Усього три дні до початку "Стратегії фірми–2020"! І додаткова реєстрація для всіх бажаючих

Всеукраїнське змагання з управління smart-підприємствами почнеться 21 лютого. Однак до 24 лютого включно ви можете дореєструватися для участі в турнірі, який уже сім років поспіль відкриває світ бізнесу й підприємництва всім бажаючим. Якщо впевнені у власних силах, можна одразу долучатися до основного етапу інтерактивного бізнес-баттлу. Учнівська, Студентська, Сімейна ліги та Ліга наставників чекають на своїх гравців! 

Немає значення, скільки Вам років, маєте Ви економічну освіту чи ні. "Стратегія фірми" єднає всіх, хто хоче спробувати управління виробничим підприємством у живому конкурентному середовищі "на смак". Середовище турніру, бізнес-симулятор ViAL+, описує ринкові процеси доступною мовою та подає реалістичну модель економічного середовища. Уже наявні знання з економіки й менеджменту, безумовно, стануть у пригоді. Однак їх можна швидко набути і в процесі запеклої конкурентної боротьби з конкурентами.

"Стратегія фірми" ламає шаблон "бізнес тільки для обраних". Бізнес-компетентності та підприємницькі навики знадобляться в будь-якій професії, якщо вміти ними користуватися.  І найкраще розвивати і вдосконалювати їх ще зі шкільної чи студентської лави. Проте навіть якщо Ви досвідчений учитель-пенсіонер сільської школи, ніколи не пізно підвищувати власну економічну грамотність і відкривати нові грані власної особистості.

Фіналісти і переможці будь-яких ліг регіональних турнірів "Стратегії фірми" 2019-го і 2020 року автоматично проходять у півфінал всеукраїнського змагання. Вони можуть за бажанням потренуватися перед ним і у відбірковому етапі, однак будь-який результат цієї гри не вплине на заслужений допуск у півфінал.

Вірте у себе й реалізуйте власні підприємницькі таланти у "Стратегії фірми–2020"! 


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+