Ірпінська молодь готується стати Business PROFI

Березень динамічно проходить у підготовці до І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business PROFI». Перші тренінги для майбутніх учасників інтерактивного змагання відбулися 15 березня в Ірпінських ЗОШ №1, №3 і №17. Вони пройшли у форматі цікавої бесіди про сучасне підприємництво, стереотипи про нього та реальний успіх.

Як уявляє собі світ бізнесу сучасна молодь? Дуже по-різному. Хтось переконаний, що можливо заробити купу грошей без особливих зусиль. У інших старшокласників бачення бізнесу більш реалістичне: вони чітко усвідомлюють, наскільки необхідні висока відповідальність, розвинуті практичні компетентності, вміння приймати креативні рішення. І турнір «Business PROFI» допоможе цілеспрямованим майбутнім підприємцям отримати цінні уміння й навички з управління компанією на практиці.

Після цього була зустріч з активним студентством Ірпінського державного коледжу економіки та права (велика подяка його директору О. А. Пілевич за прекрасну організацію). Сказати, що питання від студентів приємно вразили бізнес-тренера – це нічого не сказати! Молодих економістів цікавило геть усе: від загальних питань до сировини, обладнання та рекламної кампанії підприємства в середовищі потужної бізнес-симуляції ViAL+. І достойно показати себе у бізнес-баталії онлайн вони точно готові.

17 березня на підготовчий тренінг І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business PROFI» прийшли учні 8-11 класів ЗОШ №2 і №12. Більшість присутніх школярів виявила щире бажання пізнати світ бізнесу й економіки зсередини. Живе зацікавлення й актуальні питання від майбутніх учасників турніру радують своєю перспективністю.

Того ж дня відбувся тренінг для педагогів Ірпінської ЗОШ №2. Було цікаво обговорити інноваційні технології навчання економіці й бізнесу з досвідченими наставниками молоді. Окрім цього, вчителі отримали можливість оцінити інструментарій симуляції ViAL+ на практиці й висловити власну експертну думку про середовище молодіжного турніру «Business PROFI».

Як сказав колись Е. Абу, чим більше знаєш, тим більше можеш. Ми прагнемо дати ірпінській молоді саме ті практичні знання з економіки й бізнесу, які відкриють їй максимум можливостей у професійному житті. І віримо в кожного!


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+