Офіційно завершився фінал і стали відомі переможці "Стратегії фірми–2021"

Попри всі обмеження карантину, VIII Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми» під егідою Міністерства освіти і науки України України не тільки успішно відбувся, а й побив рекорди минулих років.

У дистанційному змаганні з управління smart-компаніями взяли участь 3674 гравця Шкільної, Студентської, Сімейної ліг і Ліги наставників з різних регіонів України. Новаторством цього року стало те, що у всіх без винятку лігах була можлива як індивідуальна, так і командна участь. Кількість зареєстрованих команд учасників теж стала рекордною — 2438 (3674 учасників).

«Стратегія фірми» щорічно організовується Компанією інтелектуальних технологій спільно з Інститутом модернізації змісту освіти, Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана та провідними закладами освіти України. А до участі у 2021 році долучилося понад 1015 закладів освіти всіх рівнів. Турнір абсолютно безкоштовно відкриває світ підприємництва всім і кожному, дає можливість відчути себе у кріслі директора компанії та керувати нею.

Переможцем Учнівської ліги став 11-класник Шаповал Олександр Володимирович Київська область Ташанське НВО. Друге місце посів Джус Олексій Васильович (Чернівецька область,  11 клас, Заставнівська гімназія), а третє Федотов Ернест Сергійович (Дніпропетровська область, 9 клас Кз Знаменівський ЗЗСО-ДЗ).

Кращий гравець Студентської ліги цього року  — студент І курсу КНЕУ імені Вадима Гетьмана Сотніченко Дмитро Євгенович. Другим у рейтингу став Максим Ландо з КПІ імені І. Сікорського. Третє місце виборов Хвастунов Нікіта Олександрович і Колосінська Анна Петрівна із КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Найкращим наставником став вчитель НВО№25 з м.Кропивницького Онищенко Євген Вячеславович. На другій позиції стала команда новачків—заступників ЗОСШ фізико-математичного профілю №12 м.Чернігова. Третє місце виборола Кривенко Оксана Іванівна (вчитель Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10).

У Сімейній лізі найкраще зіграли Рубанов Данило Артемович з м.Київ; сім’я Гуршалів з м.Світловодськ (Кіровоградська обл.)― подружжя Олександр й Оксана та їх донька Дар'я; і родина Сахарових з м.Одеса ― брат Андрій і сестра Софія та їх батько  Олексій Сергійович.

28 квітня 2021 року о 16:00 в онлайн режимі переможці були відзначені Дипломами за підписом Першого заступника Міністра освіти і науки України Миколи Олександровича Кизима й очільників організаційного турніру, а також переможці отримали цінні призи від мецената і Президента Турнір Володимира Грищенка. Запис трансляції нагородження доступний за посиланням: https://youtu.be/2gt57grKksA

Змагання за позиції лідерів ринку в потужному бізнес-симуляторі ViAL+ підвищує економічну грамотність українців, розвиває їхні особистісні й ділові компетентності, вчить досягати поставленої мети й високих результатів. А це необхідно для успішної особистості будь-якого віку, професії і соціального статусу.


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+