Видовищний фінал ІІ Всеукраїнського бізнес-турніру «Cтратегія фірми-2015»

ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2015», що зібрав понад 700 молодих та амбітних учасників із усієї України, завершився ефектним фіналом у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Четвертого квітня відбулося очне змагання фіналістів, що прибули з різних областей України, — Київської та самого м. Київ, Запорізької, Львівської, Сумської, Тернопільської, Херсонської. Всього кілька раундів у симуляції ViAL+ мали вирішити, хто ж завоює всеукраїнську першість цього року. І все це — в атмосфері щирих переживань самих учасників та їхніх батьків, учителів, друзів, які приїхали вболівати за гравців.

Після цікавої й запеклої боротьби за ринок перше місце заслужено посіла учениця Київського ліцею «Наукова зміна» Марія Петрович та її компанія «Innov@tion».

Друге місце виборов  Владислав Мамушев із Запорізького ліцею №34, творець і власник віртуального підприємства «ЗАТ Paper Airplane», а третє— Михайло Сівер з Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №9 («Siver Milk Industry»). Михайло увійшов у число лідерів турніру «Стратегія фірми-2015» не вперше — у 2014 р. його фірма  також стала третьою в рейтингу симуляції.

На цьогорічних переможців і фіналістів масштабного бізнес-змагання від КНЕУ та Компанії  Інтелектуальних Технологій чекали не тільки бурхливі емоції та визнання, а й цінні призи від спонсорів заходу. 

Першими приємними бонусами стали екскурсія на завод головного спонсора турніру ІП «Кока-Кола Бевериджис Україна» та цікава зустріч з Директором департаменту персоналу України і Молдови Іриною Брижак. А під час нагородження свідоцтвами й сертифікатами на юних підприємців чекали подальші сюрпризи.

Їм вручили сертифікати на купівлю техніки для подальшого саморозвитку від Cocа-Cola (1-ше місце було відзначене сертифікатом на 16 тис.грн, 2-ге — на 8 тис.грн., 3-тє — на 4 тис. грн.) та сувеніри від міжнародної консалтингової компанії КПМГ. Також фіналісти отримали фінансову винагороду від Фундації Економічних Ініціатив.

Більшість фіналістів цього року планує взяти участь і в турнірі «Стратегія фірми-2016». А отже – далі буде!

 


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+