Пост-реліз всеукраїнського турніру з управління компаніями

2017 р. став для «Стратегії фірми» особливим. Зі змагання учнів 8-11 класів бізнес-турнір перетворився на масштабний підприємницький battle для всіх ентузіастів. І 21 квітня в урочистій обстановці зали колегій Міністерства освіти і науки України були нагороджені переможці не однієї, а трьох ліг турніру: Шкільної, Студентської та Ліги наставників. В останній змагалися вчителі та викладачі юних підприємців – азарту, ризикованих рішень і захоплюючих моментів на їх ринку в симуляторі ViAL+ було не менше, ніж на молодіжних.

Шкільну лігу можна без перебільшення назвати в двох словах «кропивницьким бумом». Учні ЗОШ №4 м. Кропивницький, де успішно реалізовується інноваційна програма навчання бізнесу («Розвиток бізнес-освіти в Україні як елемент державної політики сприяння розвитку підприємництва») та проводилися регіональні молодіжні турніри, несподівано для всіх вибороли три перших місця Шкільної ліги «Стратегії фірми-2017».

Компанії Дениса Котова («Пан Котський») і Павла Гожого (Real Milk) вийшли на перші позиції в рейтингу учнівських підприємств (І і ІІ місце відповідно). ІІІ місце розділили між собою віртуальна фірма їхнього товариша по школі Валентина Болілого (Enigma) та компанія «Цукорка» учениці тернопільської гімназії «Гармонія» Ольги Статкевич – минулорічної фіналістки «Стратегії фірми».

У Студенській лізі І місце посів молодий бізнесмен з університету-лідера економічної освіти України, КНЕУ імені Вадима Гетьмана – Ярослав Поганяйло (фірма Pohaniailo & Partners). Однак серед переможців-студентів є не тільки фахівці-економісти. Володар ІІ місця, найкращий гравець «Стратегії фірми-2016» та засновник онлайн-підприємства GEGA.corp* Владислав Бакута з Вінниці, у майбутньому планує стати юристом. А ІІІ місце виборов власник компанії «Смаколик» – студент Тернопільського національного технічного університету Володимир Статкевич.

Переможцями Ліги наставників стали вчителі й викладачі, які не тільки запекло змагалися з управління компаніями самі, а й надихали на таку боротьбу багатьох своїх вихованців. Це викладач ХНЕУ імені Семена Кузнеця Яна Волковська та педагоги із ЗНЗ Кропивницького – Ігор Котов, Євген Онищенко й Олександр Задорожний.

Усі переможці і фіналісти бізнес-турніру були нагороджені грамотами й сертифікатами Компанії інтелектуальних технологій, відзначені призами й фінансовим заохоченням від спонсорів змагання – ГО «Поруч» і міжнародної консалтингової компанії KPMG.

Але найголовніший бонус, який змогла дати їм «Стратегія фірми-2017» – безцінний досвід власної підприємницької діяльності. У наш стрімкий час навички економіста й управлінця знадобляться всім без винятку.

Фінал – це ще не перемога, але майже вона. І не тільки тому, що всі фіналісти «Стратегії фірми-2017» будуть урочисто нагороджені разом із переможцями 21 квітня 2017 р., о 15:00, у залі колегії МОН України.

Прохождення віртуальної компанії у фінал – живе свідчення того, що її власник цілком може розраховувати на успіх у реальному підприємництві. Якщо, звичайно, не злякається труднощів, проявить такий же азарт і кмітливість, як у грі.

Попереду ще багато складнощів. Як і в реальному житті, на ринку ViAL+ може бути все, що завгодно: і неочікуваний обвал попиту, й атака підступного конкурента, і навіть цілі змови й коаліції проти успішних гравців. Але ми віримо – кожен фіналіст багато чому навчився за всю хроніку бізнес-баталії і зможе достойно себе показати.

Удачі всім юним бізнес-акулам, імена яких знайдуться у списку нижче!

 Cписок фіналістів Шкільної ліги "Стратегії фірми-2017".

 

Віртуальні компанії півфіналістів Шкільної ліги давно й запекло змагаються за право увійти у фінал «Стратегії фірми-2017», а тим часом стали відомі й імена перших лідерів Студенської ліги.

Онлайн-змагання студентів у межах турніру стало новаторством 2017 р. А перші його результати показали: організатори, яких надихнуло на ідею долучити студентство блискуче проведення харківських студентських турнірів, педагогіко-економічного турніру у ВДПУ та львівських «Лідерів ринку», не помилилися!

Із 400 ентузіастів у півфінал Студентської ліги прорвалися 77 найуміліших та найзапекліших бізнес-акул.

Їх автоматично визначив за показниками діяльності підприємств рейтинг середовища турніру – бізнес-симулятора ViAL+. Прізвища та імена цих молодих перспективних підприємців ви зможете побачити у прикріпленому файлі.

Деякі з них уже достойно показали себе в минулорічних турнірах, ще будучи старшокласниками, і навіть входили в число переможців всеукраїнської «Стратегії фірми». Що ж, далі буде… цікаво!

 Завантажити список півфіналістів Студентської ліги "Стратегії фірми-2017".

Успішно стартував півфінал Шкільної ліги "Стратегії фірми-2017". 1900 українських школярів запекло боролися за першість своїх компаній з 20 лютого по 18 березня 2017 р. і ось вони - перші результати.

Хтось продемонстрував мислення справжнього бізнес-лідера, вивівши свою компанію на десятки позицій уперед. Комусь було значно складніше і, можливо, результат став не настільки блискучим, як хотілося б. Але навіть ті, хто не пройшов у півфінал, набули значного досвіду. Практичні вміння й навички – найцінніший капітал у підприємництві, яким можна скористатися завжди. І не лише у програмі-симуляторі, а, що найголовніше, в реальному житті.

Отже, кожен учасник, який спробував себе в ролі керівника виробничого підприємства, зробив суттєвий крок до майбутнього професійного успіху, а 360 півфіналістів упевнено рухаються вперед, до всеукраїнського визнання своїх ділових талантів, призів і винагород. Хто з них пройде у фінал, буде відомо 8 квітня. Вболіваймо за майбутніх бізнес-лідерів "Стратегії фірми-2017"!

Cписок півфіналістів Шкільної ліги "Стратегії фірми-2017"

 

7 березня 2017 р. стартували три нові ліги Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017»: Студентська, Ліга наставників і Ліга вільних підприємців. До 1912 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, онлайн-змагання яких розпочалося 20 лютого, долучилися 400 студентів, 67 педагогів та 25 ентузіастів з усіх регіонів України.

«Стратегія фірми» –  унікальний бізнес-турнір, який проходить за підтримки МОН України й дозволяє кожному відчути себе у кріслі керівника виробничого підприємства та навчитися вести бізнес на практиці. Цей захід був уперше організований Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана й Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ) у 2014 р., і з тих пір відкриває світ підприємництва багатьом талантам. 

Як зазначив голова оргкомітету турніру, директор Компанії інтелектуальних технологій В.Я. Паздрій, основна місія «Стратегії фірми-2017» – спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу соціалізацію, самореалізацію й отримання життєвого досвіду. 

Не менш важливо й те, що турнір допомагає всім бажаючим особам у підвищенні професійної кваліфікації та розвитку прикладних економічних компетентностей. Комп’ютерна бізнес-симуляція ViAL+, в якій проходить «Стратегія фірми», реалістично моделює українське ринкове середовище. Участь у турнірі – не лише можливість проявити свої ділові обдарування та здобути цінні призи від організаторів і спонсорів. Це шанс отримати цінні знання, уміння й навики для ведення власної справи в реальному житті.

Відбірковий етап «Стратегії фірми-2017» для студентів, наставників та інших дорослих учасників триватиме до 25 березня 2017 р., півфінал – з 3 по 18 квітня, фінальна частина – з 10 по 21 квітня 2017 р. 21 квітня, о 15:00, переможці та фіналісти турніру будуть урочисто нагороджені в Міністерстві освіти і науки України.

Майбутня українська бізнес-еліта твориться вже сьогодні. Бізнес-турнір «Стратегія фірми» відкриває додаткові можливості для того, щоб її ряди поповнилися новими ефективними економістами й управлінцями, які працюватимуть на благо України. 

Про організаторів:

Інститут модернізації змісту освіти ― провідна державна установа для забезпечення модернізації змісту освіти, процесу виховання, розвитку та соціалізації особистості шляхом проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень та впровадження їхніх результатів.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – провідний вищий навчальний заклад України, що готує вітчизняну бізнес-еліту за європейськими стандартами. 

Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних соціально орієнтованих бізнес-турнірів для дітей та молоді України. 

ГО «Поруч» ‒ спільнота волонтерів, діяльність яких спрямована на вирішення актуальних проблем українського суспільства.

Контактна інформація:

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/newsstartegyfirm/blog

Групи події в соціальних мережах: 

facebook.com/KNEUStrategyFirm/

vk.com/strategyfirm

Контактний телефон: 

097-224-29-21, 050-809-11-86 (голова оргкомітету турніру Віталій Ярославович Паздрій).

2017 рік стає для Всеукраїнського турніру «Стратегія фірми» по-справжньому проривним. І не лише тому, що стартували нові ліги бізнес-змагання (відтепер участь у турнірі можуть брати всі бажаючі, незалежно від віку й соціального статусу) та були проведені нові регіональні етапи. 23-25 лютого відбувся перший турнір для студентства із коледжів м. Києва, Ромен і Кривого Рогу.

Інформаційна кампанія тривала з 6 лютого, і менш ніж за місяць вдалося сформувати 17 сильних студентських команд, що зустрілися у справжній битві підприємств. Змагання проходило в середовищі бізнес-симулятора ViAL+ – комп’ютерній програмі, що реалістично моделює реальний ринок. І в руках молоді були саме ті інструменти, якими користуються керівники справжніх виробничих підприємств.

Юні підприємці користувалися цими інструментами досить креативно та досягали непоганих результатів. Були несподівані повороти: наприклад, лідер змагань – команда з Київського економічного коледжу КНЕУ ім. В. Гетьмана «ФоксіБест» у складі Дмитра Лещенка, Антона Павлюка і Арсентія Савченка – зуміла пробитися з одинадцятого місця у ІІІ етапі турніру (періоді симуляції ViAL+) до першого у фіналі. Лише завдяки знанням з економіки підприємства, вмінню застосовувати їх на практиці, кмітливості та готовності до ризиків! Як і в реальному бізнесі, можливості нічим не обмежувалися.

Приємно дивували й інші лідери турніру, що мали найкращі показники діяльності підприємства за автоматичним рейтингом ViAL+. Володарями ІІ місця стали учасники команди Київського економічного коледжу КНЕУ ім. В. Гетьмана EconoMix – Сергій Чирва, Наталія Бузинська та Дарина Рудік. ІІІ місце завзято вибороли «Бульбашки» – чарівні дівчата з Київського коледжу економіки та управління КНЕУ ім. В. Гетьмана Анастасія Гром, Ксенія Орлова й Аліна Пономарьова.

Три команди-переможниці автоматично увійдуть у півфінал всеукраїнського етапу турніру. До них приєднаються ті команди, що посіли IV місце (Hein з Київського коледжу інформаційних систем та технологій КНЕУ ім. В. Гетьмана) і V-те (Milka, Криворізький коледж економіки та управління КНЕУ ім. В. Гетьмана).

Коли напружене, цікаве й захоплююче змагання завершилося, хотілося поаплодувати кожній команді. І висловити найщирішу подяку деканові факультету економіки та управління КНЕУ О.В. Вострякову – за мудре наставництво та всебічне сприяння заходу, директорам коледжів – за значну допомогу в організації, ГО «Поруч» – за безцінну спонсорську допомогу, асистенту кафедри стратегії підприємств КНЕУ М.Ю. Поліщук – за організаторський талант і немалий ентузіазм.

Разом ми творимо нову українську бізнес-еліту. І ці сьогоднішні студенти цілком здатні стати її представниками в майбутньому!

«Стратегія фірми» виходить на новий рівень, і черговим етапом започаткованої у 2017 р. Студентської ліги стане змагання з управління компаніями між студентами економічних коледжів. Його мета досить глобальна – сприяння професійному становленню і посиленню практичної підготовки молоді за економічними й управлінськими спеціальностями. Інші, не менш вагомі, завдання цього турніру – визначення кращих із кращих майбутніх фахівців, поглиблення спілкування між студентами різних спеціальностей і курсів, мотивація до створення й реалізації власних підприємницьких проектів.

Середовище змагання – удосконалений реалістичний симулятор підприємства ViAL+ – може суттєво допомогти сьогоднішньому студентству коледжів стати практиками бізнесу. Кожен із них зможе відчути себе у кріслі директора та застосувати на практиці свої уміння і навики з управління економічними процесами на підприємстві.

Для цього учасникам надається створена у бізнес-симуляції віртуальна компанія та стартовий капітал. Використавши всі доступні ресурси, вони мають налагодити виробництво й розвинути компанію, щоб вона стала лідером за прибутками і мала провідні позиції на ринку, в живому конкурентному середовищі.

Переможці будуть визначатися за автоматичним рейтингом бізнес-симуляції ViAL+, що включає в себе низку ключових економічних показників діяльності компанії учасника. Це загальний бал, прибуток, частка ринку, продуктивність праці, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість та сума контрактів, сума активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини й торгівельних площ.

Перший турнір для коледжів у межах Студентської ліги «Стратегії фірми-2017» відбудеться 23-25 лютого 2017 р. У ньому візьме участь студентство коледжів з Києва, Ромен (Сумська область), Кривого Рогу (Дніпропетровська область). П’ять найкращих команд автоматично стануть півфіналістами всеукраїнского етапу турніру.

Бажаємо удачі та вдалих прибуткових рішень у ViAL+!

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+