Фінал «Стратегії фірми-2016» — низка приємних несподіванок

Півфінал «Стратегії фірми-2016» видався запеклим, цікавим і психологічно насиченим змаганням. Все визначало не тільки вміння виробляти затребувані продукти, вміло рекламувати їх та збувати в торговій мережі. Важливими були витримка, сміливість і здатність іти до кінця, попри технічні складнощі, сильну конкуренцію та непрості умови виживання на ринку.

Двадцять найсильніших гравців впоралися з цим непростим завданням. І здивували організаторів приємними несподіванками!

Виявляється, українські школярі змагаються у ViAL+ цілими сім’ями! Серед фіналістів ‒ брат і сестра з Тернополя, Ольга і Володимир Статкевичі, а також молоді бізнес-обдарування з Іванківського районного ліцею ‒ Ігор і Олександра Максименки. Ось і не вір, що талант у чомусь ‒ річ спадкова… Тим більше, що Саша добре показала себе й минулого року.

Хто б міг подумати, що учень 6 класу може боротися з дев’яти- й одинадцятикласниками на рівних і показати прекрасний результат ‒ 12 місце з 73 учасників у відбірковій групі. Шестикласник Андрій Данилишин з м. Стрий Львівської області у фінал не пройшов, та легендою «Стратегії фірми» однозначно став.

Лідерські позиції впевнено захопили переможці й фіналісти регіональних турнірів. Кіровоградці Денис Котов, Володимир Євчик і Олексій Володін перетворилися на справжніх бізнес-акул. Їхніми достойними суперниками у фіналі стануть досвідчені конкурсанти ‒ вінничани Владислав Бакута і Дмитро Горичко.

У фінал «Стратегії фірми ‒ 2016» пройшов і переможець молодіжного турніру DRUMP UP, BUSSINESS! Артем Девяткін. У цьому змаганні він обіграв навіть студентів-економістів, а ще раніше посів почесне ІІ місце у «Стратегії фірми-2014».

Побажаємо удачі дебютантам ‒ Єлизаветі Первишевій й Данилу Рубанову з м. Харків, Валерії Луговській з Чернігова, львівським школярам Івану Косаревичу й Олесю Теглівцю, кіровоградцям Михайлу Гонтаренку та Олександру Ліщенку, Євгенію Соцькому з Вінниці, Марії Гуршал зі Світловодська (Кіровоградщина) та Владиславу Литвиненку (смт. Чапаєве, Харківська область).

Нове покоління економічної еліти ‒ вперед!


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+