Каховка ‒ ще один крок до «Стратегії фірми-2016»

Коли приходиш проводити семінар-тренінг про інтерактивні методики навчання, а тебе зустрічають інноваційні, енергійні, креативні та готові сприймати нову інформацію педагоги ‒ це найкращі умови, які тільки можуть бути. І нічого, що в зайнятих спеціалістів місцевого відділу освіти не завжди знаходиться час суттєво допомогти з організацією заходу, що часом трапляються аврали. Зусилля окремих ентузіастів дозволяють провести семінар так, що потім приємно згадати.

Тренінг у межах підготовки до турніру «Стратегія фірми-2016» у м. Каховка (Херсонська область) відбувся завдяки сприянню місцевого самоврядування, особливо міського голови, пана Андрія Дяченка, та допомозі наших стратегічних партнерів ‒ ГО «Поруч». А гостинність Каховської ЗОШ №5 дозволила створити неповторну дружню атмосферу, в якій обмін професійними думками став ще більш плідним. Велика подяка за це її директору, пару Ігорю Деменку.

З каховцями було надзвичайно приємно поспілкуватися. Семінар-тренінг відвідали й ті, хто вже мав справу із бізнес-симуляцією ViAL+. Це активісти «Стратегії фірми» минулих років. Радує, що вони хочуть долучитися до організації турніру і у 2016-му.

А ще тренінгом та бізнес-симуляторами в цілому зацікавилися потенційні учасники майбутнього всеукраїнського змагання – учні каховських шкіл. Будемо раді бачити їх імена у списку реєстрації!


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+