Як ViAL+ допомагає управляти компанією: наш тренінг на заводі ТРІБО в Білій Церкві

Хоча ViAL+ моделює виробниче підприємство молочної галузі, його можливостей вистачає для вдосконалення економічних і управлінських компетентностей в будь-якій сфері. Це переконливо підтвердив тренінг Компанії інтелектуальних технологій "Управління компанією з використанням бізнес-симуляції ViAL+" для співробітників заводу ТРІБО, який пройшов 21–22 лютого в Білій Церкві.

Тренінг Компанії інтелектуальних технологій на заводі ТРІБО

Заснований у 1979 році ТРІБО — один із лідерів виробництва фрикційних матеріалів і систем гальмування в Україні, і всій Східній Європі. Продукція заводу експортується у понад 20 країн. Таких результатів було досягнуто завдяки інноваційності, професійності та ентузіазму співробітників, і в ході тренінгу ці якості дуже відчувалися.

До командної участі в заході долучилися управлінці всіх поколінь і рівнів, від топ-менеджменту до функціональних керівників. До складу кожної команди увійшло по три учасника. І всі як один включилися у змагання за першість на smart-ринку надзвичайно емоційно.

Гравці миттєво освоїли всі доступні в симуляторі механізми управління бізнес-процесами, комунікації й конкуренції. Змови інтерактивних компаній були просто грандіозними! Збанкрутувало всього одне віртуальне підприємство із 17, і то, майже випадково:). Заслужену перемогу виборола сімнадцята команда під керівництвом директора департаменту інновацій Романа Мамчура. Однак кожну smart-фірму можна відзначити за неабиякі досягнення в її економічному сегменті.

Дуже дякуємо голові ради директорів групи компаній ТРІБО, пану Костянтинові Єфименку, генеральному директору заводу, пану Олегові Савчуку, начальнику управління роботи з персоналом, пані Ользі Демиденко, за можливість проведення тренінгу для Професіоналів. Це було незабутньо!

Зацікавила ідея проведення тренінгу "Управління компанією з використанням бізнес-симуляції ViAL+" для Ваших співробітників? Пишіть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефонуйте за номерами: 050-809-11-86, 097-224-29-21. Ціни й умови співпраці вас приємно здивують.

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+