному рейтингу симулятора ViAL+. Що зайвий раз підтверджує народну мудрість: здаватися не варто ніколи.

Лідером Учнівської ліги стала Вікторія Астаф'єва, учениця 11-го класу Кропивницького наукового ліцею. Разом із нею на п'єдестал бізнес-тріумфу піднялися дев'ятикласник Михайло Шубер із Тетіївського природничо-математичного ліцею (ІІ місце) та одиннадцятикласник Валентин Куля з Одеської ЗОШ №27 (ІІІ місце).

Власником найпотужнішої компанії Студентської ліги виявився другокурсник КПІ імені Ігоря Сікорського Максим Ландо. ІІ місце завоювала Карина Бурлай, студентка ІІІ курсу Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області, ІІІ — першокурсник КНЕУ імені Вадима Гетьмана Ярослав Овчинников.

Переможці Сімейної ліги — Алла і Ярослава Кадук із Чернівців (І місце), Катерина і Людмила Шубер із Тетіїва (ІІ місце), Еміль і Карен Аталяни з Кропивницького (ІІІ місце). Перемогу в Лізі наставників здобула вчителька Дмитрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Слов"янського району Донецької області Ольга Плахотя. Другою в рейтингу найкращих стала її колега Наталія Твердохліб зі Жмеринської гімназії. Третє місце посів викладач Рівненського коледжу економіки та бізнесу Валерій Данилов.

Щиро вітаємо переможців і фіналістів, які зовсім скоро отримають сертифікати від головного організатора "Стратегії фірми", Компанії інтелектуальних технологій. І бажаємо нових досягнень скрізь, де вони зможуть себе проявити!

На численні прохання майже 64% учасників турніру ще 4 дні триватиме півфінал. Через форс-мажорні обставини карантину, які відкоригували формат фінальної частини змагання, оргкомітет пішов назустріч бізнес-спільноті ViAL+. Додаткового часу достатньо для несподіваних змін у рейтингу підприємств-лідерів. Тому, як писав класик, "борітеся — поборете"! Шанси пройти у фінал є у всіх.

Для цього кожен учасник прийматиме по 4 рішення на день. Етап проходження періоду симулятора триватиме годину (40 хвилин відводиться на прийняття рішення, 15 хвилин на його обробку). Файли-ключі приходитимуть на пошту з 09:00 до 13:00, у залежності від ліги. 

Орієнтовний початок фіналу — 13 квітня. Триватиме він по 17 квітня включно, в онлайн-форматі. Після цього ми зустрінемося на урочистій Facebook-конференції, де будуть відзначені найкращі.

Сертифікати півфіналістів, фіналістів і переможців приїдуть до власників, як тільки буде можливість після завершення загальнонаціонального карантину. Цього року учасникам півфіналу буде зараховано 20 годин тренінгу (0,66 кредиту ICTS), а фіналістам — 30 годин (1 кредит ICTS).

Ніколи не здавайтеся, завжди перемагайте!

Ось і півфінал! Вражень вистачає, і нових відкриттів турніру теж.

Раніше у "Стратегії фірми" в основному брали участь представники різних регіонів України. У 2020-му до змагання із прийняття управлінських рішень долучилися 11 іноземців, і більшість стала півфіналістами. Наш бізнес-баттл поступово і впевнено переходить у міжнародний формат.

Приблизно 45% учасників відбіркового етапу вперше спробували себе в турнірі. Будемо раді їхнім враженням і відгукам.

Дуже енергійно стартувала цьогорічна Ліга наставників. У півфінал вийшли 66 учителів і викладачів, які продемонстрували неабиякий діловий хист.

16 команд-півфіналістів Сімейної ліги грали енергійніше, ніж у минулі роки. Традиційно старше й молодше покоління діяли трохи окремо. Тепер же командна взаємодія гравців, батьків і дітей, стала активнішою й цілеспрямованішою. Звичайно, на користь cпільних smart-підприємств.

Приємно здивувало, що серед півфіналістів Учнівської ліги є п'ятикласники, шестикласники, семикласники й восьмикласники. Якщо вони вже сьогодні успішно витримують конкуренцію з без п'яти хвилин випускниками ЗЗСО, то потенціал у них величезний.

Отже, нові компанії створено, новий капітал отримано (а переможці нашого конкурсу в Інстаграм заслужили ще й додаткові кошти). Переможці регіональних турнірів у межах "Стратегії фірми", які автоматично стають учасниками півфіналу, виходять на поле битви. Далі буде!

 

 

 

Розпочалося сьоме масштабне змагання з керівництва smart-підприємствами та прийняття управлінських рішень "Стратегія фірми–2020". Як і завжди, Учнівська, Студентська, Сімейна ліги та Ліга наставників зібрали близько 2000 гравців з усієї України.  Є учасники з 12 європейських країн, переважно з Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Норвегії, Словаччини, Чехії, а також з США. З-поміж українських регіонів до турніру цього року найактивніше долучилися з Києва і Київської, Полтавської, Тернопільської, Кіровоградської, Вінницької, Донецької, Житомирська, Закарпатська і Запорізька області. Серед зареєстрованих є як ті, хто вперше керуватиме інтерактивним підприємством, так і досвідчені "бійці віалу", переможці всеукраїнської й регіональної "Стратегії фірми".

Найбільше бажаючих позмагатися за лідерство на ринку бізнес-симуляції ViAL+ знайшлося серед українських школярів. Трохи більше половини учасників цьогорічного турніру — учні шкіл, гімназій, колегіумів, державних і приватних ліцеїв. Окрім старшокласників (10-11-і класи), учнів 8 і 9-х класів, яких традиційно найбільше, свої сили спробують 9 п'ятикласників,  6 шестикласників і 84 семикласника. Респект за сміливість і удачі їм у боротьбі зі старшими й досвідченішими конкурентами.

Студентів-гравців ненабагато менше за школярів — їхня кількість склала 39,4% всіх зареєстрованих. Серед учасників Студентської ліги "Стратегії фірми–2020" є студенти провідних закладів вищої освіти у сфері економіки й бізнесу — Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського національного торгівельно-економічного університету і Тернопільского національного економічного університету — та багатьох інших.

Найактивніше для участі в турнірі реєструвалося студентство Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Вінницького національно-технічного університету, Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, Києво-Могилянської академії, Львівської політехніки, Львівського національного університету імені Івана Франка,Черкаського навчально-наукового інституту Університету банківської справи, Херсонського національного технічного університету.

Значну цікавість до "Стратегії фірми" проявили студенти технікумів і коледжів, особливо Гусятинського коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя, Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки, Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, Білоцерківського вищого професійного училища будівництва та сервісу, Кременчуцького вищого професійного училища №7, Новокаховського приладобудівного фахового коледжу, Богуславського гуманітарного коледжу імені Івана Нечуя-Левицького і Мукачівського кооперативного торгівельно-економічного коледжу.

На старті цьогорічної "Стратегії фірми" — 40 команд Сімейної ліги і 123 інноваційних педагоги. 44 учасники Ліги наставників викладають економічні дисципліни. Дуже приємно, що й учителі та викладачі інших спеціалізацій прагнуть освоїти сучасні інструменти бізнес-освіти, розвинути власні компетентності.

Вболіваємо за всіх і віримо у ваші сили!

 

Шановний учаснику, раді вітати Вас з практичним початком участі в VІІ Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2020"!

Якщо зараз Ви читаєте цього листа, значить, можна привітати: Ви включаєтеся в запеклу і цікаву боротьбу за всеукраїнську першість у бізнес-змаганні!

Щоб почати участь у турнірі й управляти своїм тренінговим підприємством обов'язково встановлюємо на свій комп’ютер безкоштовну програму -- бізнес-симуляцію ViAL+: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe

Для інсталювання ViAL+:
1. Скачайте інсталятор за прямим посиланням: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe
або зайдіть на сайт: http://kint.com.ua і в розділі "Бізнес-симуляція ViAL+"-->"Завантажити інсталятор ViAL+".
3. Запустіть скачений файл ViAL+_Setup.exe, обирайте будь-яку мову програми: українську, російську, англійську і йдіть далі за інструкцією.
4. Програма ViAL+ інсталюється ВИКЛЮЧНО на диск С:/ViAL згідно з інструкцією.
5. Після установки можете запустити демо-версію, щоб побачити, як працює програма.

Відео-інструкції доступні за посиланням:
першого періоду: https://www.youtube.com/watch?v=MXuajrzvVOk
другого періоду: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=MlA4-ng6gAU
А для тих, хто любить почитати: скачати повну інструкція по симулятору

Для оперативного інформування, обов'язково добавляємося в чат Телеграму: https://t.me/strategyfirm для отримання оперативних відповідей щодо турніру і бізнес-симуляції ViAL+

Найперше, обов'язково добавляємося в чат Телеграму: https://t.me/strategyfirm  для отримання оперативних відповідей щодо турніру і бізнес-симуляції ViAL+

В середу 26ого лютого на пошту з електронної скриньки Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. будуть надіслані ключі.
Прийняття рішень до 07 березня 2020 року (включно).
Якщо не побачите листа з файлом-ключем, то обов'язково перевірте спам. Якщо і так немає, то напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на сайті kint.com.ua заповніть форму щодо не отриманого ключа (пряме посилання)

Основні правила участі у турнірі:


1. VІІ Всеукраїнський бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2020" є змаганням з управління компанією використанням бізнес-симуляції ViAL+.

2. Вам необхідно бути активними й увійти як мінімум в 5-ку лідерів для проходження у півфінал. При невеликій різниці у балах можуть пройти і більше учасників. Тому змагайтеся до останнього дня.

3. Кожного дня (з понеділка до суботи) зранку будуть приходити файли ключі формату ViAL_enter_file_номер_period_kompany_(номер Вашої компанії).enc. Він є доступом до результатів діяльності компанії.

4. Рішення періодів приймаються в день отримання файлу-ключа до 23:59 цього ж дня. Якщо Ви не встигли прийняти й надіслати рішення до 23:59 поточного дня, то потрібно запускати необхідно НОВИЙ, отриманий наступного дня, файл-"ключ".
ПРОПУЩЕННЯ ПЕРІОДУ ЗОВСІМ НЕ ОЗНАЧАЄ ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ В ТУРНІРІ! Просто втрачаєте бали у рейтингу.

5. Файли з готовими рішеннями мають відправлятися через сайт kint.com.ua (модуль--надіслати своє рішення) або за прямим посиланням: https://goo.gl/forms/R96uenc7nwQggKYc2 або по пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ДО 23:59 ЦЬОГО Ж ДНЯ.

6. Якщо у Вас є питання, будь ласка, пишіть до нас в Telegram: https://t.me/strategyfirm

7. Додатково можна звертатися на наш email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Листи, відправлені на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., обробляються системою автоматично і НЕ ЧИТАЮТЬСЯ адміністраторами.
Працює гаряча лінія (з 15:00 до 23:00) : +38(050) 809-11-86, +38 (097)224-29-21

Положення про турнір доступне за посиланням: скачати
 
Повна текстова інструкція по симулятору: скачати із сайту kint.com.ua

З повагою, Вiталiй Паздрiй,

Голова організаційного комітету VІІ Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2020",

 

Всеукраїнське змагання з управління smart-підприємствами почнеться 21 лютого. Однак до 24 лютого включно ви можете дореєструватися для участі в турнірі, який уже сім років поспіль відкриває світ бізнесу й підприємництва всім бажаючим. Якщо впевнені у власних силах, можна одразу долучатися до основного етапу інтерактивного бізнес-баттлу. Учнівська, Студентська, Сімейна ліги та Ліга наставників чекають на своїх гравців! 

Немає значення, скільки Вам років, маєте Ви економічну освіту чи ні. "Стратегія фірми" єднає всіх, хто хоче спробувати управління виробничим підприємством у живому конкурентному середовищі "на смак". Середовище турніру, бізнес-симулятор ViAL+, описує ринкові процеси доступною мовою та подає реалістичну модель економічного середовища. Уже наявні знання з економіки й менеджменту, безумовно, стануть у пригоді. Однак їх можна швидко набути і в процесі запеклої конкурентної боротьби з конкурентами.

"Стратегія фірми" ламає шаблон "бізнес тільки для обраних". Бізнес-компетентності та підприємницькі навики знадобляться в будь-якій професії, якщо вміти ними користуватися.  І найкраще розвивати і вдосконалювати їх ще зі шкільної чи студентської лави. Проте навіть якщо Ви досвідчений учитель-пенсіонер сільської школи, ніколи не пізно підвищувати власну економічну грамотність і відкривати нові грані власної особистості.

Фіналісти і переможці будь-яких ліг регіональних турнірів "Стратегії фірми" 2019-го і 2020 року автоматично проходять у півфінал всеукраїнського змагання. Вони можуть за бажанням потренуватися перед ним і у відбірковому етапі, однак будь-який результат цієї гри не вплине на заслужений допуск у півфінал.

Вірте у себе й реалізуйте власні підприємницькі таланти у "Стратегії фірми–2020"! 

Запрошуємо учнів шкіл, профтехів, коледжів, студентів, вчителв і викладачів всієї України до участі у VІІ Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2020", який стартуватиме 21 лютого 2020 року. 
На переможців, як завжди, чекають цінні подарунки й інвестиція, як завжди.
Реєстрація доступна за посиланням: https://forms.gle/JUECrbBjWhqYJmWu5

 

 

Реєстрація на V Профорієнтаційний бізнес-турнір для старшокласників і студентства Київщини

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Реєстрація для студентів І і ІІ курсу КНЕУ ім. В.Гетьмана

для участі у блоці бізнес-симуляії ViAL+

 

Контакт: вайбер +380972242921 (Віталій Ярославович)

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua