І знову Закарпаття!

Чарівне Закарпаття, де не так давно відбулася перша презентація ViAL+ місцевим освітянам, знову зустріло представника КІНТ вдячними слухачами та справжньою українською гостинністю. Цього разу ми презентували інноваційну навчальну технологію — авторську бізнес-симуляцію ViAL+ — учасникам VІ Літньої управлінської школи з інформаційно-комунікаційних технологій "Закарпаття-2015". Школа зібрала на Рахівщині 83 членів Асоціації керівників закладів освіти ВГУ з різних куточків України: Києва, Львова, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Полтавської, Сумської та інших областей. І всі вони — сміливі і творчі люди, які прагнуть використовувати у педагогічній практиці передовий міжнародний досвід та кращі інтерактивні технології.

Управлінська школа проходила з 15 по 22 червня. Ми мали прекрасну можливість у дружній неформальній обстановці обговорити перспективи ViAL+ та дізнатися про інші ІКТ, які активно використовуються у школах, ліцеях та гімназіях України; побувати у прекрасній і найбільш високогірній школі України в с. Лавренщина Рахівської області. Запам'яталися цікаві й корисні тренінги від пані Наталії Гущиної,  начальника відділу інноваційних і інформаційних технологій Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, та Наталії Саражинської — сертифікованого тренера Google (Google Certified Teacher and Education).

"Закарпаття-2015" надихнуло  кінтівців на подальше вдосконалення свого освітнього продукту та розробку нових, Який ефект може бути кращим:)?


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+