Надіслано другий файл-ключ для участі в бізнес-турнірі "Стратегія фірми"

Шановні учасники! Сьогодні вже надіслано другий файл-ключ.

Якщо Ви не отримали і не отримуєте листи, негайно напишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або заповніть форму.

Всі рішення направляємо через форму на сайті

Надамо кілька рекомендацій щодо прийняття рішень:

- при плануванні варто додати всі найменування продуктів й використати всі потужності наявного обладнання;

- якщо хочете продавати вироблену продукції на власних торгових площах, рекомендуємо побудувати магазин на 150 000 одиниць. Рішення по магазинах не відміняється;

- під час поставки продукції рекомендуємо розкрити "дерево продуктів", і тоді для кожної номеклатури можна автоматично виконати всі потрібні дії.

З отриманим другим файлом-"ключем"чинимо, як із першим:

 1. Копіюємо отриманий на пошту файл ViAL_enter_file_2_period_kompany_(номер компанії).enc на комп'ютер у зручне  місце (наприклад, у папку "Робочий стіл"). Якщо файл автоматично загрузився в папку браузера, його необхідно дістати з папки "Загрузки" та помістити в обране місце.
 2. Запускаємо ярлик програми ViAL+ ("чоловічка" на робочому столі ПК);
 3. Вибираємо опцію програми Start Simulation - "Вибрати файл". У першому вікні з՛явиться спеціальна форма для вибору файлу. Необхідно обрати у формі раніше збережений із пошти файл ViAL_enter_file_2_period_kompany_(номер компанії).enc. Після чого слід виділити знайдений файл і натиснути кнопку підтвердження на даній формі.
 4. Вибираємо перший варіант загрузки, НАВЧАЛЬНИЙ ЕТАП. І НІЯКИЙ ІНШИЙ!
 5. Після того, як програма загрузить другий період життєдіяльності компанії, починаймо приймати рішення! А якщо виникнуть питання відносно цих рішень, прояснити їх допоможе інструкція.
 6. Прийнявши всі рішення, не забуваємо їх зберегти через меню "Файл" ("Зберегти" та "Надіслати рішення"), або натисканням кнопки F9.
 7. Для відправки рішень зберігаємо їх на робочому комп'ютері, а потім відправляємо за посиланням: https://goo.gl/forms/FIzCPhLyFKNLbJDA2 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо ще не встановили оновлену бізнес-симуляцію, скачайте дистрибутив за посиланням: http://kint.com.ua/tmp/ViAl_Setup.exe. Більш детально про це: http://kint.com.ua/ua/biznes-tour-stratehiia-firmy-20/newssf2019/150-startinstalliation

Основні правила участі:

 1. Турнір "Стратегія фірми-2019" — змагання з управління компаній у середовищі бізнес-симуляції ViAL+. Вам необхідно бути активними й увійти як мінімум у п'ятірку лідерів групи для переходу на наступний етап. При невеликій різниці в балах автоматичного рейтингу можуть пройти і більше учасників. Тому змагайтеся до останнього дня!
 2. Кожного дня (з понеділка до суботи) зранку будуть приходити файли-ключі формату ViAL_enter_file_номер_period_kompany_ (номер компанії).enc. Такий файл є доступом до результатів діяльності компанії. Сьогодні надіслано перший файл-ключ із навчальним періодом. Що з ним робити, описано нижче.
 3. Рішення періодів приймаються в день отримання файла-ключа, до 23:59 . Якщо не встигли прийняти й надіслати рішення до 23:59 поточного дня, потрібно запускати необхідно НОВИЙ, отриманий наступного дня, файл-ключ. ПРОПУЩЕННЯ ПЕРІОДУ ЗОВСІМ НЕ ОЗНАЧАЄ ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ В ТУРНІРІ! Просто втрачаєте бали в рейтингу.
 4. Файли з готовими рішеннями мають відправлятися вами через форму на сайті або на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ДО 23:59 ЦЬОГО Ж ДНЯ.
 5. Якщо у Вас є питання, будь ласка, пишіть у Telegram.
 6. Можна надсилати нам листи на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Успіхів, друзі!


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+