Вже 27ого квітня відкриваємо цикл "Підприємництво та фінансова грамотність в НУШ: сутність, програми та інструменти навчання", який розроблено у співпраці CEASC та Компанії Інтелектуальних технологій «КІНТ»

Впровадження уроків підприємництва і фінансової грамотності для 5-9 класів, потреба учнів у вивченні підприємництва як складова життєвого успіху і критична потреба формування свідомої, економічно самостійної молоді для майбутнього України ставить перед нами, педагогами, потребу якісного викладання даної дисципліни.

Під час курсу ми зосередимось на трьох ключових темах: 
  • Підприємницька освіта і формування підприємливості в освітньому процесі
  • Сучасні підходи до програми навчання підприємництву і фінансовій грамотності
  • Практичні інструменти навчання підприємництву в закладі освіти
 
Розпочинаємо  24 квітня, 17.30
 
Сертифікат про підвищення кваліфікацій та доступ до записів зустрічей після завершення курсу.
 

Компанія інтелектуальних технологій відтепер є партнером Центру розвитку креативного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії. Ми долучилися до проекту Create Creative Entrepreneurs у межах програми Британської Ради в Україні Creative Spark.

Окрім нашої держави, ця програма реалізовується в Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії та Грузії. Її основна мета — вирішення проблеми безробіття молоді  через підтримку підприємницької освіти та створення центрів підтримки підприємництва.

Для цього будуть проводитися тренінги та активності з розвитку підприємницьких навичок у студентів та креативних підприємців, починаючи від пітчингу ідей та започаткування бізнесу й до захисту інтелектуальної власності та запровадження кредитних ліній. У межах програми запустять digital-програми для вивчення англійської мови, включаючи навчальні платформи та масові відкриті онлайн-курси (MOOCs) англійської мови для підприємництва.

Перший вебінар Create Creative Entrepreneurs від директора КІНТ і співавтора симулятора підприємства ViAL+ Віталія Паздрія відбувся 23 квітня. Залучені до нього українські студенти й підприємці-практики змогли познайомитися з можливостями використання бізнес-симуляторів в освітній діяльності і в підготовці підприємців. Зокрема, їм презентували першу вітчизняну симуляцію підприємства ViAL+.

Про всі подальші успіхи проекту за участі Компанії інтелектуальних технологій можна дізнаватися у спільноті Create Creative Entrepreneurs на Facebook. Будемо раді бачити Вас серед її учасників!

 

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Компанія інтелектуальних технологій на Facebook

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+