Профорієнтація молоді — майбутнє Вінничини

Гостинне і процвітаюче місто Вінниця та Вінницька область  стали  лідерами ІІ Всеукраїнського турніру «Стратегія фірми-2015» за кількістю учасників і фіналістів. Молоді вінничани дійсно вразили  організаторів турніру своєю креативністю, вмінням долати труднощами та діловими компетентностями. Тому за підсумками заходу в їх рідному місті відбувся круглий стіл «Профорієнтація молоді – майбутнє Вінничини». Він проходив 21.05.15, з 16:00 до 18:30, на базі Вінницької фізико-математичної гімназії №17.

Як і на подібному зібранні в Києві, були обговорені актуальні питання ефективного вибору професії – того, що розкриває обдарування молоді та не змушує  її шкодувати про вступ у вищий навчальний заклад. Свою думку про шляхи сприяння цьому вибору висловили освітяни (вчителі загальноосвітніх і викладачі вищих навчальних закладів),  представники корпоративного сектору та досвідчені експерти. 

На круглий стіл були запрошені й ті, кого обговорені проблеми торкаються безпосередньо, –  вінницькі школярі, у тому числі, фіналісти «Стратегії фірми-2015». На них чекав цікавий майстер-клас від підприємця-практика Ю.М. Прилипка. 

Напевне, знадобляться майбутнім абітурієнтам у житті і цінні поради виконавчого директора Вінницького обласного об’єднання організації роботодавців Л.М. Антонюка, генерального директора ТОВ «Промавтоматика Вінниця» М.Д. Ганчука та керуючої групою відділень АТ «Укрсиббанк» О.І. Ремешевської. Люди, які власноруч творять український бізнес, своїми виступами довели, що небайдужі до професійного самовизначення молоді та готові допомагати їй знайти своє місце в житті.

Поділилися своїм значним досвідом і педагоги, які виростили не одне покоління учнів і студентів. Безумовно, механізм профорієнтації в Україні не назвеш ідеальним. Вони це визнають. Але чітке розуміння того, куди і як слід рухатися, вже є, і це надзвичайно радує. Інтерактивні технології, що показують майбутній фах зсередини, діагностують і формують практичні компетентності, – ось те, що  консолідує та посилить будь-яку профорієнтаційну роботу.

За результатами круглого столу були складені звернення до Міністра освіти і науки України С.М. Квіта і Голови Комітету з питань освіти Верховної Ради України Л.М. Гриневич щодо необхідності впровадження новітньої стратегії профорієнтації. Сподіваємося, що ці звернення досягнуть своєї мети.


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+