Бізнес-таланти ХНЕУ

Одне з найбільш яскравих молодіжних бізнес-змагань — турнір на Кубок ректора ХНЕУ. Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця щоразу радує молодими бізнес-талантами, які не тільки приймають сміливі рішення, але й ставляться до підприємництва творчо, уміють вижити у боротьбі з конкурентами та презентувати свої компанії на високому рівні.

Цього року в  турнірі взяли участь 54 студенти з усіх факультетів ХНЕУ (по три команди з кожного), які на період з 16 по 21 березня стали власниками віртуальних компаній у бізнес-симуляції ViAL+. Більшість команд виступили цілком достойно, продемонструвавши й теоретичні знання з економічних дисциплін, а й практичні навики керівництва виробничим процесом, організації маркетингу і збуту, ведення рекламної кампанії, ділової комунікації, бізнес-аналітики, управління фінансами та іншими найважливішими функціями підприємства.

Порадувало те, що до четвірки переможців увійшли студентство з різних факультетів ХНЕУ.

Першість завоювала команда «Victory» з фінансового факультету (одразу пригадується пророчий афоризм з відомого мультфільму: "Як ви яхту назвете, так вона і попливе"), другими стали студенти факультету економічної інформатики — "Кіберпрог". Третє місце посіли одразу дві команди —  «CyberM8S» (факультет економічної інформатики) та «Няша» (факультет обліку і аудиту). Молоді бізнесмени «CyberM8S» продемонстрували фантастичне вміння справлятися із кризовими ситуаціями та зберігати в них майже олімпійський спокій. А команда іноземних студентів з факультету менеджменту та маркетингу"Восточные знатоки" показала справжню бізнес-творчість і високий рівень знань з економіки, чим по-справжньому запам'яталася організаторам турніру. Усі учасники турніру отримали Сертифікати, які допоможуть їм при майбутньому працевлаштуванні.

Оргкомітет турніру висловлює щиру вдячність ректору ХНЕУ В.С. Пономаренку, керівнику методичного відділу І.В. Малець та її підлеглим, деканам факультетів і кураторам академічних груп, які допомогли в організації бізнес-турніру. Сподіваємося, наступного року він пройде не менш ефективно та видовищно!

Стаття про турнір на сайті ХНЕУ ім. С.Кузнеця.


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+