"Стратегія фірми–2020": перемогли ті, хто втримався на плаву

Перехід у повністю дистанційний формат не завадив цьогорічній "Стратегії фірми" пройти досить динамічно. Умови змагання були наближені не просто до ринкових. Вони практично змоделювали ту "коронавірусну" кризу,  яка зараз панує у світі бізнесу за вікном. І фінал, без перебільшення, став найважчим в історії "Стратегії фірми". Учасники мали утримати показники cвоїх підприємств високими в непередбачуваному економічному середовищі.

Споживацький попит різко знизився, як завжди буває під час надзвичайних ситуацій. Умови ринку постійно мінялися. І майбутні підприємці на повну відчули, наскільки бізнесу важливо заручатися підтримкою держави, громадськості, споживачів, щоб вижити. Жорстоко? Можливо. Але, разом із тим, життєво й корисно.

З іншого боку, не все так трагічно, як може здатися на перший погляд. Деякі переможці Сімейної ліги навіть збанкротували, проте це не завадило їм знову "стати на ноги" й таки завоювати першість у комплексному автоматичному рейтингу симулятора ViAL+. Що зайвий раз підтверджує народну мудрість: здаватися не варто ніколи.

Лідером Учнівської ліги стала Вікторія Астаф'єва, учениця 11-го класу Кропивницького наукового ліцею. Разом із нею на п'єдестал бізнес-тріумфу піднялися дев'ятикласник Михайло Шубер із Тетіївського природничо-математичного ліцею (ІІ місце) та одиннадцятикласник Валентин Куля з Одеської ЗОШ №27 (ІІІ місце).

Власником найпотужнішої компанії Студентської ліги виявився другокурсник КПІ імені Ігоря Сікорського Максим Ландо. ІІ місце завоювала Карина Бурлай, студентка ІІІ курсу Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області, ІІІ — першокурсник КНЕУ імені Вадима Гетьмана Ярослав Овчинников.

Переможці Сімейної ліги — Алла і Ярослава Кадук із Чернівців (І місце), Катерина і Людмила Шубер із Тетіїва (ІІ місце), Еміль і Карен Аталяни з Кропивницького (ІІІ місце). Перемогу в Лізі наставників здобула вчителька Дмитрівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Слов"янського району Донецької області Ольга Плахотя. Другою в рейтингу найкращих стала її колега Наталія Твердохліб зі Жмеринської гімназії. Третє місце посів викладач Рівненського коледжу економіки та бізнесу Валерій Данилов.

Щиро вітаємо переможців і фіналістів, які зовсім скоро отримають сертифікати від головного організатора "Стратегії фірми", Компанії інтелектуальних технологій. І бажаємо нових досягнень скрізь, де вони зможуть себе проявити!


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+