Нові досягнення бізнес-освіти: про завершення VI Всеукраїнського бізнес-турніру “Стратегія фірми-2019”

В кінці квітня 2019 року в залі засідань колегії Міністерства освіти і науки України відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського бізнес турніру “Стратегія фірми-2019”. Наймасштабніший волонтерський проект Турніру спрямований на формування у молоді, школярів і студентів нового, сучасного мислення, отримання відповідних компетентностей, вміння аналізувати навколишню ситуацію та прораховувати наслідки рішень, які приймаються. Бізнес-турнір у 2019 р. охопив 1930 учасників з усіх регіонів країни, які представляли більше 1200 закладів середньої, професійно-технічної і вищої освіти з 415 міст, 145 селищ міського типу та 318 сіл України.

Слід зазначити, що під час підготовки VI Всеукраїнського бізнес-турніру були проведені регіональні турніри, які охопили біля 3 тис. студентів вишів і учнів шкіл, проведені тренінги для вчителів, методистів, заступників директорів і директорів навчальних закладів у 19 містах, в яких прийняло участь 999 учасників.

Вже стало традицією участь у Всеукраїнських бізнес-турнірах іноземних студентів з балтійських країн, Польщі. Традиційно Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми 2019» проходив у чотирьох лігах: Учнівської, Студентської, Сімейної та Ліги наставників.

Середовищем бізнес-турніру стала потужна вітчизняна бізнес-симуляція ViAL+, яка реалістично моделює структуру виробничого підприємства, умови ринку й вітчизняної економіки. Протягом майже 4 місяців учасники змагалися дистанційно, онлайн, а 17–19 квітня зібралися на очний фінал у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. Їхнім завданням було створити виробниче підприємство налагодити виробництво, вивести підприємство в лідери за прибутками, зайняти провідні позиції на ринку. Конкурентами при цьому виступали компанії інших учасників турніру.

Після напружених змагань протягом з січня по квітень місяці переможцями стали:

  • в Учнівській лізі учень 10-го класу школи №25 м.Кропивницького Дмитро СОТНІЧЕНКО;
  • в Студентській лізі студент ІІІ курсу Національного університету "Львівська політехніка" Юрій РОМАНИШИН;
  • в сімейній лізі команда родини ШАКУЛ (батька Віталія та доньки Катерини) з м. Кропивницького;
  • в лізі наставників переможцем серед викладачів ВУЗів та вчителів шкіл став учитель Кропивницької школи №25 Євген ОНИЩЕНКО.

Переможці і фіналісти турніру крім грамот і грошових призів, отримали щирі вітання від Заступника міністра освіти і науки України Вадима КАРАНДІЯ, Проректора КНЕУ імені Вадима Гетьмана Тетяна ОБОЛЕНСЬКА та Президента Турніру Володимира ГРИЩЕНКА.

Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми 2019», не дивлячись на спроби керівництва Міністерства молоді та спорту зірвати його проведення, пройшов успішно завдяки неймовірній підтримці Міністерства освіти і науки, Інституту модернізації змісту освіти та Організаційного комітету на чолі з Віталієм Паздрієм і засвідчив прагнення молоді України до отримання нових сучасних знань та компетентностей.

Соціально орієнтований проект Всеукраїнський бізнес турнір був заснований Компанією інтелектуальних технологій у 2014 році, як відповідь на виклики, які стали перед Україною та українською молоддю. Ми розуміли і розуміємо, що тільки озброєні сучасними знаннями та компетентностями молоді люди можуть забезпечити сталий розвиток країни. За минулі 5 років в Турнірі прийняло участь більше 10 800 учнів шкіл і студентів закладів вищої освіти. Турнір є безкоштовним для учасників і спрямований на формування в учасників сучасного мислення, вміння аналізувати навколишню інформацію, прогнозувати наслідки від прийняття можливих рішень і вміння приймати рішення.

 

Більше фото за посиланням на Гугл диску


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+