Другий тиждень бізнес-табору "Практична економіка-2015"

Другий тиждень табору видався насиченим, але, водночас, дуже швидким.

У вівторок до нас у гості завітав Сергій Куранов, який розказав учасникам табору про людину і гроші, основні правила фінансової грамотності, поведінки людей  у різних ролях: найманого працівника, приватного підприємця, бізнесмена та інвестора. Ділився власним досвідом і порадами на майбутнє. Адже практична економіка не може обійтися без розуміння законів грошей і самої сутності фінансів. За півтори години тренінгу кожному з нас було над чим поміркувати.

 А потім учасники продовжили змагання у бізнес-симуляції ViAL+, активно розвиваючи свої компанії. Хоча конкуренція ставала все більш насиченою.

Тему грошей та інвестицій продовжили у другій половині дня бізнес-табору. Ми говорили про інтереси інвесторів, прагнення "прохачів"/ шукачів інвестицій. Навіть була висловлена думка про те, що одним із інтересів інвестора є рабство того, хто залучає інвестиції. Дуже цікаво й екстравагантно. У цілому, даною темою учасники жваво цікавилися протягом усіх попередніх днів табору. І їхній інтерес підкріпився практичним завданням: кожен мав на середу підготовити власний інвестиційний план для розвитку свого тренінгового підприємства у середовищі бізнес-симулятора.

Середа, 1 липня, почалася із презентацій інвестиційних планів. Варто відзначити, що Богдан, Костя, Даниїл, Тимур дуже відповідально підійшли до виконання поставлених завдань. Хоча і літо, і час відпочинку, але кожен із них присвятив свій час тому, щоб підготувати якісну презентацію. Просили багато - від 500 млн. грн. до 3 млрд. грн. І, як для першого разу, виступи були дуже якісними, здебільшого обгрунтованими. Хоча в окремих випадках молоді підприємці переоцінили свої сили щодо повернення інвестицій (як це показала й пізніша практика), однак приємно вразив розмах ідей і намірів. 
Відразу скажемо, що в повній мірі задовольнили потреби, крім проекту Даниїлу, фінансування якого зменшили на 0,5 млрд. грн.

Друга половина дня кипіла від напруження й активного освоєння інвестиційних коштів.

У четвер, 2 липня, відбулася зміна лідерів. Своїм натиском Богдан, який є наймолодшим учасником, потіснив Тимура. Але зараз вразливими можна вважати позиції кожного. Ще присутня можливість своїми рішеннями змінити розклад сил. Тим більше,  кожен учасник відчуває труднощі у збуті товарів. І сьомий рік діяльності компаній (періодизація за раундами у ViAL+) почався складно. Подивимося, як учасники зможуть вийти з даної ситуації у п'ятницю.

3 липня буде останнім днем, коли всі хлопці представлять свої результати у вигляді презентацій за схемою: що планували (які цілі ставили), що робили для досягнення цілей, скільки інвестицій просили і як їх використали, які результати отримали (на момент останнього рішення у п'ятницю), як самооцінюються в діяльності власників фірм (що було вдало, а що варто було зробити по-іншому).

І на кінець восьмого дня табору учасники відвідали Національний музей історії України, де ознайомилися з ХХ століттям, його військовими, економічними і суспільно-політичними потрясіннями. Особливу увагу приділили національним трагедіям- репресіям, Голодомору, Великій Вітчизняній війні і тому, як українці справилися і справляються з викликами ХХ і ХХІ століття. Цінність екскурсії для учасників полягала у формуванні власного погляду на історичні процеси, особливо місце в ній економіки й кожної людини. Адже історія пишеться і сьогодні...

А попереду останній і вирішальний день табору. Чекатимемо на його результати...

На фото — пан Сергій Куранов.


Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсів і тренінгів з управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Замов прямо зараз

Детальніше ТУТ.

Про КІНТ

Інформація про ТОВ "Компанія інтелектуальних технологій"

Юридична адреса:

04210, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграду, 12Ж

Для кореспонденції:

04210, м. Київ, а/с 189

Контакти:

+38 (050) 809-11-86,

+38 (097) 224-29-21

pr@kint.com.ua

director@kint.com.ua

Літня школа бізнес-лідерства у Кропивницькому за підтримки КІНТ

 

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду?

!Заповніть форму!

або пишіть на support@kint.com.ua