Бізнес-турнір для коледжів – початок Студентської ліги «Стратегії фірми-2017»

«Стратегія фірми» виходить на новий рівень, і черговим етапом започаткованої у 2017 р. Студентської ліги стане змагання з управління компаніями між студентами економічних коледжів. Його мета досить глобальна – сприяння професійному становленню і посиленню практичної підготовки молоді за економічними й управлінськими спеціальностями. Інші, не менш вагомі, завдання цього турніру – визначення кращих із кращих майбутніх фахівців, поглиблення спілкування між студентами різних спеціальностей і курсів, мотивація до створення й реалізації власних підприємницьких проектів.

Середовище змагання – удосконалений реалістичний симулятор підприємства ViAL+ – може суттєво допомогти сьогоднішньому студентству коледжів стати практиками бізнесу. Кожен із них зможе відчути себе у кріслі директора та застосувати на практиці свої уміння і навики з управління економічними процесами на підприємстві.

Для цього учасникам надається створена у бізнес-симуляції віртуальна компанія та стартовий капітал. Використавши всі доступні ресурси, вони мають налагодити виробництво й розвинути компанію, щоб вона стала лідером за прибутками і мала провідні позиції на ринку, в живому конкурентному середовищі.

Переможці будуть визначатися за автоматичним рейтингом бізнес-симуляції ViAL+, що включає в себе низку ключових економічних показників діяльності компанії учасника. Це загальний бал, прибуток, частка ринку, продуктивність праці, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість та сума контрактів, сума активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини й торгівельних площ.

Перший турнір для коледжів у межах Студентської ліги «Стратегії фірми-2017» відбудеться 23-25 лютого 2017 р. У ньому візьме участь студентство коледжів з Києва, Ромен (Сумська область), Кривого Рогу (Дніпропетровська область). П’ять найкращих команд автоматично стануть півфіналістами всеукраїнского етапу турніру.

Бажаємо удачі та вдалих прибуткових рішень у ViAL+!


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+