Сьогодні надіслано перший файл-ключ: стислі правила участі у турнірі

Шановні учасники! Вітаємо вас із початком "Стратегії фірми-2019"!

Ви вже отримали першого листа щодо встановлення бізнес-симуляції (http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe). Більш детально про це: http://kint.com.ua/ua/biznes-tour-stratehiia-firmy-20/newssf2019/150-startinstalliation 

Сьогодні коротко нагадаємо загальні правила участі і стисло опишемо перші кроки до запуску підприємства.

Основні правила участі:

 1. Турнір "Стратегія фірми-2019" — змагання з управління компаній у середовищі бізнес-симуляції ViAL+. Вам необхідно бути активними й увійти як мінімум у п'ятірку лідерів групи для переходу на наступний етап. При невеликій різниці в балах автоматичного рейтингу можуть пройти і більше учасників. Тому змагайтеся до останнього дня!
 2. Кожного дня (з понеділка до суботи) зранку будуть приходити файли-ключі формату ViAL_enter_file_номер_period_kompany_ (номер компанії).enc. Такий файл є доступом до результатів діяльності компанії. Сьогодні надіслано перший файл-ключ із навчальним періодом. Що з ним робити, описано нижче.
 3. Рішення періодів приймаються в день отримання файла-ключа, до 23:59 . Якщо не встигли прийняти й надіслати рішення до 23:59 поточного дня, потрібно запускати необхідно НОВИЙ, отриманий наступного дня, файл-ключ. ПРОПУЩЕННЯ ПЕРІОДУ ЗОВСІМ НЕ ОЗНАЧАЄ ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ В ТУРНІРІ! Просто втрачаєте бали в рейтингу.
 4. Файли з готовими рішеннями мають відправлятися вами через форму на сайті або на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ДО 23:59 ЦЬОГО Ж ДНЯ.
 5. Якщо у Вас є питання, будь ласка, пишіть у Telegram.
 6. Можна надсилати нам листи на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Листи, відправлені на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., обробляються системою автоматично і НЕ ЧИТАЮТЬСЯ адміністраторами.

Працює гаряча лінія (з 15:00 до 20:00): +38 (050) 561-61-12, +38 (063)508-08-66

 З першим файлом-"ключем" чинимо так:

 1. Копіюємо отриманий на пошту файл ViAL_enter_file_1_period_kompany_(номер компанії).enc на комп'ютер у зручне місце (наприклад, у папку "Робочий стіл"). Якщо файл автоматично загрузився в папку браузера, його необхідно дістати з папки "Загрузки" та помістити в обране місце.
 2. Вхідний файл періоду відкриваються ТІЛЬКИ описаним нижче способом:

1) Запускаєте ярлик програми ViAL+ ("чоловічка") на робочому столі ПК.

2) Вибираєте опцію програми Start Simulation "Вибрати файл". У першому вікні з'явиться спеціальна форма для вибору файлу. Необхідно обрати у формі раніше збережений із пошти файл ViAL_enter_file_1_period_kompany_(номер компанії).enc. Після чого слід виділити знайдений файл і натиснути кнопку підтвердження на даній формі.

3) Визначаєте перший варіант загрузки — НАВЧАЛЬНИЙ ЕТАП — і НІЯКИЙ ІНШИЙ.

 1. Після того, як програма загрузить перший раунд життєдіяльності компанії, починаємо приймати рішення! А якщо виникнуть питання відносно цих рішень, прояснити їх допоможе інструкція або навчальне відео. Корисними будуть і матеріали у вкладеному в електронному листі файлі.
 2. Прийнявши всі рішення, не забуваємо зберегти їх через меню "Файл" ("Зберегти" та "Надіслати рішення") або натисканням кнопки F9.
 3. Відправку рішення здійснюємо в ручному режимі, зберігши рішення на робочому комп'ютері, а потім відправляємо через форму на сайті або за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 4. Усі  нюанси проходження навчального етапу, встановлення і запуску симуляції розкриє відео про перший період навчального періоду.

Удачі та вдалих ефективних рішень!


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+