Вінницький прорив ‒ перший студентський педагогіко-економічний турнір в Україні

Проведення інтерактивного бізнес-турніру з управління підприємством серед майбутніх педагогів з Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського було сміливим кроком.

Виникало питання: чи справляться з вирішенням серйозних економічних задач студенти, які не вивчають економіку на фаховому рівні? Але, як показали результати, всі переживання виявилися марними. Не дивлячиcь на те, що майбутні вчителі, учасники цього турніру не володіли таким багажем теоретичних знань, як студентство економічних університетів, прекрасне логічне мислення, вміння передбачати обставини, інтуїція зробили свою справу. Змагання пройшло динамічно, цікаво й дуже ефективно. Особливого значення турніру надала присутність на заключному етапі керівників педуніверситету і особиста участь ректора Н.І.Лазаренко.

23-25 березня 2016 р. в інноваційному турнірі зустрілися 27 активістів із різних інститутів і факультетів університету. У складі 9 команд (по 3 учасники в кожній) вони боролися за першість своїх віртуальних компаній на ринку бізнес-симулятора ViAL+. Ця симуляція ‒ перший вітчизняний повномасштабний інструментарій для отримання економічних знань та навиків управління в умовах віртуального, але максимально наближеного до реальності ринкового середовища. Учасники отримали у повне розпорядження віртуальні компанії і стартовий капітал, керували роботою шести основних структурних підрозділів компанії ‒ виробничого, фінансового, маркетингу і збуту, аналітичного, персоналу і бухгалтерії.

Усі гравці виступили достойно, до останнього лишалося загадкою, хто ж із них переможе. Першість виборола команда Jew and сo у складі Олега Семенця, Дмитра Дякова і Олександра Романова (Інститут історії, етнології і права). Інші призові місця впевнено завоювали студенти Інституту математики, фізики, технологічної освіти. ІІ місце посіла команда Escobar (Олександр Войтенко, Родіон Романов, Дмитро Шайдовський), а ІІІ-тє ‒ Strange of Math (Олександр Михайлюк, Олена Чернухо і Марина Микитюк).

Окрім грамот і сертифікатів Компанії Інтелектуальних Технологій, всі учасники отримали смачне частування від виробника мінеральної води «Аляска» та науково-виробничого підприємства «Пірена» (м.Вінниця). А переможців відзначив спонсор заходу ‒ улюблена спортивна мережа вінничан «Максимус». Володарі трьох перших місць були нагороджені абонементами фітнес-клубу, а Jew and сo, лідери бізнес-турніру, ‒ подарунковими сертифікатами спортивного магазину.

Педагогіко-економічний турнір з управління процесами на підприємстві у ВДПУ ім. М. Коцюбинського ‒ один із перших кроків до виховання нової генерації педагогів. Це не тільки знавці свого предмету, а й економічно грамотні, ерудовані, цікаві для своїх учнів особистості. Тільки таким під силу зробити сучасну школу досконалою і ефективною.


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Компанія інтелектуальних технологій на Facebook

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+