КІНТ і Чернівецький ОІППО: виховуємо підприємливість, креативність, інноваційність

Учасники тренінгу знайомляться з програмою турніру Нещодавній тренінг в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшов навіть краще, аніж ми того очікували. Утім, позитивні результати не стали несподіванкою: Чернівеччина як освітній регіон досить активна у впровадженні інновацій.

Зокрема, там уже не перший рік успішно реалізовується міжнародний проект «Шкільна академія підприємництва», в межах якого 20.01.16 відбувся прекрасний Вернісаж педагогічного досвіду «Формування ініціативності та підприємливості учнів на уроках та в позаурочний час». Тож розвиток бізнес-компетентностей школярів для чернівецьких учителів – не теорія і не перспектива, а повсякденна реальність. Тому ми раді були запропонувати близько 50 інноваційним наставникам школярства ще один дієвий інструмент для цього – бізнес-симуляції.

Обговоривши світовий досвід використання цих спеціалізованих програм, що моделюють підприємства, досягнення вітчизняної інтерактивної освіти та можливості симуляторів, ми разом дійшли висновку: вони можуть бути корисні та ефективні в чернівецьких школах.

Наприклад, жива практика з управління компанією в середовищі бізнес-симуляції ViAL+ суттєво сприяє реалізації основної мети Шкільної Академії Підприємництва. Це впровадження до шкільної практики діяльності, яка пов’язана з розвитком професійної активізації і підприємництва, а також розвитком культури підприємництва в середовищі учнів і вчителів.

На тренінгу для педагогів м. Чернівці ViAL+ отримав схвальні відгуки, ІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016» – тих, хто долучиться до його проведення, а команда КІНТ – натхнення працювати далі. Спасибі за це прекрасним фахівцям, які взяли участь у нашому тренінгу!


Реєстрація на V Профорієнтаційний бізнес-турнір для старшокласників і студентства Київщини

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Реєстрація для студентів І і ІІ курсу КНЕУ ім. В.Гетьмана

для участі у блоці бізнес-симуляії ViAL+

 

Контакт: вайбер +380972242921 (Віталій Ярославович)

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua