Березень динамічно проходить у підготовці до І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business PROFI». Перші тренінги для майбутніх учасників інтерактивного змагання відбулися 15 березня в Ірпінських ЗОШ №1, №3 і №17. Вони пройшли у форматі цікавої бесіди про сучасне підприємництво, стереотипи про нього та реальний успіх.

Як уявляє собі світ бізнесу сучасна молодь? Дуже по-різному. Хтось переконаний, що можливо заробити купу грошей без особливих зусиль. У інших старшокласників бачення бізнесу більш реалістичне: вони чітко усвідомлюють, наскільки необхідні висока відповідальність, розвинуті практичні компетентності, вміння приймати креативні рішення. І турнір «Business PROFI» допоможе цілеспрямованим майбутнім підприємцям отримати цінні уміння й навички з управління компанією на практиці.

Після цього була зустріч з активним студентством Ірпінського державного коледжу економіки та права (велика подяка його директору О. А. Пілевич за прекрасну організацію). Сказати, що питання від студентів приємно вразили бізнес-тренера – це нічого не сказати! Молодих економістів цікавило геть усе: від загальних питань до сировини, обладнання та рекламної кампанії підприємства в середовищі потужної бізнес-симуляції ViAL+. І достойно показати себе у бізнес-баталії онлайн вони точно готові.

17 березня на підготовчий тренінг І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business PROFI» прийшли учні 8-11 класів ЗОШ №2 і №12. Більшість присутніх школярів виявила щире бажання пізнати світ бізнесу й економіки зсередини. Живе зацікавлення й актуальні питання від майбутніх учасників турніру радують своєю перспективністю.

Того ж дня відбувся тренінг для педагогів Ірпінської ЗОШ №2. Було цікаво обговорити інноваційні технології навчання економіці й бізнесу з досвідченими наставниками молоді. Окрім цього, вчителі отримали можливість оцінити інструментарій симуляції ViAL+ на практиці й висловити власну експертну думку про середовище молодіжного турніру «Business PROFI».

Як сказав колись Е. Абу, чим більше знаєш, тим більше можеш. Ми прагнемо дати ірпінській молоді саме ті практичні знання з економіки й бізнесу, які відкриють їй максимум можливостей у професійному житті. І віримо в кожного!

Чи може звичайний студент економічного факультету керувати цілим виробничим підприємством та ще й вивести власний бренд у лідери певного ринку? Так, якщо він – учасник регіонального турніру «Лідери ринку – 2016» у Львівському національному університеті ім. І. Франка, а компанія створена в середовищі найпотужнішого українського бізнес-симулятора ViAL+.

Захоплююче змагання львівських студентів зі стратегічного управління компанією 7-9 грудня пройшло за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької. У ньому могли безкоштовно взяти участь студенти ІІІ-VI курсів усіх спеціальностей економічного факультету ЛНУ.

Бізнес-баталія була запеклою, питання, хто ж переможе, до останнього інтригувало гравців, організаторів та вболівальників. Двадцять дві студентських команди показали себе з найкращого боку.

За результатами автоматичного рейтингу компаній в симуляції підприємства ViAL+ перше місце виборов справжній «Атлант» – команда спеціальності «Фінанси і кредит» у складі Андрія Гембари, Наталії Стрілецької, Ярослава Колодія, Ярослава Куція. ІІ місце посіла команда економічних кібернетиків «Иліта» (Анна Романова, Ганна Кривопустова, Данило Кучма та Софія Соколянська). Володарі ІІІ місця – майбутні менеджери, команда «GalLactis»: Юлія Ксензова, Іван Гойнич та Олександр Соломаха.

Спонсорами регіонального студентського турніру стали провідні компанії Львівщини та всієї України – ПАТ «КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ», міжнародний концерн СRH Group, Columbia Sportswear, будівельна корпорація РІЕЛ, сервіс доставки продуктів IzSela.ua, магазин інтелектуальних ігор «ГАМБІТ», IDS Aqua Service та платформа для пошуку талановитих студентів studlava.com. Тому учасники та переможці турніру отримали не тільки визнання своїх ділових талантів, а й цінні призи й подарунки.

Сподіваємося, перші успіхи надихнуть учасників турніру «Лідери ринку» на звершення в реальному підприємництві. Адже всі задатки для цього в них є.

Напружена атмосфера боротьби за першість, розрив буквально в декілька балів у рейтингу симулятора підприємства, цікаві нестандартні рішення й ризики… Саме так проходив ІІІ Міжфакультетський турнір зі стратегічного менеджменту в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Майбутні економісти спробували свої сили в управлінні віртуальними компаніями, змодельованими потужною вітчизняною симуляцією ViAL+. Вони досить уміло застосовували економічну теорію на практиці, за що варто сказати «спасибі» їх мудрим наставникам із ХНЕУ.

Радує, що майбутні стратегічні менеджери не бояться експериментів, у тому числі фінансових. Кредитні інструменти дозволяли реалізовувати сміливі задуми зі збільшення виробничих потужностей, а нестандартні бренди підкорювали ринок.

Немала увага була приділена стратегічній конкуренції та ефективній комунікації. Заключалися ділові контракти щодо купівлі-продажу торгових площ та сировини, що дозволяли учасникам економити та заробляти.

Можемо з упевненістю стверджувати: переможених у турнірі не було, адже кожен зміг проявити себе та розвинути ті бізнес-компетентності, які неодмінно знадобляться йому в майбутньому діловому житті.

А ось щодо переможців, то І місце посіла команда InterMILK − четвертокурсники факультету міжнародних економічних відносин Марина Морозова, Вадим Столяренко, Анастасія Тимченко і Оксана Старченко.

На ІІ-му опинилися завзяті дівчата Virgin Dairy з фінансового факультету – Євгенія Ткачова, Ксенія Ільченко та Єлизавета Музика. ІІІ місце завоювала команда Felicità з факультету консалтингу та міжнародного бізнесу у складі Юлії Полиняк, Маргарити Собакар та Юлії Бараболі.

Бажаємо удачі всім переможцям, щиро дякуємо викладачам і співробытникам ХНЕУ та особисто ректору В.С. Пономаренку за прекрасну організацію турніру. Виховуємо нову бізнес-еліту України разом!

Проведення інтерактивного бізнес-турніру з управління підприємством серед майбутніх педагогів з Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського було сміливим кроком.

Виникало питання: чи справляться з вирішенням серйозних економічних задач студенти, які не вивчають економіку на фаховому рівні? Але, як показали результати, всі переживання виявилися марними. Не дивлячиcь на те, що майбутні вчителі, учасники цього турніру не володіли таким багажем теоретичних знань, як студентство економічних університетів, прекрасне логічне мислення, вміння передбачати обставини, інтуїція зробили свою справу. Змагання пройшло динамічно, цікаво й дуже ефективно. Особливого значення турніру надала присутність на заключному етапі керівників педуніверситету і особиста участь ректора Н.І.Лазаренко.

23-25 березня 2016 р. в інноваційному турнірі зустрілися 27 активістів із різних інститутів і факультетів університету. У складі 9 команд (по 3 учасники в кожній) вони боролися за першість своїх віртуальних компаній на ринку бізнес-симулятора ViAL+. Ця симуляція ‒ перший вітчизняний повномасштабний інструментарій для отримання економічних знань та навиків управління в умовах віртуального, але максимально наближеного до реальності ринкового середовища. Учасники отримали у повне розпорядження віртуальні компанії і стартовий капітал, керували роботою шести основних структурних підрозділів компанії ‒ виробничого, фінансового, маркетингу і збуту, аналітичного, персоналу і бухгалтерії.

Усі гравці виступили достойно, до останнього лишалося загадкою, хто ж із них переможе. Першість виборола команда Jew and сo у складі Олега Семенця, Дмитра Дякова і Олександра Романова (Інститут історії, етнології і права). Інші призові місця впевнено завоювали студенти Інституту математики, фізики, технологічної освіти. ІІ місце посіла команда Escobar (Олександр Войтенко, Родіон Романов, Дмитро Шайдовський), а ІІІ-тє ‒ Strange of Math (Олександр Михайлюк, Олена Чернухо і Марина Микитюк).

Окрім грамот і сертифікатів Компанії Інтелектуальних Технологій, всі учасники отримали смачне частування від виробника мінеральної води «Аляска» та науково-виробничого підприємства «Пірена» (м.Вінниця). А переможців відзначив спонсор заходу ‒ улюблена спортивна мережа вінничан «Максимус». Володарі трьох перших місць були нагороджені абонементами фітнес-клубу, а Jew and сo, лідери бізнес-турніру, ‒ подарунковими сертифікатами спортивного магазину.

Педагогіко-економічний турнір з управління процесами на підприємстві у ВДПУ ім. М. Коцюбинського ‒ один із перших кроків до виховання нової генерації педагогів. Це не тільки знавці свого предмету, а й економічно грамотні, ерудовані, цікаві для своїх учнів особистості. Тільки таким під силу зробити сучасну школу досконалою і ефективною.

Фінал Кіровоградського дистанційного бізнес-турніру для  учнів 8-11 класів пройшов у гостинних стінах школи №8. П’ятнадцять найкращих гравців турніру, чиї компанії не збанкрутували до часу X, 30-31 жовтня 2015 р. зійшлися у вирішальному двобої за першість за ринку потужного бізнес-симулятора ViAL+. 

Вони просто вразили організаторів і один одного тим, наскільки активізувалися в комунікації та вдосконалили своє вміння домовлятися з конкурентами й партнерами. Дехто банкрутував, але знаходив шляхи виходу з банкрутства й боровся далі.  Наполегливість, нестандартне мислення, навіть афіліації (узгодження дій до аж до фактичного управління поведінкою чужої (!) компанії)… Такий поворот подій здивував би навіть досвідчених бізнесменів і управлінців. Можна сказати, що їх полку прибуло, – на трьох переможців турніру точно!

Лідер турніру Олексій Володін (компанія «ВОЛАВ»), володарі ІІ і ІІІ місця Денис Котов («Пан Котський») та Олександр Ліщенко (Orange juice) мають всі шанси в майбутньому успішно почати власну справу або очолити філіал світового бізнес-концерну. А в теперішньому вони отримали приємні грошові заохочення  від організаторів і подарунки від Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати в особі її президента І.А. Саєнко. 

Винагородою для найкращих були: 1500 грн. і накопичувач на 1 Тб для І місця, 1000 грн. та підзарядка для мобільного – для ІІ-го, 750 грн. і флеш-носій на 32 Гб – для ІІІ-го. Також переможці зможуть позмагатися із фіналістами Всеукраїнського турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія бізнесу-2016» без проходження відбіркового етапу.

Надзвичайно приємною для учасників і організаторів заходу стала присутність на фіналі турніру заступника мера м. Кіровоград С.О. Колодяжного та начальника міського управління освіти Л.Д. Костенко. Багато значила й підтримка Центру методичної та соціально-психологічної служби м. Кіровоград, особливо В.В. Богачук. Без цих чудових людей організація й завершення турніру не були б такими професійно здійсненими і приємними для всіх.

Коли звучала фінальна пісня від творчої молоді Кіровоградської школи №8 «Україна – це ми», у кожного небайдужого був привід задуматися про те, наскільки швидко зростає нова вітчизняна бізнес-еліта. І починається вона з рішення кіровоградського школяра створити свою компанію та довести її до лідерства…

 

Відкрився очний етап фіналу І Криворізького турніру "Стратегія бізнесу-2015" в межах підготовки до ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2015".

Ми виступаємо ініціаторами і співорганізаторами заходу. Охоплення бізнес-турнірами України все більше зростає :))). Тринадцятка фіналістів + 2 учасники поза конкурсом зібралася у Криворізькій спеціалізованій школі №9 з поглибленим вивченням економіки, права й іноземних мов.

У доброзичливій дружній атмосфері Людмила ДАНИЛОВИЧ (представник Управління освіти м. Кривого Рогу і міського комунального закладу «Інноваційно-методичний центр», Інеса ЛОЗІВЕЦЬ (директор КСШ №9) і Віталій ПАЗДРІЙ (генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій і викладача КНЕУ імені Вадима Гетьмана), привітали фіналістів, задали високу ноту змагальності і надихнулися енергією прекрасних ініцативних учнів шкіл Кривого Рогу.

А учасники: представляють різні школи: КСШ №9, КЗШ №130, КЗШ №108, КЗШ №110, КГТЛ №129, КЗШ №130, КСШ №74, КЗШ №27, Криворізька Центрально-Міська Гімназія. Бажаємо перемог кожному і конкуренції на високому рівні.

І завтра вже визначиться трійка переможців, які отримають невелику фінансову інвестицію за рахунок спонсорської підтримки-- компанії "Кока-Кола Беверіджиз Україна".

P.S. Паралельно проходить круглий стіл: «Успішний бізнес з шкільної лави», який об'єднав викладачів, студентів, вчителів, батьків, учні 10-11-х класів. Це ще одна сходинка до змін у нашому суспільстві!

 

 

 

 

Після проведення Бізнес-турніру на кубок ректора ХНЕУ ми звернулися до його учасників із питанням: "Що вам найбільше сподобалося та здалося найцікавішим?". І ось що вони нам відповіли (цитуємо дослівно).

"Конкурентная борьба между командами, работа в программе, почувствовать тенденцию развития компании" (Катерина Сорокотяженко).

"Было интересно попробовать себя в новом роде занятий, заинтересовал данный вид проведения бизнес игры" (Катерина Кандиба).

"Участие в подобных турнирах — это неоценимый практический опыт, которым, к сожалению, вузы не всегда могут обеспечить студентов. Такие турниры могли бы заменить производственную практику в университетах" (Альона Зайцева).

"Я получил опыт менеджмента предприятием, и развития его от малого предприятия до огромной корпорации. Так же мне понравились организаторы турнира, очень веселые и позитивные люди" (Ельвін Омаров).

"Никогда раньше в подобных турнирах не участвовала. Понравилась сама идея симуляции" (Крістіна Ковалевська).

"Возможность приобрести практический опыт построения компании "с нуля"  (Тетяна Ріпка).

"Практически все: и азарт, который вызывает бизнес-симуляция, и возможность почувствовать себя предпринимателем, и шанс использовать полученные в университете знания на практике" (Анастасія Тимченко).

"Освоение новой программной системы. Интересно почувствовать себя предпринимателем" (Анастасія Журавльова).

"1. Возможность получить реальную картину о бизнес процессах. 2. Тренинг предоставления  инвестиционного проекта. 3. Присутствие добросовестной и недобросовестной конкуренции" (Ліля Грабенко).

"Насправді, спочатку ідея прийняти участь в цьому турнірі мені здалася не зовсім цікавою і не заінтригувала мене... проте в ході проведення турніру я зрозумів, що моя думка була помилковою! Тепер про те, що мені сподобалос..Найголовніше те, що в даній  бізнес-симуляції немає, так би мовити, "готових схем розвитку подій", тобто абсолютно неможливо з точністю передбачити, як саме проходитиме гра. По-друге, що також не менш важливо, те, що в симуляції всі умови наближені до реальних умов. Це дає всім учасникам РЕАЛЬНИЙ досвід ведення (можливо, в майбутньому) свого власного бізнесу!! Загалом, дуже цікава гра. Наостанок можна ще додати те, що можуть траплятися справді цікаві і стратегічно продумані конкуренти, які роблять гру ще цікавішою" (Ілля Лук'яненко).

"Интересная идея, конкуренция, скорость и темп проведения, необходимость быстрой адаптации к изменившимся условиям. Всё это является неплохой тренировкой" (Катерина Цубера).

"Полезный турнир, который помогает сформировать представление о развитии и организации предпринимательской деятельности" (Микола Добреля).

"Игра настолько затягивает, что первые дни не хотелось уходить. Думала о стратегиях все свободное время. Процесс игры был очень реалистичен, настоящая конкуренция, бессонные ночи перед представлением команды и во время написания бизнес плана. Отдельное спасибо за первую возможность общения с инвесторами!" (Олена Андрус).

 "Да. Это уникальная возможность попробовать себя в роли предпринимателя не теряя при этом ничего, но приобретая бесценный опыт" (Евгенія Ткачова).

"Возможность попробовать свои силы в ведении бизнеса и принятии управленческих решений" (Світлана Бурлака).

"Во-первых, понравилась сама форма проведения турнира в виде бизнес-симуляции, что значительно интереснее типичных соревнований между командами, состоящих из простых докладов и оппонирования :). Во-вторых, сама программа Vial даёт широкие возможности в плане максимального приближения   действий команд к реальной жизни, когда можно разрабатывать широкую номенклатуру продукции, взаимодействовать с партнёрами и конкурентами и т.д. В-третьих, интересно не только "поиграться" в программе, но и получить опыт в защите инвестиционного плана и других творческих заданий от организаторов :)" (Ольга Руденок).

"Заинтересовал процесс создания и управления предприятием на различных стадиях его существования" (Тетяна Герасимук).

"Программный продукт, возможность попробовать себя в роли предпринимателя, защита инвестиционных проектов, стимулирование инвестициями" (Лілія Єрмоленко).

"В турнире мне понравилось все, от начала и до конца. Само время, которое дается для принятия решения, позволяет улучшить быстроту мышления и принимать рисковые решения. Самым запоминающимся моментом для меня было встреча с инвесторами, где дается 3 минуты времени, чтобы убедить инвесторов вложиться в наш проект, и само деловое пространство учит, как себя ввести и о чем говорить" (Заміра Чариєва).

"Очень понравилась сама идея и ее реализация. Этот проект - действительно то, что приближает нас к реальному производству и реальному бизнесу. Очень кстати, что у нас он проходит вместо практики (мы 4 курс)" (Марина Дунець).

"Общение с другими участниками, возможность получить практические навыки управления предприятием" (Ірина Попова).

"Практические навыки в управлении предприятием, атмосфера конкуренции" (Катерина Більченко).

"Общение с другими игроками, возможность попробовать что-то новое" (Вікторія Баранник).

"Турнир улучшил мою способность стратегического мышления" (Олексій Сакун).

"Понравилась сама атмосфера турнира. Также заинтересовала возможность проверить свои теоретические знания на практике и почувствовать себе предпринимателем" (Овік Оганян).

"Конкурентная борьба, разработка инвестиционного проекта (впервые), возможность ощутить себя в роли бизнесмена-предпринимателя" (Ксенія Ільченко).

"Атмосфера... Напряженная конкурентная среда, в которой наша команда проявила прекрасную слаженность действий, совместного планирования и принятия решений в быстроменяющейся рыночной среде" (Гліб Близнюк).

"Возможность управлять производством и самостоятельно принимать решения" (Олена Лавриненко).

"Получили знания о примерном процессе открытия и развития фирмы, а также продукции" (Олена Скрипка).

"Эмоции, азарт, сближение с командой, знакомство с практическим управлением предприятия, очень хорошая поддержка со стороны разработчиков, интересная миссия турнира, направленная на расширение наших компетентностей и культивацию нестандартного мышления" (Дмитро Козієв).

"Приближенность к реальным условиям ведения бизнеса" (Віталій Зінченко).

"Дуже сподобався формат турніру, це насправді було цікаво та корисно. Якщо у вищих навчальних закладах економічного напрямку підвищувати якість освіти, то виключно за рахунок подібних заходів. Студентам катастрофічно не вистачає практики, а програми як Vial допомагают не лише дізнатись про функціонування ринку, а підсвідомо засвоїти ази ведення бізнесу у сучасному середовищі" (Катерина Балицька).

Дякуємо за щирість і теплі слова!

Одне з найбільш яскравих молодіжних бізнес-змагань — турнір на Кубок ректора ХНЕУ. Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця щоразу радує молодими бізнес-талантами, які не тільки приймають сміливі рішення, але й ставляться до підприємництва творчо, уміють вижити у боротьбі з конкурентами та презентувати свої компанії на високому рівні.

Цього року в  турнірі взяли участь 54 студенти з усіх факультетів ХНЕУ (по три команди з кожного), які на період з 16 по 21 березня стали власниками віртуальних компаній у бізнес-симуляції ViAL+. Більшість команд виступили цілком достойно, продемонструвавши й теоретичні знання з економічних дисциплін, а й практичні навики керівництва виробничим процесом, організації маркетингу і збуту, ведення рекламної кампанії, ділової комунікації, бізнес-аналітики, управління фінансами та іншими найважливішими функціями підприємства.

Порадувало те, що до четвірки переможців увійшли студентство з різних факультетів ХНЕУ.

Першість завоювала команда «Victory» з фінансового факультету (одразу пригадується пророчий афоризм з відомого мультфільму: "Як ви яхту назвете, так вона і попливе"), другими стали студенти факультету економічної інформатики — "Кіберпрог". Третє місце посіли одразу дві команди —  «CyberM8S» (факультет економічної інформатики) та «Няша» (факультет обліку і аудиту). Молоді бізнесмени «CyberM8S» продемонстрували фантастичне вміння справлятися із кризовими ситуаціями та зберігати в них майже олімпійський спокій. А команда іноземних студентів з факультету менеджменту та маркетингу"Восточные знатоки" показала справжню бізнес-творчість і високий рівень знань з економіки, чим по-справжньому запам'яталася організаторам турніру. Усі учасники турніру отримали Сертифікати, які допоможуть їм при майбутньому працевлаштуванні.

Оргкомітет турніру висловлює щиру вдячність ректору ХНЕУ В.С. Пономаренку, керівнику методичного відділу І.В. Малець та її підлеглим, деканам факультетів і кураторам академічних груп, які допомогли в організації бізнес-турніру. Сподіваємося, наступного року він пройде не менш ефективно та видовищно!

Стаття про турнір на сайті ХНЕУ ім. С.Кузнеця.

Результати кожного бізнес-турніру у ViAL+ завжди радують організаторів, адже вони щоразу доводять одне: майбутньому українського підприємництва — бути. Турнір «Від ліцею до еліти», організований Компанією Інтелектуальних Технологій 27-30 листопада 2014 р. спільно з Київським ліцеєм бізнесу при Університеті «КРОК», порадував у подвійній мірі. Виявляється, навіть серед дітей шкільного віку є лідери, яким для успіху лишається тільки здобути вищу освіту й почати власну справу.

Якщо хтось колись сумнівався, що ліцеїсти можуть приймати зрілі рішення з управління компанією, варто було б тільки відвідати цей фінал, щоб увесь його скептицизм зник. Діти змагалися за першість на ринку з такою ж кмітливістю, азартом і стійкістю, як дорослі професіонали. І перемагали цілком серйозно. 

Ми щиро вболівали за всіх із перших рішень, а трохи згодом подумали — а можливо…

… у майбутньому не одна всесвітня корпорація захоче бачити серед своїх топ-менеджерів Владислава Кравця і Крістіну Ковальову, власників віртуальної компанії-переможця «МММ»

…колись престижні бізнес-журнали вишикуються в довгу чергу, щоб узяти інтерв’ю в «Акул» — Луки Романенко й Катерини Галушко -яким сьогодні належить ІІ місце. 

…імена Даніїла Івченка та Євгена Бойка, володарів ІІІ місця й керівників «Imperia of milk»,  будуть ставити в один ряд із Стівом Джобсом та Біллом Гейтсом.

Український бізнес тільки виграє від того, що в нього прийдуть всі учасники цього турніру. І, якщо вони захочуть, то з часом змінять нинішніх магнатів та відомих бізнес-леді. Звичайно, це тільки прогноз, і все залежить від них самих. Але — потенціал є!

Висловлюємо щиру вдячність дбайливим наставникам — директору ліцею Л.І. Паращенко й викладачу інформатики П.М. Андруховцю — які допомогли провести турнір «Від ліцею до еліти», давши змогу розкрити цей потенціал і заявити про нього. Він насправді величезний. 

Перегляньте ще раз яскраві фото, зроблені партнером турніру Олегом Івановичем,  — ті сьогоднішні діти, обличчя яких ви там побачите, можуть у майбутньому стати Вашими роботодавцями чи навіть творцями економіки України.

Cтаття про турнір на сайті Київського ліцею бізнесу.

 

 

 

 

Бізнес у чомусь схожий на поле бою — треба досягати своєї мети, не здаючись до останнього, і наближатися до перемоги так же впевнено, як справжній боєць. Не випадково емблемою одного з наших молодіжних бізнес-турнірів став барабан — інструмент, під бій якого ідуть у військовий похід. І ця стаття — про те, чим завершилась битва, що тривала з 20.10 по 29.11.2014 року та називалась DRUMP UP, BUSSINESS!

В атаку на початку вступили 40 команд — талановитих гравців і сильних конкурентів, але до фіналу вистояли тільки 15. І саме вони зійшлися в останньому, вирішальному поєдинку, який відбувся 29.11.2014 року в офісі гіганта світового ринку техніки Samsung Electronix. 

Це було дійсно захопливе видовище. Майбутні бійці ділового фронту приємно дивували продуманою стратегією і влучною тактикою, так що до останнього лишалося загадкою, хто ж виграє. Серця журі, до складу якого увійшли представники компаній Promotion та Samsung й викладач школи онлайн-маркетингу DACourseUA, щиро вболівали за кожного фіналіста, але невблаганний рейтинг симуляції ViAL+ чітко відображав бали…   

І ось, прорвавшись через конкурентну блокаду й переможно тримаючи прапор своєї фірми, найсильніший боєць піднімається на стіну лідерства! Якої ж фірми? Funny Milk Farm, створеної Артемом Дев’яткіним — до речі, зіркою турніру «Стратегія фірми — 2014»  — та його братом Ратібором.

Почесне ІІ місце виборола в нелегкій запеклій сутичці компанія VAT Group (відважний і водночас чарівний жіночий бізнес-батальйон у складі Олени Каленської, Тетяни Мараєвої й Вікторії Кривонос).

І, нарешті, трофей ІІ місця завоювали блискучі, як мечі та списи, спільні рішення Богдана Білана, Олексія Балинського, Валерія Лося й Анатолія Пасічника — вони ж Wade Mecuum 2.

Окрім сертифікатів, адреналіну й заслужених оплесків переможці отримали ще декілька значних інвестицій у свою успішну кар’єру: знижки 20% на курс онлайн-маркетингу від DA Course UA й 50% — на участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «iLead 2014». До того ж, власники найуспішніших віртуальних компаній отримають рекомендації для своїх СV від досвідчених фахівців від досвідчених HR-менеджерів компанії Samsung та молодіжної організації JCI Youth (одного з організаторів турніру).

Drump, drump, drump на честь найкращих!!! 

З 24 по 27 квітня 2013 р. у ХНЕУ відбувся Міжфакультетський турнір із управління економічними процесами на підприємстві та у ринковому середовищі.

Організатори турніру ― Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця і Компанія інтелектуальних технологій, яка є розробником та правовласником бізнес-симуляції ViAL +.

Шість команд-учасниць отримали у повне керування віртуальні компанії і спробували досягти власних намічених стратегічних цілей та випробувати на ефективність різні тактичні прийоми з управління підприємством у конкурентному ринковому середовищі.

Протягом чотирьох днів було місце і глибоким роздумам, і бурхливим обговоренням, і яскравим гумористичним випадам.

Усі учасники отримали сертифікати про проходження інтерактивного тренінгу на базі бізнес-симуляції ViAL +.

Переможцями турніру стали:

1 місце – команда факультету менеджменту та маркетингу;

2 місце – команда факультету економічної інформатики;

3 місце – команда факультету обліку і аудиту.

Бажаємо усім учасникам подальших творчих успіхів!

 

Про новину на сайті Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+