«СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2017»: нові можливості для всіх

7 березня 2017 р. стартували три нові ліги Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017»: Студентська, Ліга наставників і Ліга вільних підприємців. До 1912 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, онлайн-змагання яких розпочалося 20 лютого, долучилися 400 студентів, 67 педагогів та 25 ентузіастів з усіх регіонів України.

«Стратегія фірми» –  унікальний бізнес-турнір, який проходить за підтримки МОН України й дозволяє кожному відчути себе у кріслі керівника виробничого підприємства та навчитися вести бізнес на практиці. Цей захід був уперше організований Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана й Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ) у 2014 р., і з тих пір відкриває світ підприємництва багатьом талантам. 

Як зазначив голова оргкомітету турніру, директор Компанії інтелектуальних технологій В.Я. Паздрій, основна місія «Стратегії фірми-2017» – спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу соціалізацію, самореалізацію й отримання життєвого досвіду. 

Не менш важливо й те, що турнір допомагає всім бажаючим особам у підвищенні професійної кваліфікації та розвитку прикладних економічних компетентностей. Комп’ютерна бізнес-симуляція ViAL+, в якій проходить «Стратегія фірми», реалістично моделює українське ринкове середовище. Участь у турнірі – не лише можливість проявити свої ділові обдарування та здобути цінні призи від організаторів і спонсорів. Це шанс отримати цінні знання, уміння й навики для ведення власної справи в реальному житті.

Відбірковий етап «Стратегії фірми-2017» для студентів, наставників та інших дорослих учасників триватиме до 25 березня 2017 р., півфінал – з 3 по 18 квітня, фінальна частина – з 10 по 21 квітня 2017 р. 21 квітня, о 15:00, переможці та фіналісти турніру будуть урочисто нагороджені в Міністерстві освіти і науки України.

Майбутня українська бізнес-еліта твориться вже сьогодні. Бізнес-турнір «Стратегія фірми» відкриває додаткові можливості для того, щоб її ряди поповнилися новими ефективними економістами й управлінцями, які працюватимуть на благо України. 

Про організаторів:

Інститут модернізації змісту освіти ― провідна державна установа для забезпечення модернізації змісту освіти, процесу виховання, розвитку та соціалізації особистості шляхом проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень та впровадження їхніх результатів.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – провідний вищий навчальний заклад України, що готує вітчизняну бізнес-еліту за європейськими стандартами. 

Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних соціально орієнтованих бізнес-турнірів для дітей та молоді України. 

ГО «Поруч» ‒ спільнота волонтерів, діяльність яких спрямована на вирішення актуальних проблем українського суспільства.

Контактна інформація:

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/newsstartegyfirm/blog

Групи події в соціальних мережах: 

facebook.com/KNEUStrategyFirm/

vk.com/strategyfirm

Контактний телефон: 

097-224-29-21, 050-809-11-86 (голова оргкомітету турніру Віталій Ярославович Паздрій).


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+