Презентація турніру «Стратегія фірми-2016» та ViAL+ у м. Краматорськ

21 грудня 2015 року, Краматорськ – тимчасовий центр Донецької області. Після недавніх трагічних подій тут поступово відновлюється мирне життя. Громадяни міста, які щиро вболівають за його долю, докладають до цього всіх зусиль.

Не лишаються осторонь і освітяни – попри всі складнощі, вони намагаються повноцінно реалізовувати свою місію виховання молодого покоління Донецького краю. Тому охоче відгукнулися на пропозицію Компанії Інтелектуальних Технологій відвідати безкоштовний інтерактивний тренінг «Інтерактивні бізнес-симуляції та ігри у навчальному процесі і їх роль у становленні фахівця».

У межах тренінгу був представлений ІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016» із запрошенням взяти участь для старшокласників Краматорська.

Тренінг охопив широке коло питань: від трансформаційних тенденцій світової освіти до переваг конкретних навчальних ділових ігор і програм. Окремим блоком розглядалася українська бізнес-симуляція ViAL+ – перший повноцінний вітчизняний аналог західних симуляторів. Ця програма реалістично моделює середовище одного з сегментів економіки та відтворює всю схему життєдіяльності виробничого підприємства й тому може використовуватися для навчання бізнесу на практиці.

Окрім учителів, на тренінгу були присутні і краматорські школярі, зацікавлені в отриманні інноваційної економічної освіти для життя. Дехто з них уже зареєструвався у ViAL+. Будемо сподіватися, що симулятор стане для них корисним, а бізнес-гра в ньому – цікавою та приємною.


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+