Гендиректор КІНТ — хранитель столу стратегічної сесії «Зони розвитку освіти в Київській області»

Освіта України твориться невпинно, стрімко й динамічно – такий висновок дали змогу зробити підсумки стратегічної сесії «Зони розвитку освіти в Київській області», що відбулася 25 червня, з 11.00 до 17.00, в Українському домі. З ініціативи першого заступника голови Київської облдержадміністрації Льва Парцхаладзе вона продовжила творення модель розвитку освіти і науки в Київській області, яке активно здійснюється Проектним офісом реформування освіти і науки. 

Масштабний захід зібрав провідних управлінців офісу реформування освіти в Київській області, фахівців департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації, освітян із дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів.

Також у сесії взяли участь батьки, студентське та учнівське самоврядування, представники громадських організацій, консультанти у сфері освіти та бізнесмени. В числі останніх був і генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій Віталій Паздрій, якому випала честь бути хранителем столу (фасилітатором і модератором) секції з вищої освіти.

Коло обговорених питань було достатньо широким, але найбільш гостро перед учасниками постала проблема прикладної підготовки майбутніх спеціалістів у ВНЗ. Не секрет, що не всі випускники можуть бути достатньо ефективними працівниками одразу після закінчення університету чи академії.  

Тому те, до чого прагнуть освітяни вищої школи – здійснення підготовки фахівців за актуальними на ринку праці професіями та партнерству з бізнесом, майбутніми роботодавцями. Надзвичайно важливими стають бізнес-підходи в управлінні ВНЗ, наявність бізнес-освіти у ВНЗ. Над цим, власне і працюють проактивні компанії-виробники освітніх продуктів, у тому числі КІНТ.

У ході плідної дискусії була напрацьована ціла низка реальних шляхів удосконалення вищої освіти в Україні. Це й відкритість університетів громадськості (не тільки українській, а й міжнародній), і реальний аудит ринку праці для ВНЗ, і розробка єдиної профорієнтаційної політики (від дитячого садку до бізнесу) і проведення професійно орієнтаційних заходів. Важливим є також ґрантове забезпечення вищої школи, що дозволить активніше впроваджувати авторські навчальні програми. 

Прикладні результати стратегічної сесії щодо реформування вищої школи будуть застосовуватися вже завтра. А сьогодні була написана ще одна сторінка української історії. Надзвичайно вагома для майбутнього держави.


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+